• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
já jdu makat :confounded:
latu myslím, že mu může těžce konkurovat Bouzov :wink:
7. pro 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz
Lussi, se při pondělku nestrhni! :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
no já samozřejmě makat nepůjdu, když tu někdo bude :grinning:
7. pro 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz
Já tu jsem a pořád přeskakuji z pošty sem :grinning: :grinning:
Jsem nasratá, páč se mi od pátku mrcha nerozjela, včera jsem měla na čípasu drobek krve a jinak nic a tak jestli se to dnes nerozjede, tak asi nebudu moci začít stimulovat na tu IUI, páč bych to asi do vános nestihla, nevím, odkdy budou mít v CAR padla. Latu, kolikátý den jsi na IUI byla?
7. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
janysku a nemůžeš být třeba gravidní? :grinning:
7. pro 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz
To ne, jen mi ksyndl zase zkouší a nepřeje a jen mi hlodá v zádech a v podbřišku a způsobuje chvilkové návaly horka a pak zase zimu :angry: :angry:
7. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
nic není nemožné :slight_smile:
7. pro 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
já si taky myslim,že by se mohl stát zázrak a janýsek má dvě miminka - jedno psí a jedno janýskovatý :grinning: já byla tentokrát na IUI 14DC,to snad bylo prvně v životě,kdy jsem měla ovulku ukázkově v půlce cyklu :grinning:
lussi bouzov taky neznám :grinning: ale byla jsem na rábí, mě se hrozně tady ty zříceniny líbí,je to takový jiný než třeba zámky,ty moc nemusim :wink:
Jsem zase musela čekat 10minut na poli až blbka prožene bažanta a zjistí,že ho stejně nechytí :rolling_eyes: A navíc nemám píšťalku,takže musim hulákat aby věděla kam se vrátit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
latu Bouzov určitě znáš z pohádky O Jasněnce co se pachtila se ševcem :slight_smile:
7. pro 2009 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz
autor
jo o týhle ku.vě :grinning: tak ten je taky hezký
7. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
Taky jsem byla draka povodit venku, je celý zmáchaný a ani jsem nepostřehla, zda se vylůlal. Dnes s ním musím na očko.
7. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
no :grinning: My jsme se tam chtěli brát, ale měli plno a my nechtěli čekat :unamused:
7. pro 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz
kurňa ať už je léto, miluju svatby, to se zase zleju jak dobytek :grinning:
7. pro 2009 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz
luss tak to ale leda vodou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
Á už jsi zase ready????
7. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
jany no moc ne ale asi mi hapruje tlak páč jsem si dala malý kafe a už se mi šiškebab nemotá. Mám furt nízkej.
7. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
já si jdu koupit nějaké nechutně nezdravé párky, mám na ně už asi 15456456let chuť a pokaždý na ně v obchodě zapomenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lussi já si myslim,že se taky zleješ leda džusem :grinning:
7. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
latu párky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: tak jedině v Globusu páč jedině tam jsou 100 % z masa. Tam je svět ještě normální :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
To odpočívej, ono je nějako divno už od toho ouplňku, jestli to způsobilo nějaký změny.......
7. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
já mám dneska bramboračku od maminky :grinning: s Houbama od tatínka :grinning: tak doufám že nebyly zelený :sweat_smile:
7. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
Se na tebe hezky složili :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
jany no prej je to letos úplně strašná anomálie páč tehle měsíc budou 2 úplňky prej se to stává úplně minimálně a strašně negativně to ovlivňuje psychiku i zdraví :confused: :rolling_eyes:
a na mě to teda je vidět fest nebo jestli to jsou prostě takový stavy v těhu normální nevim. V sobotu mě rozbrečel flek na schodech :sweat_smile: pak mě nasraly musitátovi boty páč si je neuložil do botníku :sweat_smile: asi cvokatim
7. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
No jasný zejtra by mohla máma přivízt řízek a táta kaši :grinning: :grinning: :grinning: a takhle každej den :sweat_smile: :grinning:
7. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
Jsi naprosto normoš, se di blázní stále hormouše a tak to tebou cloume.
Mně ten ouplněk vždy dává zabrat, nemůžu chrápat a pořád se točím na posteli dokola, dokud se neutahám a to musím zatáhnout žaluzky i závěsy.

Taky bych brala takovou kurýrní službu :slight_smile:
7. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
:sweat_smile: jany no to já nemám každý den :grinning: většinou jen o víkendu :grinning:
No to já se točim dokola i bez úplňku :sweat_smile: malá má od 19 do 24 hodin stav nejvyšší bdělosti tak musim počkat až se utahá ona a pak můžu spát... :grinning:
7. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
No ale že to letí, už budeš mít 30tt coby dup a pak už se pomalu dovalíš k cíli.... :wink: . Hlavně, že Tě už nedrží ty počáteční stavy alá doňa Poblítos....
7. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
Hoj ženy, mám dnes depku jak kráva, protože to počasí tady je na pikaču... :angry:
tak jsem začla s vánočním úklidem, mám uklizenou kuchyň umyté skříně a lustry a udělané těsta na linecké a rohlíčky.....tak doufám že to spálím a budu si s tím pak moct leda tak vytřít řiť... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
latun ty jdeš dnes na KO?držím palce
jany třeba tě nějakým zázrakem nakazila latunka svýma čerstvýma těhubacilama :slight_smile: a mrcha už nedojde...
páč já čekám zítra na tu svou tak tu tvou mi pošli, jednou snesu dvojnásobnou dávku...:slight_smile: :wink:
7. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
Pac, já už na tyhle zázraky, přestala věřit, to spíš přiletí Ježíšek komínem...
7. pro 2009 v 11:43  • Odpověz
To už ne teď je to veget. Teď od toho 22 tt už je to vážně super. Začínám dávat dokupy co mi chybí ještě nakoupit a po vánocích ve slevách na to vlítnu. V únoru už se chci jen válet a neřešit co mi chybí. Utíká to strašným fofrem vždyť za dva tejdny je štědrej den....
7. pro 2009 v 11:45  • Odpověz
však uvidíš a když to iui teď nestihneš tak pak jdeš v lednu na ivf nebo jak to máš?
7. pro 2009 v 11:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.