• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
:grinning: já tu sem,ale pařim hru,takže mezera mezi příspěvkama je podle toho jak se mi zrovna daří, teda spiš nedaří :grinning: ivomal tak to máš pravou vánoční náladu a tak to má být :grinning: :grinning: co sexuální kletba, stále trvá?
3. pro 2009 v 19:06  • Odpověz
Tááááák, Latu už nám bere roha mezi těhule, ju???? :grinning:
3. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
janýsku tak trochu,abych tu neprudila se svojema těhudementníma myšlenkama :grinning: ale sem taky pořád čumim, mě se nezbavíte :grinning:
3. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
Hm, co sem ten rok na koni jezdím, tak jsem si psala už se spoustou holek a většina, když otěhotní, vytratí se mezi těhule, co taky strašit mezi neplodnýma. Arletky už jsou taky všechny těhule a mají si o čem povídat a já tam už nepatřím, nemám co k tématu.
3. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
tak jsem mu to všechno vykecala a ještě jsem dostala pochvalu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teď jsem přilítla z nákupu a za chvilku dorazej dvě psiska s kámoškou a dáme si svařáček,u nás posněžívá a chci vlasy jako tina pletánková 8- :sunglasses: :sunglasses: )
3. pro 2009 v 19:35  • Odpověz
Latu... :grinning: jsem v neděli scvrkla šestinedělí na týden a zrušila kletbu :grinning: ......jim na to bobek...a já tu budu chátrat...tak to tůůůůůůůůdle
3. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
ivi a vše ok? :wink:
3. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
Naprosto...nic nebolí, vše čisté, tak proč ne:slight_smile:
3. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
Jo a mozek taky.... :grinning:
3. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
LATUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja se zcvoknu :grinning: :grinning: :grinning: mam fakt ohromnou radost co tu vidim!!!!!!! Velka gratulace a hlavne at jde vsechno jak po masle!!!
3. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
a ja mela termin 1.8. 2009 :grinning:
3. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
Bré ráno,
přeji pěkný víkend
tak čus :grinning:
4. pro 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
bré ráno :slight_smile: lussi to bylo ale stručné :grinning: Dneska jedu na výlet do Alberta,nakoupit suroviny na cukroví,tak si jdu vybírat co budu kurvit, totiž péct jsem chtěla napsat :grinning:
polet děkuju :wink:
4. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
bré ráno :slight_smile:
4. pro 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
jééé chytrolína poskočila do 28tt :grinning: to bude za dva týdny další foto pupenda :grinning:
4. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
Bude bude včera jsem si koupila v orsay novou tuniku na inkubátor moooc pěknou :grinning:
4. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
latu tak to já nakoupeno ještě nemám, ale tvořit asi taky něco budu, abych se nějak zabavila a navodila vánoční atmosféru, když už nic jinýho :slight_smile:
4. pro 2009 v 08:54  • Odpověz
já budu píct linecký a ty rohlíčky asi příčtí týden o víku teď se mi nechce ještě :grinning: ALe už jsem zřejmě včera pořešila všechny dárky krom bráchy.... :sweat_smile:
4. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
dárky no, jak se znám tak to budu řešit zase na poslední chvíli :confounded:
4. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
luss no jáí vždycky nakupovala už někdy v říjnu :grinning: abych pak do toho shonu už nemusela. No tak letos jsem to pokoupila první tejden v prosinci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a to jsem doma na zadku :grinning: ale kurňa nejvíc toho včera dostala Jarmílek :grinning:
4. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
hmm tak já sice řešim cukroví,ale dárky jako obvykle vůbec netušim co vymyslet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 v 09:01  • Odpověz
latu my to letos fakt vyřešili blbostma kolem 700 kč pro každýho naši budou i tak naprdlý že jsme něco kupovali když nemáme teď na tohle many tak jsem aspoň koupila ty blbůstky.
4. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
no tak to já mám vymyšlený akorát hračky a pak nevím, jsem v řiti
4. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
já asi taky nic světobornýho nevymyslim :unamused: Razim na ten nákup,tak zatim čus bus!
4. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
čus
4. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
jsem tady, šest stovek v tahu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Málem mě nějaké 3,14ča nabourala - jsem projížděla kolem zaparkovanejch aut a byla tam dost hrbolatá a díratá cesta,tak jsem jela docela pomalu a ta finda do mě najednou začala couvat, vůbec se za sebe nepodívala, jsem se jí vyhnula snad o milimetr :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: A dneska je venku pěkně hnusně, tak se mi nechce s psiskem vůbec ven,ale zase nevim co jí tady vymyslet aby mi dala pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
Zdarec holky, já už jdu péct, tak doufám, že nepřipálím hned první plech. A jelikož teď nebudu mít čas, přeju vám i sobě rovnou veselé Vánoce, šťastný Nový rok a Ježíška do bříška :grinning: ....těhulím pak príma bezbolestný porod
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
teda ella to fakt nebudeš mít čas :grinning: tak šťastný a veselý a hlavně toho ježíška do bříška :grinning: takže jsi letos první komu přeju hezké Vánoce :grinning:
4. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
tak já si jdu dát dnešní kolečko s vysavačem a pak asi vypucuju koupelnu :wink:
4. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
Já jsem loupala brambory na kašičku a teDˇse jdu na chvíli válet než se uvařej. :grinning:
4. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.