• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
janý jako vždycky společně si projedou čípky a hromydný cíkando grando
15. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
ještě nepřivezli obědy, nevim kde se flákaj - asi čekaj až mi praskne močák :rolling_eyes:
15. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
oni to myslej dobře,je to pro tvoje dobro,aby bylo dostatek materiálu :grinning:
15. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
latu ty jdeš až po O?
15. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
ne, já si vezmu O s sebou a než se nažereme,tak nechám test ať se s tim vyrovná a ukáže // :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
nardárek děfčata :grinning: :grinning: tak včera jsem zase dorazuila domů pozdě a ještě v dosti podnapilém stavu :rolling_eyes: teď hltám kolu,snad mi uklidní žalud ek :slight_smile: jo a to spermio se dnes nekoná,kamarád nemůže tak se přeobjednali,nevim na kdy,takže chodim jak fotbalista :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jo a mám dobrou náladu,když jsem odcházela z hospůdky,tak mi bejvalej srdcolámač řekl že mi to sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: se divim,jak málo stačí aby sebevědomí vyrostlo o 100% :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
15. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
jo a jinak u nás na drsným severu sněží od rána ale taje ,takže chodím v deseticentimetrovejch sračkách :angry:
15. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
jani jsem si to musela přečíst 2razy ,já myslela žes dorazila až ted domu .. :grinning: :grinning:
autor
a byl to srdcolámač nebo mistr klátil? :grinning: :grinning: :grinning: a doufám,že se ti ten ŽALUD uklidní :grinning: :grinning: :grinning:
Nazdárek prcálistky vy jste se teda rozjeli
15. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
autor
kde jsou s tim žrádlem?! :rolling_eyes:
autor
nazdar blaženo,kde máš Vencu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jani ahoj...., no to se muselo dít a je vidět, na co stále myslíš, že nedokážeš napsat žaludek v "kuse", ale stále ti tam vyvstává určitá představa :grinning:
autor
a teď koukám,že jsi zalogovaná až od června a už máš přes 2700 příspěvků :grinning: To máš teda taky dobrou pracovní morálku :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
Venca je v kravíně
Taky by jsem si dala něco k žrádýlku ,ale není toho kdo by uvařil
15. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
Něcio se ti na mě nelíbí snažím se tu psát a a ptát se no mě se to ,ale nezdá moc
podívej se na Janýska ten tu je taky skoro rok a má přez 10 tisíc
15. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
blaži jedna nula pro tebe ,super odpověd!!!!!!!!!!!!
15. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
a na mě se vůbec nedívejte .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
Janýsek je strašně ukecanej :grinning: a Lenča chytá můzu, tak pořád píše a píše....., hlavně v noci :grinning:
15. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
hel LEnďula nedělá nic jiného nežli tu sedí a píše
15. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
hele blážo neser ...taky vobčas uklohnim něco k žrádlu :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
to jo koukala jsem dneska jí můza probudila a nahnala k PC už ve 3 hodiny ráno
15. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
četla jsui janýska jo? potřebuji to k osobnímu rozvoji .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
to prrrrr..už v půl 2 ,ale než jsem ty kozy tady dočetla tak jsem tady málem umrzla ...
15. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
latu srdcolámač a superklátil v jednom,kvůli němu jsem odešla od manžela,trvalo mi rok než jsem na něho zapomněla,ale kludská mi potvrdila,že je debil a pak jsem potkala venouška.tady s tím frajerem to bylo jak na houpačce a já byla zamilovaná jak šestnáctka,než jsem pochopila že to nemá cenu.ale bylo to hezký.teď ho sere že jsem spokojená,protože mi loni o silvestru řekl,že to nemá budoucnost....ještě že tak..ale je to jedinej člověk,kterýho když zahlídnu nebo potkám,podloměj se mi kolena.jinak je to kamarád mojeho váši :angry: :angry:
15. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
proto já si počkám až se tu oteplí a pa to dočtu .
Koukám že píšu jako tatar k
15. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
jo holky asi každá za život potkáme takovýho nabíječe... a je zajímavý že to nikdy neni ten pravej ..
15. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
Teda moc mi ta odpověď nedávala smysl,ale jestli jsem to překoktala dobře,tak se mi na tobě nemá něco líbit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě se to právě líbí, jsem to myslela jako poklonu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no lenkacar je metrnice ve psaní, tu už asi nedoženu i kdybych se posránkvoala :grinning: :grinning: :grinning: no a o janýskově pracovní morálce vim svoje, to je jasný,že má čas psát,když spolupracuje s našim ústavem a na všechno čeká tejden :grinning:
Žrádlo ješt nedovezly :rolling_eyes:
15. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
hlásím se že Léňa má pravdu taky jsem na tom stejně
15. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
Pravda, pravda, taky se ve mě vždy něco strašně moc zachvěje a není jeden....
15. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.