• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
a nezapomeň o mě všude rozhlásit,že už se chovám jako 3,14ča. A ještě k tomu co napsala pac.ka - přečti si taky znovu co jsem napsala,neni tam ani zmínka o tom,že bych lussi nechápala, pouze jsem konstatovala,že potom všem co prožila v Podolí,jí tak prostě naučili přemýšlet. Pořád si to čtu a moc nechápu,proč na mě tak vyjela - jestli je lepší jí přát aby to dítě nikdy neměla a podporovat jí v tom,že nikdy neotěhotní,tak jsem asi fakt debil, protože jsem si myslela,že takhle přátelství nefunguje. To je asi tak všechno co jsem chtěla říct, každý si to přeberte jak chcete.
8. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
a jdu hodit ty kosti do hrnce,teda nejdřív musim umejt nádobí,aby bylo v čem vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
Hlásim že poblífka se vaří, nechám jí tam pár hodin bublinovat a k večeři bude mňamozní vývarek :slight_smile: Jdu si lehnout,aby mi to rychlejc uteklo :grinning:
8. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
ahoj holky :grinning: :grinning: :grinning:serte na to,jsou vánoce :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz
Ale berušky, co to tady čtu...., holky neblázněte! Je to vše strašně psycho a dává nám to zabrat.....
Já tady na MK strávila rok života a to opravdu dost aktivně a psala jsem si tu se spoustou holek a většina jich je dávno těhu nebo už má doma svůj uzlíček a taky mi to několikrát dost dostalo a měla jsem potřebu se na chvilku stáhnout, ale nevydržela jsem to a byla hnedle zpět. Ty úspěchy mi pomáhají věřit, že se to daří a že i já se třeba dočkám a raduji se a nemám problém si psát s těhulkama i se snažilkama dohromady. Co se tu člověk dozví, se může jednou hodit. Tady k Vám jsem přišla, že se mi líbilo, jak se řeší vše s humorem, nemusí se hlídat jadrný jazyk a že jsme na jedné lodi....... Mrzelo by mi, kdyby se přátelství mezi Latu a Lussi pokazilo! Latu nenapsala nic špatného, chtěla povzbudit a na druhou stranu se dokáži vžít do Lussi, jak se jí vše osobně dotýká a je jí to líto a jak jí ničí bezmocnost. Taky mi to stále přepadá a ten pocit strachu, se těžko snáší. Od dnešního rána je to najednou jiný pocit a to strach. Dosud jsem se bála, že vypotřebuji i 3. pokus IVF a bude konečná a teď mám strach, aby to těhu bylo potvrzeno a už mě ničí myšlenka, že kdyby se něco posralo, že nemám v záloze žádné mražáčky a na 3.IVF už by mohlo být pozdě.... Vím, nesmím na to myslet, ale přesto se to hlavou honí.....
Ráno jsem ten test udělala jen, abych se ujistila o zpožděné ms a mohla mít vztek, že to IUI
8. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jsem to omylem odbouchla............

Ráno jsem ten test udělala jen, abych se ujistila o zpožděné ms a mohla mít vztek, že to IUI nestihnu a co po Novém roce....??? Že ty bolavé kozeny, bolest v kříži a v břiše, to že jsem minulý týden vysadila ten Colonix, bo jsem ho šla 3x po sobě ráno odevzdat do mísy, že mi polívá střídavě horko a za chvíli mi je zima, mám stále žízeň, krkám jako starý chlap....., že si to namlouvám a snažím se si každý měsíc nastimulovat těhotenství........ a ten test mi to měl rozseknout. A on mi najednou opařil ten pohled, kdy jsem ten papírek ponořila a jak začal fialovět, okamžitě šla ven čára jako hrom...... a najednou: co teď?????? To nemůže být pravda!!!!!
Dopolko jsem se zastavila v jedné gyn. ambulanci, zda pan dr. přijímá nové pacientky a že ano. Chtěla jsem k němu již delší dobu přejít, je moc milý a pozorný a nechtěla jsem si už nechat dělat vyšetření u bývalé dr.
