• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Bych tam na ni vlítla a před všema bych jí to vytmavila, co o tobě rozšiřuje a že jsi se chtěla vrátit, ale že díky ní se ti přitížilo
3. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
no já myslím, že to vykecat nesmí stejně tak jako ti nemůže vlézt třeba do mailu :slight_smile:
3. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
napíšu personalistce,ta bude vědět jak postupovat :wink: no já hlavně nevim jak to s tou neschopenkou bude,když teď jsem doma jako pro nachlazení,jestli se to dá změnit na rizikový a nebo budu muset mít celou novou neschopenku?
3. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
no akorát je debilní, že by se kvůli tomu latu musela štrachat do Prahy a tady by se jí přitížilo ještě víc :confounded: Já bych něco sepsala a ofiko si někde stěžovala. Ono se uleví i více lidem si myslím.
3. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
čus ženy jsem vytočená jak klíště z prdele :stuck_out_tongue_closed_eyes: komerčka je největší hnojiště jaký jsem kdy zažila jdu vybalit nákup a pak si přijdu postěžovat kterak nám ty děvky tam nedaj půjčku páč je krize a já jsem na nemocenský
3. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
s tou neschopenkou si určitě poradí doktorka, tím si nelam hlavu. Nebo by to mohla vědět matka musilka :slight_smile: Nebo moment, já se zeptám tady kolegyně, ta je taky bývalá sestra, tak možná bude vědět:slight_smile:
3. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
ááá musil taky utrpěla sřážku s blbcem :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jsem zvědavá,s čim přijdeš,tak honem honem vybaluj :wink:
já to zkoušela hledat a akorát v náhledu ve vyhledavači mi to psala,že změna druhu diagnozy v průběhu onemocnění se nepovažuje za nový nárok na ošetření - jenže pak to skončilo a v tom textu na stránkách se mi to nepodařilo vyčíst :unamused:
3. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
tak jsem se ptala na tu neschopenku a máš to z jiného oddělení, rizikáč budeš potřebovat z gyndy, tohle máš asi od obvodní ne? TAkže nová neschpenka. Ale to taky nevadí ne? Pošleš akorát neový papír a šmitec.
Jo a to že to pustila dál je údajně žalovatelné, ale nikdo mi tady neřekl podle jakého to je zákona.
3. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
musil a to jsi chtěla na sebe tu půjčku?
3. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
a to je taky fakt - sice budu asi zase ty tři dny zadarmo,ale to je jedno, čert vem peníze,hlavně ať je Simča v pupku spokojená a nemusí se už v prenatálnim věku střetávat s kravajznama :wink: Jdu sesmolit ten mail na personální a ještě si teda jdu honem přeuložit ten mail od té makléřky ve kterym mi gratuluje,kdyby náhodou omylem zmizel ze světa až dojde ta stížnost:wink:
3. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz
no to ulož. A ještě bych napsala mail té krávě a zdvořile se zeptala proč to vykecala a pak si ten mail taky uložila.
Jdu dom,čus
3. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
luss no máme společnej účet s Musitátou u komerčky on je tam už 12 let u nich. Chtěli jsme tu Perfekt půjčku na 150 litrů. Podotýkám že krom 2000 splátky úvěru ze stavebka nemáme nikde žádný půjčky ani jsme neměli a u nich v komerčce máme založený oba stavební spoření. Jedno nám příští rok končí a z toho jsme chtěli tuhle perfekt půjčku hned za rok umořit. No a oni si vyjeli že jsem půl roku na neschopence a že sami nevlastníme žádnou nemovitost tudíž nemáme čím ručit. ( Podotýkám že tuhle půjčku maj všude psanou bez ručení a bez ručitele) . Takže z nás udělali sociály co nemůžou splácet . Přitom kuwa se přece koukaj na náš účet nikdy jsme nebyly v mínusu prachy nám tam choděj pravidelně. Prostě nechápu o co šlo akorát z nás udělali debili hodinu jsme tam tvrdli a poslouchali ty kecy. Normálně mi z toho bylo blbě.
3. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz
latu nebudeš potřebovat novou PNku stačí to od obvodní převíst ke gyndařovi :wink: :wink: :wink: takže ti bude normálně pokračovat jen se změní diagnoza :wink:
3. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
Lussi jak domu?! To je teda morálka :grinning: Já napsala té personalistce,jsem ti to taky poslala, jestli bys mi teda zítra zkoukla jestli mám dobře mailovku :wink:
musil no tak to jsou fatk kokoti, to nemám slov :angry: To víš na běžný lidi si vždycky došlápnou a prolustrujou je a zbuzerujou, kdybys tam šla rovnou pro deset mega,tak ti je dají bez mrknutí oka :angry:
3. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
autor
jupí to jsi mě potěšila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
No jako rozhodili mě slušně. Ale bohudík to za mě vyřešil táta a nabídl nám že si vezme na sebe půjčku u český má to na mnohem výhodnější úrok a my mu to budem splácet a za rok to zaplácnem tim spořkem :slight_smile:
Ale jako nepomoct táta tak nevim prostě bysme si to auto nemohli pořídit a bejt s prckem doma bez auta je teda na h :angry:
3. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
no to jo, já si to bez auta nedovedu představit ted,natož s miminem. Jdu splašit něco k jídlu - asi bych potřebovala najmout kuchařku - žrala bych,ale vaření mě nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 v 15:06  • Odpověz
nazdárek :grinning: :grinning: :grinning: teda tenhle týden je pěknej blázinec :angry: :angry: zítra jdu konečně k soudu a za čtrnáct dní bych měla být rozvedená :grinning: každej den se teď u nás něco děje...řešíme rozchod našich kámošu,humáč největší :angry: :angry: atd...práce mě začala zase bavit,akorát od nového roku už asi nebudu v cestovce...a snažim se nesouložit v dny ovu,protože teď mám trochu nervíky a dalších čtrnáct dní budu asi ještě mít.a dělala jsem kuřokachnu a je to výborný,tak jdu jíst :wink:
3. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
:grinning: Tak to máš janitchko nejlepší předpoklady k otěhu,když se snažíš nesouložit v době ovu :grinning: :grinning: To se to určitě povede :grinning: Já teď byla se psem chvilku venku a už fakt nevim co jí vymyslet za zábavu :zipper_mouth:
3. pro 2009 v 15:50  • Odpověz
Taky jsme se vrátili z čůrání a teď se mi tu povaluje na stole a škrabká po noťasu.
Vítej Jani :slight_smile:
3. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
latu my máme spáče gaučového,ten je občas línej i přijít pozdravit když přijdu :angry: ale za míčkem lítá jak cvok :grinning: :grinning: hele mám dilema...jedu si výtahem dneska na magistrátu a cestou potkám známého,kterej je trochu jak rodina vendy rodiny,společná dovča v létě,ob 14dní se vidíme na party atd.je řenáč a má 2letou holčičku...a je to frajer ze zásahovky a milej,dost spolu povídáme...a jdenme spolu kecyc kecy k jeho autu a v tom naproti nám vendova exmanželka,jak mě uviděla zasekla se zrudla a čelem vzad k její práci...a známej jakože jsme se neviděli :wink: :wink: :wink: a jdu trochu nechápavě dál a najednou jeho auto projede a přede mnou do něj vběhne ex..má přítele...tak teď nevim jak se chovat k tomu známýmu...jako ale je to hnus :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale bojim se že až venda o ní bude zase mluvit jako o světici tak mu to vpálim....
3. pro 2009 v 16:02  • Odpověz
jo a to dilema je jak se k němu chovat,a jestli to říct vendovi,ale aby si nemyslel že jsem škodolibá :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale zase aby nebyl za vokurku....
3. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
autor
janí tak to ti nezávidim,takovouhle situaci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jak se znám,tak já bych to vyžvanila :grinning:
3. pro 2009 v 16:17  • Odpověz
:fearful: latu právě,já všechno hned vykecám.teď volal v a hned po pozdravu...co je?stalo se něco?hmm,fakt mi to jde dělat že nic :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: to je hnus...
3. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: doprdelky :angry: :angry: :angry: jak jsme byli venku,tak ta blbka zrzavá hamtla do hovna a teď to tady je rozmatlaný po celý peřině :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to jsem ráno čistě povlíkla,takže si to jdu zopakovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
tyvoe to nas.re co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: náš zrzoun zase chodí kolem granulí a myslí si že asi něco dostane... :rolling_eyes: jenže já jsem mu nasadila dietu,jelikož mu zjistili šelesty na srdíčku prože byl tlustej.od dvou let je vykastrovanej...a já si četla poprvé příručku o psech a dočetla se že má vážit kolem 8-9kilo a náš vážil 14!!!!a někdy i nemohl do schodů...problém je v tom,že on má výraz jak kdyby měsíc nežral a všichni ho litujou a já vypadám jak despotickej tyran :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale už je to na něm vidět že zhubnul a nechala jsem ho krásně ostříhat :grinning: :grinning: :grinning: a už je chválenej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a milé dámy já mám každý den přeplněnou lopatku chlupů,a to je fakt.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale stejně chceme po něm další hiolčičku :wink: :wink: stejné rasy.
3. pro 2009 v 16:35  • Odpověz
autor
tak granule se u nás těší velké ignoraci,když už náhodou žere psí jídlo,tak takové ty masové kapsičky a jinak žije z toho co vysomruje a nebo ukradne králikovi -normálně mu žere i seno :grinning: Jenže když ona je to taková beruška,kdo by se na ní zlobil :sweat_smile: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 16:45  • Odpověz
latu chudák pes ty vole... Senožrout hele a nemáte náhodou malou kravku ?? Jako myslim že když je to chlupatý a žere to seno jestli to jení něco jinýho než hafan :sweat_smile:
3. pro 2009 v 18:24  • Odpověz
latunie jsem tě viděla na srpnu tak nedělej že tu nejsi :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
Ahoj baby...nemám moc času...tak jen nakukuju:slight_smile: Koukám vše při starém, tak OK a zase jdu:slight_smile:

....jsem v jednom kole...depka, problémy v práci, lítání kolem domečku a do toho všude ty zasraný vánoce... :angry:
3. pro 2009 v 18:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.