• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
to já když se jdu válet než se uvařej brambory,tak mi pak obvykle tečou po sporáku :grinning:
4. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
a jdu se psem ven, sice asi umrznu,ale aspoň bude unavená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
tak jsme napapaný brambory zůstali v hrnci :grinning: a teď se snažim debžotnímu psovi vysvětlit že špejle není součást klobásy takže se prostě nejí. On tomu nerozumí
4. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
ahoj holky,
prominte,že sem lezu....asi před sto lety jsem si psala kdesi v bramborách s latu a lussi a ted čtu o těch psiskách.My máme jackunu a ta líná furt, jsou to ty chlupy,co se všude zabodávají....Davčovi je 9 měsíců a svět se nezbořil, jako denně nestíhám vytírat, přejedu to koštětem, vytírám ob den....ono pak, když je mimi, tak to tak neřešíte, páč nemáte čas. Z bordelu dítě neonemocní, to já se spíš ekluju cizích lidí než psů :grinning:
4. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
my jsme zpět z procházky,ted tady likviduje tyčinku z buvolí kůže :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ahoj petronelie, tak to jsem ráda,že mimi přežije i chlupy,aspoň bude mít posílenou imunitu :grinning:
4. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
ale děučata morálka tady teda klesla na nulu :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jdu popřát hezkou sobotu, budu dneska ničit suroviny na cukroví a teď jedu do poštěváčkova a k našim,tak si chci pak něco dočíst až přijdu :grinning:
5. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
Latu tak já ti něco napíšu ju ?

NĚCO

hahahahaha dneska sršim ftipem co :grinning: Nějak se kopu do pérdele nechce se mi nic robit na oběd seru páč musiotec stejně neni doma tak co bych se s něčim mrdlala. A večer jedeme na hovňostroj tak si tam dám něco mňam. :grinning:
5. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
Čauté :slight_smile:
Tak já jsem se již vrátila zmrzlá z vánočních trhů, něco jsem pořídila, tak to musím dát dokupy a pobalit, ať to nedělám zase na Štědrý den. Jsme s bafíkem taky sami doma a přemýšlím, do čeho se vrhnu. Jdu vyprat vánoční ubrusy. Koupila jsem si krásný věnec, tak zítra škrtnu dvě svíce najednou a taky svícen a ozdobenou jedlovou větev a všechny 3 věci jsou do oranžova a z jedle. Krásně to tu voní.
Jinak mi od včera bolí břuch, záda a kozy jako sviňa a je mi pořád zima a jelikož asi teta z Červeného Kostelce onemocněla prasečí chřipkou a nemůže přijet, bo už měla přirazit včera, tak spoléhám, že to za ní vezme dneska Mikuláš nebo pekelník.
5. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
Čau :wink: , doufám, že je u vás všech pravá předvánoční nálada :grinning: :grinning: .. U nás báječná :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Nevím co dřív a vůbec to neřeším.. Co nestihnu, to se nepo..re :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
no to mi teda dalo práci tohle překoktat,pes mi sedí na notebooku a nevypadá že by mu to vadilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už vypadla ale jenom proto aby mohla jak dilina štěkat na dveře,už asi půl hodiny, protože slyší sousedku odvedle s něčim mlátit,tak to asi ten její zrzavej mozek nechápe :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pěkně mě s tim štve, bo tady neni kokotáta,tak jsem se nejdřív bála,že jdou zloději, protože ona úplně cenila zuby na ty dveře :angry: no s čůráním má dneska útrum,já teda odmítám vylézt ze své zamčené pevnosti,když takhle blafe a jsme tu sami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
janýsku a nemohl se třeba stát zázrak všech zázraků? :slight_smile:
schimi já už předvánoční náladu nezažila ani nepamatuju, protože jak vůbec neni sníh,tak mi to přijde úplně divný,že by měli být vánoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
čus bus... :slight_smile: Dneska jsem měla fáájny den - byla jsem s psiskem u kámošky, co má tři psiska a tudíž mělo moje psisko společnost a činnost. Plus má kotě, což málem nedopadlo dobře :wink: .....ale jinak statečně zdrhalo ...oni si s ním hráli na honěnou..jen to moje psisko to občas pojalo jako začátek lovecké sezony...ale zvyká si, že to není lištička, jen Garfield :grinning:
5. pro 2009 ve 23:25  • Odpověz
ahoj holky :grinning: :grinning: přeju krásnou bronzovou neděli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mikuláš se vydařil,měli jsme ségru na besídce,strašně mě to bavilo a nejvíc to,že si lidi mysleli že je to moje dcera a oslovovali mě maminko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a v noci proběhla kolaudace kámošky bytu a tak se ještě válíme a na liberec,kam jsme chtěli jet jsme se vybodli :sweat_smile:
6. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
čus ženy boženy ..já byla makat na chatě a doted jsem u superstar vařila ptáka .. aby bylo co jíst celej týden ..jak jsem celý den v prdeli tak je to horor ..chodim domu večer ,pečivo už neni :grinning: :grinning: :grinning: no je to zkrátka síla ,něco se ve mě tluče a žeru prášky a chodim dál ..hubu olezlou ,sračka to je moje rodná sestra :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
udaz ženy :grinning: lení to si zvykneš a na nedodstatek potravin taky - u nás to bylo to samé, prostě nebyl kolikrát čas koupit ani ty blbé rohlíky :grinning:
7. pro 2009 v 08:32  • Odpověz
Udazte při pondělku :slight_smile: . Jé byla tu Leni, to jí zase přes týden nezastihnu a chtěla jsem ten její recept na vaječňák.....
7. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
janý to neni vaječnák ,ale bejlís
7. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: , jj já vím, já dělám klasický vaječňák ze salka a tatry a tak jsem chtěla, jak děláš ty ten tmavý
7. pro 2009 v 08:49  • Odpověz
2salka vařit 2hodky v plechovce ,bude z toho karamel a pak nechat vystydnout a pak teprve otevřít ty plechovky .. do toho rum a 1šlehajdu ..je to hrozně dobrý .. toho rumu no kolik chceš já méně takže na dvojitou dávku jsem dala 1 flašu
7. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
Takže to salko zkaramelizuje, že?
7. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
se tam dneska fakt těšim :rolling_eyes: ,stejně mám holky z toho pocit ,že ta práce je jen dočasná ,ale jo dobrý aspon se zaplácne ježich a pak se teda pustíme do dalšího pokusu
7. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
janý jo to salko je mnamozní karamel
7. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
Jasně, s prací ti to alespoň utíká, přijdeš na jiné myšlenky a pak se do toho zase obuješ
7. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
to jsem vždycky chtěla zkusit tu bejlís,ale lenost byla vždycky silnější :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
latu je to rychlé a pak se to super táhne ..tovíš ,ale ty si počkje .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nebo teda bez rumu :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 08:54  • Odpověz
bré ránko :slight_smile:
Jaký byl víkend? My měli romantiku na Křivoklátě a pak jsme se šli přežrat do hospody :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
Křivoklát taky nevim kde je :grinning: a přežrala jsem se včera na oslavě narozenin jedné známé :grinning:
7. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
latu kousek za Berounem :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
Ale Karlštejn a Konopiště je mnohem lepší :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
no Karlštejn je klasika, tomu těžko může někdo konkurovat :wink: Jdu se psem ven - nejdřív jsem teda musela zamaskovat miliony a miliony beďarů abych nepohoršovala náhodné kolemjdoucí :grinning:
7. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
Zduřte já byla ulovit v Jednotě něco k žrádlu a teď jdu ssebou plácnout. Je mi nějak fujově v palici mám jak v úle :stuck_out_tongue_closed_eyes: papá
7. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.