Sestra mi vypsala registraci, kartu a strčila mi k dr. Já v šoku, bo jsem se chtěla jen zeptat a domluvit se a najednou mi udělal i UTZ. Bohužel nic ještě vidět nebylo, takže mi to okamžitě začalo šrotovat hlavou a asi mi to jen tak nepustí..... Vzali mi krev, nyní jsem volala a hodnota je přes 2000 a v pátek mám přijít znovu......
Teď se budu až do pátka modlit, aby to nebylo mimoděložní.....
Jestli se to potvrdí, dám se snad na modlení, páč by mi už nenapadlo, že s tím jedním vejcovodem otěhotním..... Možná za to může moje kartářka, léčitel.... možná jen náhoda.........
8. pro 2009 v 15:06  • Odpověz
Tak ženy jsem doma z poradny a z UZ...
Latu jaká byla poblifka ? Já mám hlad že bych pad jdu si něco uklohnit nebo zhebnu.
Jany 2000 je krásná hodnota neplaš mimoděložákem někdy je ten váček tak zachrutej že prostě není na UZv jetě vidět v pátek už tam bude punťa jak vyšitej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak my máme už to kilčo a něco je to macek :grinning: Byla jsem na natočení ozev to bylo rodeo buď kopala do sondy nbo se votočila prdelí a ozvy přestali bejt slyšet. Na UZ bylo vidět že už je otočená hlavičkou dolu jenže má před hlavou ruku. Je na supermana takže proto mě tak bolí "dole" páč tam má tu pazourku. :grinning:
8. pro 2009 v 15:25  • Odpověz
:slight_smile: Jé Musil, aby tě dole nelechtala ručkou na pošmistrovi :grinning:
8. pro 2009 v 15:27  • Odpověz
jany :grinning: :grinning: :grinning: hele včera jsem jako nadhazovala že by to šlo byla jsem večer nadržená jak nevošoustlá jalovice tak jsem jako nenápadně a von mi musil řek že jdu k mudrovi a že von by to poznal tak mu řikám no právě mudr bude čumět jak puk páč už jsem tim nešukáním asi dole srostla :grinning:
8. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
No a bylo, nebylo...., dávno tomu.... :grinning:??
8. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
no nebylo :angry: když by mě dneska mudr neznásilnil zrcadlama tak si fakt myslim že už jsem zas panic :grinning:
8. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
No na mě když kdes bafnul, že mi udělá UTZ, tak jsem se zarazila, že nejsem připravená apřemítala jsem, kdy jsem kosila bobra, ale pak mi to bylo jedno, mně se v palici honilo vše možné :wink:
8. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
no já myslim že těm mudrům je to fuk. Já teda mám čerstvě posečeno ale když jsem viděla včera ty svý harakiri s nohama za krkem tak už se na to příště asi vyseru. Sice je to hnus fuj nesnášim chlupy ale přeci si neudělám vobřízku že
8. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
A teď si vem, že za našeho mládí to bylo in a že ženský holili v porodnici :grinning:
8. pro 2009 v 15:46  • Odpověz
co bylo in ? Jako bobři ? No tak to je jasný vono to přišlo poměrně nedávno :unamused:
8. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
Jo bobři atd. a říkalo se, že chlupatý ženský jsou vášnivý :grinning: .
8. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
ježiš fuj teď se řiká leda že chlupatý ženský jsou bezdomovkyně chlupy maj páč je hřejou aby jim venku nebyla kosa :grinning:
8. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
musil poblífka se právě dodělává, já to vždycky vařim co nejdýl to vydržim a jelikož mi bylo blivno,tak jsem celou hnípala,takže je to vývárek jako fík :grinning:
janýsku já měla dva týdny po vynechání jenom ten pidi gestační váček a ty jsi jenom pár dní,takže myslim,že to je všechno v pohodě :dizzy_face: ty budeš patřit k nám do srpnovek,viď :grinning: :grinning: já věděla,že mě tam nenecháte samotnou :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
latu tak si dejte s kokootcem do rypáčků myslim tu polifku teda. Ne abyste se poprali :grinning: Já si dala rohlík a mlíko a jsem spokojen. Ještě jsem nacpala pračku :slight_smile: A budu čekat na musiotce až se vrátí z roboty.
8. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
autor
nejsem si jistá jestli na kokootce něco zbude :grinning: Já bych taky ještě potřebovala prát,ale mám plnej sušák,tak další várka až zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 16:04  • Odpověz
Latu a co říkal na srdíčko, jsi mi neodpověděla....., už se cítí jako nastávající otěcko??
8. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
no já byla taky mimo z tvých // že zbytek tvých příspěvků jsem jenom tak prolítla a nevim vlastně co jsi psala :grinning: Kokotáta je přeci v těhotenství zběhlej, on tomu strašně rozumí a bylo mu úplně jasný,že tam bude srdíčko :grinning: :grinning: :grinning: Nejvýznamnější změna kterou pozoruju je ta,že když hledá na inzerátech auta,který by si mohl koupit,tak pak čumí i na kočárky :grinning:
8. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
já mám bohudík jeden věšák pod postelí tak ho vytasim když je hodně prádla. Kokotátoj nenechávej jste teď dvě tak máte větší spotřebu to je fakt :grinning:
8. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
já si to jdu sežrat k bedně, to sezení u PC mi tlačí na břicho adebilní notebook zase zamrznul při nabíhání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
tak v tom pelechu radši zůstanu, je mi blivno :stuck_out_tongue_closed_eyes: pokusim se rozchodit ten křápík :wink:
a janýsku co na to pan otec a pan bratr? :grinning:
8. pro 2009 v 16:29  • Odpověz
latu já myslela že lussi chápu jak ji je, nic jiného v tom nehledej, žádná 3,14ča nejsi!! :slight_smile:
jany jinak jsi mi tu svou mrchu poslala pořádným expresem koukám už je tu a začíná mě pěkně bolet bachor, ibáč to jistí to zas bude noc ale pro ty tvoje // to vydržím :grinning: :grinning: :grinning:
a pak si ještě zamlouvám na leden lusindinu :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
ble jsem se nějak zasekla v té posteli,ale už mi funguje noťásek a je mi lépe,ale tady už asi nikdo nebude, tak mi to je k ničemu :grinning: Zítra budu celý den v luftu - musim k obvoďačce, pak na endokrionologii a odpoledne ke svojí gyndařce na pokec. Takže si budu muset ráno přivstat a psa odvézt k našim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
Latu a už máš tu neschopenku změněnou? Jak to dopadlo v práci?
8. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
nene ještě nemám, zítra to pořeším,ale sestřička se tvářila,že v pohodě :wink: V práci už se nemůžu ukázat, stejně se mnou ta dilina už nepočítá a akorát by mi dala nějakou podřadnou práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už ses doma pochlubila? :grinning:
8. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
:slight_smile: Jsem to teď psala Arletkám, že jsem to vykecala, bo na to nechci být sama a aby mi někdo nanosil ke krbu dřevo

Než přišel domů, tak jsem zabalila krabici s kolotočem na postýlku a nechala ji na stole...... a prý, co to je, tak já, že to mám pro něho dárek k výročí a že mu ho musím dát už dnes, aby se to nezkazilo. Tak si sednul ke stolu, vzal si na pomoc Beníka a koukal, co to je a já mu do toho podala pouzdro na brýle, v něm byl test a že to má k tomu... A on na to civěl a že tomu nerozumí (to víte, jsme stejného věku )...., tak říkám, ty nevíš, co ten proužek papíru je? A on test? Ty jsi těhotná?? Vyskočil od stolu popadl mě a začal brečet a pořád mi objímal a buleli jsme oba až jsem ho musela krotit, že ještě není nic potvrzeno, že mám jen test a krev.
Už navrhl, ať nepeču a hned mi začal zakazovat, no blázínek.... Jo a musel si 2x nalít panáka

Jo a zakázala jsem mu někomu ceknout, že bude-li nám přáno, budeme mít pro rodiče dárek k vánocům a Lukymu bychom to řekli dříve...
8. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.