• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Říkali, že letos obchoníci nenechávají slevy až po Novém roce, ale jdou do nich už nyní. Tak nakupuj, ať toho má Jarmilek hodně pod stromečkem :slight_smile:
Pac, já nevím, mám doma injekce na IUI a poté jsem chtěla žádat o IVF, ale to jsem měla to IUI dát už v listopadu. V dubnu mi je 40 a to musím stihnout ET....
7. pro 2009 v 11:57  • Odpověz
uf, byla jsem se podívat na vánoční stánky a mají tady kulové, tak jsem alespoň ušetřila.
7. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
jsem sežrala párky a je mi blbě - nevim proč jich vždycky sežeru tolik,že bych se poblila :stuck_out_tongue_closed_eyes: A bohužel to nemůžu svést na gravitační chutě, protože to takhle dělám odjakživa,takže jem prostě jenom prase nenažraný :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
janýsku tak snad mrcha přestane dělat brzy ftípky a dojde,ať to ještě do vánoc stihneš :confused: A už slyší prcek na jméno? :slight_smile:
7. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jj slyší, zrovna dostal céres, bo se tu pochcal a tak šupajdil uražený do pelíšku a kouká mu jen čumáček.
Latu ty se nějak odbýváš....., párky, to bude Simonka pěkně vytočená :wink:
7. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
jany to moje psisko před chvílí objevilo na stole linecký pacičky a čumí na ně jako by měsíc nežral.... No fakt byste mu dali korunu když byste viděli jak čumí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Latu mě je teď blbě i z tý bramboračky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
zvykej si :grinning:
7. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
janýsku kdepak, to jenom tak výjimečně - jinak se pořád živíme jogurtama, ovocem, dokonce jsem začala jíst vepový a hovězí,což jsem předtim nemusela,aby měla to maso pestrý - jen jí to občas proložim nějakou uzeninou,aby věděla jaký dobroty existujou :grinning: a na večer jsem si koupila tuňáka - rio mare,to mám vždycky svátek když si ho dopřeju, je to drahý jak prase,ale táááák dobrý :slight_smile: :slight_smile: Jen bych nerada na dr dejchala svěží rybičkovou vůni :grinning:
7. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
Bendík má taky nejraději z ruky podaný a když se něčím cpu, tak si sedne a loudí a ňufá po mě
7. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
Téda no tak to Latu chválím, jen si dopřávej, ať sílíte!!!!!
7. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
Tak hezky papkejte a pečte a my razíme na tu včeličku....
7. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
mě psisko pomohlo vysát,tak je unavený,ale za chvíli jí ještě vyženu ven,ve tři vyrážim k dr.,tak hnípat může potom, počítám že se vrátím něco kolem půl osmý.
7. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
Tak hodně štěstí u Mudra a pěknou fotečku a srdíčko přeji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
janýsku děkuju a vy to taky dobře zvládněte :slight_smile:
7. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
tak zdar děvčata, já jdu honem vyvenčit psisko a pak vyrážim, tak se zatím mějte krásně,papa! :grinning:
7. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz
zdarec ženy :slight_smile:...píšu Vám z kolbenky..je to tu furt na ho..o... :stuck_out_tongue_closed_eyes: moc práce a žádnej čas na koňa.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Latu držím palce na kontrolu u dr a držím pěsti na srdíčko:slight_smile:!!!!

Já valím na polaparovou kontrolu k dr zítra...tak uvidím....co poví...pochválí či pohaní. Už pár dní mě dole tak nějak divně tlačí,tak doufám, že je vše ok a není tam žádný zánět či jiné"radosti"....
7. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
Zduřte a já něco vim :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 18:04  • Odpověz
že má latu herz:slight_smile:, viď že jo :grinning:
7. pro 2009 v 18:35  • Odpověz
no latu herz má o tom není pochyb :grinning: ale hlavní zpráva dne je že Simča má herz :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 18:52  • Odpověz
achoj cholky :grinning: :grinning: :grinning: asi tady nikdo neni co?dneska jsem poprve řekla chlapovi že je ču.ák :grinning: :grinning: :grinning: a byl to muj už brzyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyexmanžel :angry: :angry: :angry: :angry: teď dělám véču a pak se prostě musim ožrati svařákem nebo mě jebne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ještě že mám doma :dizzy_face: takový dvě zlata :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
Simča je nejlepšíííííííííííí :grinning: GRATULUJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
tak ženy, Simča v celé svojí kráse v albu - je to moc hezká holka, tluče jí srdíčko jako zvon a roste jako z vody - už má 7,08 mm :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
latu Simca je kocka :dizzy_face: :grinning:
7. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
hele a co kdyz bude mit Simca pindoura??? :wink:
7. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
:grinning: :grinning: latu simonka ja krasavice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: gratuluju :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
Latoušku, moc gratuluji k srdíčku a koukej pořádně papkat, ať špuntík roste :dizzy_face: . Co drahouš, už si zvyká na ten nový stav??
8. pro 2009 v 07:27  • Odpověz
Jo jinak udazte, jsem zapomněla :grinning:
8. pro 2009 v 07:29  • Odpověz
Za chvíli pojedu do práce, tak Vám to tu nechám jako ranní překvapení, asi opravdu začnu věřit na zázraky, i když se bojím........, ale já tam ty dvě začarované koleje dnes ráno objevila. No teď se musím zkoncentrovat na cestu, ale asi dnes nedokážu myslet na nic jiného....
8. pro 2009 v 07:44  • Odpověz
tak holky čau..no tak latu moc moc gratuluji k srdíčku ...určo se ti moc ulevilo ,že je vše v pořádku .
8. pro 2009 v 08:04  • Odpověz
ty vole janý????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no co se to tu děje ...bude štědrý den!!!!!!!!!!!!!
8. pro 2009 v 08:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.