• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
my včera měli super debatu opět ..mi zas řekl ,že si ho nebudu vážit dokud nebude dítě ..no mám ho pokrk ..ted jsem sežrala napůl teplou sekačku,protože kdoví kdy zase půjdu na oběd...a dneska jdu dřív do fachy ..tak papa holky moje .. a radujte se ..janý má koleje !!!!!!!!!!!!!!
8. pro 2009 v 08:13  • Odpověz
Bré ráno :grinning: Koukám, že to je i vydařené ráno :grinning:
janysku já ti říkala, že jsi v tom :grinning:
Vidíte, vypadalo to, že letos to vyhrála jenom musilka a ono těch těhulek je ke konci roku mnohem víc :slight_smile:
8. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
hoooooooooj :dizzy_face:

latu supeeeeeeeeer
jany já ti to včera říkala a tys nevěřila-huráááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
Týýý krááááso to je ráno :grinning: :grinning: :grinning: No bomba já myslim že se sem do tématu konečně vrhlo štěstí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jany mám strašnou radost to je prostě zázrak toto.... :sweat_smile: :grinning:
8. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
No to mě poser prostě jsem z toho úplně v transu :grinning: :grinning: :grinning: Je to nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
Mě by hlavně zajímalo jak je to možné, tolik pokusů za sebou a pak se to podaří takhle :grinning: Tedy jestli si myslím dobře, že se zadařilo přirozeně :slight_smile:
8. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
jestli vony si u Janýsků náhodou snad nešukli :grinning: :grinning: :grinning: jako předvánočně :grinning: hele vono to snad vypadá i na početí 17. listopádu ne ??? :grinning: tak asi slavili revoluci :grinning:
8. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: janýsku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já to věděla :dizzy_face: :dizzy_face: strašně moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já je taky podezírám že doma souložili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kdepak, protrhli jsme tady smůlu,takže šup šup KETovat, šukánkovat, ETovat a iuiovat a mě už nenapadá co dál a dokonce ledna tady zavíráme :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
To je tim psiskem prostě. malý Janýsče začalo žárlit na psa tak přestalo pochodovat po houbách a přišlo :sweat_smile:
8. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
nasral těhušo to jsou šokovky po ránu co :grinning:
8. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
hele latu a vám se teda povedlo vstřikem od Mudra nebo kokotátovým výstřikem ? podle UZ myslím na jaký den to vychází
8. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
musil já ti nevim, správně bych měla být 6+6 což by odpovídalo na IUI,ale podle UZ jsem 6+4,což mi teda nevychází - jenže zase pregnyl mi píchli v pondělí,tak přece nemohla být ovu až v pátek - takže asi to spíš bude od Mudra :grinning:
8. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
tak teď to vidím na lenku, pak janitchku,packu a mezitím jizu a může se přejmenovat téma, protože už tady nikdo na nic čekat nebude :grinning:
8. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
latu to bys ale měla vědět jistě s kým to máš :grinning:
8. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
to jo to je fakt. Ono i latunče malý se srovná v tom růstu. My byly furt o 4 dny větší přitom podle KETu bylo naprosto jasný kdy se "to" stalo a teď už jsme srovnaný podle UZ i podle MS
8. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
Včera jsem si normálně málem udělala obřízku jsem schazovala norka když jdu dneska k mudrovi aby na něj nevylítli netopejři a já už si na ní nevidim tak jsem demontovala poslepu s nohou za krkem fakt výkon na olympiádu. nebo paraolympiádu asi hodim přihlášku :grinning:
8. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
lussi "zapomnělas" tam napsat sebe :angry: jak vidíš, zázraky se dějí a já prostě věřim,že až na to vlítnete,tak vám to taky vyjde - přeléčili vám všechno možný,tak jiná varianta neexistuje :slight_smile: Škoda že jste tenkrát vybrali Podolí, evidentně na vás nestačili a zbytečně tě naučili přemýšlet negativně :angry:
8. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
já jdu hodit prádlo do pračky - nějak už se mi to do toho prádelního koše nevejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: A chci si dneska koupit nějaký hovězí,abych si z toho mohla udělat vývar - nevíte jakej kus krávy mám vzít? :grinning:
8. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
latu no já dycky řeknu na polifku tak voni mi daj kost s masem nějakym a jdu domu :grinning:
8. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
tak to jo, já se bála,že budu za blbku,když to takhle řeknu - že ve svym věku neznám maso :grinning:
jo a včera jsem byla kouknout na Andělu na vánoční trhy a maj tam asi tak stejný ho*no jako na těch co byla lussila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
latu já taky nevim jaký na to je prostě to jsou podle mě ty odřezky od kotlet nebo tak něco :grinning:
8. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
jdu vyvenčit zrzavýho teroristu a pak vyrazim - někdy po obědě zase za váma přiju :grinning:
8. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
já se jdu vycákat a pak jedu k mudroj tak papá
8. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
no tak já raději pro dnešek mizim, abych nemusela přemýšlet ZBYTEČNĚ negativně. Jako já bohužel po pěti letech jinak než negativně přemýšlet nedokážu. A latu promiň, možná to špatně chápu, ale celou dobu mě poučuješ, jak mám myslet pozitivně, ještě nedávno jsme dělali ze sebe srandu, že neotěhotníme nikdy. Nezapomeň mi poradit, že si mám zajet na dovolenou, abych se dala dohromady.
Asi jsem se opravdu zbláznila, když si tedy myslíš, že k tomu,že jsem negativní nemám důvod, chtěla bych vidět tebe po 4 KETech, jak bys byla v pohodě.
8. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
luss tohle je trochu zbytečný nemyslíš ?
8. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
ano to je, měla jsem to napsat do IP a ne to rozebírat tady.
8. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
No viděla bych to tak že utvořímě téma těhotný brambory nebudem sem tahat těhu trable ty si pořešíme vedle a já budu doufat že tady se to vrátí do stejných kolejí bez obviňování a hádek...
8. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
A já teda musím říct že lussi naprosto chápu, protože už tu na koňovi straším nějakou dobu a čtu témata a vidím jak se tu hroutí holky co jim to po 2měs.nevychází.
U mě ma lussi obrovskou poklonu že to po tolika letech a tolika pokusech ještě tak bere, já už bych se houpala na nejvyšším smrku!!!! :frowning2:
Lussi a já druhý dítě odložila páč neotěhotním dřív dokud nebudeš těhu ty.
Hm a teď tu asi budu za chytrolínu a převezmu tu někomu štafetový kolík... :grinning:
8. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
musil já myslím, že jsem nikde nepsala, že tady řešíte těhu trable, takže nevím proč máš potřebu vyhrožovat, že si založíte nové téma :wink: Sama si tady povídat samozřejmě nebudu, když přejdete jinam, takový magor zase nejsem.
Jen mě nasrala latunie, že ze mě dělá hysterku. Já si totiž bohužel myslím, že důvodů k panice mám sakra dost a tak jsem se proti tomu ohnala - po druhé - latu ví.
8. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
víš lussi každý si v tom přečetl to co chtěl, mrzí mě že to mezi námi od mého otěhotnění vypadá,tak jak vypadá. Já tě nepoučuju,ani z tebe nedělám hysterku, dokonce jsem napsala,že chápu,proč přemýšlíš,tak jak přemýšlíš - jen prostě věřím tomu,že se vám to povede. Omlouvám se,že mám za sebou pouhé inseminace a tudíž jistě nemůžu chápat tvou situaci po několika KETech,ale sama jsi řekla,že v Pronatalu tu ureu označili za důvod neúspěchu všech těch KETů,tak nevim co je na tom špatnýho,že tomu věřim?!
Občas se zamysli, proč jsi na lidi tak hnusná - nic špatnýho jsem ti neudělala, pouze jsem otěhotněla.
8. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.