• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
janýsku to je krása :grinning: :grinning: já to stejně nechápu,že prostě tak najednou a předtim jakou dobu nic :sweat_smile:
8. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
máme hotový křidýlka,takže se jdu cpát a pro dnešek to balim, pa zítra odpol děvuchy! :grinning:
8. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
tak holky koukám na to radováníčko .. a já si teda osobně myslím ,že janý konečně poslechla nějaké moudré rady ,třeba jako ,,nemyslet na to .. nebo dokonce roztáhnout nohy .. nebo někde chytla těhu bacil,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
Jo přišla jsem šukání na chuť :grinning: :grinning:

Jo a ještě si prohrábl gule a promluvil k němu: ŠIKULA :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
jo janý to je šikulka :wink:
8. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
Přijde na to jestli Michal nebo pinďour :slight_smile:
8. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
Janýsku, tě péro těhulko!!!!!!!
8. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
Udazte :slight_smile: , tak kde jste vy kráčmery?
9. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
Já stále čekám......
9. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
já snídám :grinning:
9. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
vánočku když by vás to zajímalo :grinning: a koukám na Mr. Beana :grinning:
9. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
a předtim jsem koukala na Goťáka :grinning:
9. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
to jsi u toho čekání usla jany ne? :grinning:
9. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
vem hafa a řijeď na kafe beztak se nudíš :grinning:
9. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
Néééééééééé, jsem tu, ale zase jsem se začetla do UTZ, kdo kdy něco viděl :wink:
9. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
ježiš neplaš zatim jdeš v pátek zas na UZ ne ? Tak má čas ještě prďola
9. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
Jsem musela dnes polůlat znovu papírek, aby Michal viděl, jak to funguje :grinning:

No teď nikam nejedu, by jsi ze mě nevymáčkla kloudnou řeč :grinning:
9. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
já když jsem tenkrát v létě začla krvácet to jsem byla myslím 6+1 nebo tak nějak tak jsem jela na pohotovost a hledali jsme toho punťu na UZ strašně dlouho než bylo něco vidět. A i to něco bylo strašně pidinkatý fakt pidi když by mě na tu ďubku mudra neupozornila tak jsem jí přehlídla.
9. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
hm to nevadí se mnou by sis taky moc nepokecala jsem měla dneska blbý spaní tak bysme jen pili kakajíčko a čuměli na sebe jak puci :grinning:
9. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
Tak jestli mi to potvrdí, tak se domluvíme :slight_smile:
9. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
jsem se šla hrabat v ultrazvukách tak první pěknou fazoli na UZ mám z 7+3 tt :wink: to už ťukalo srdíčko a byl to takovej tvar jinej už než puntik
9. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
no chystám se po vánocích do JC určo na nákupy tak si tam dáme někde spíška :wink:
9. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
Jsem zvědavá....., já se bojím, že je dost vysoké hcG a ještě není nic vidět. Ale co, už toho nechám, musím to vydržet a pak se to rozsekne
9. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
kolikátý jsi ten po oplodnění cca ? Já měla 14. den po transferu tří denních embryí 202 jednotek a 23. den po ketu cca 12000 ono to leze nahoru strašně rychle a pokud vim tak můj mudr říkal že pod 10 000 jednotek se něco na UZ hledá většinou strašně těžko.
9. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
Uf, no ty mi dokážeš uklidnit :slight_smile: . Hele já vůbec netuším, kdy jsme to mohli spáchat, 4.11. jsem byla 1DC a od 17. 11. co jsme si jeli pro psa, tak jsme se chovali jako bratr a sestra a před tím si to nevybavím :grinning:
9. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
Zdarec :slight_smile:
No do 3,14če Janý to je krááása. To budou Vánoce :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: Já snad začnu věřit, že to vyjde i mě :grinning: :grinning: :grinning:
Latu a Lussi, holky....................Lussi v tobě najednou ztratila spojence na svoje problémy, to se všechno spraví, počkejte za chvíli budete obě jezdit s kočárama a se psama na vycházku a všechno zlé bude pryč...musíme věřit Lussi, příští rok je náš :wink:
Leni...ty koblížky byly moc dobrý, až zase budeš mít nějakou vychytávku, dej vědět.
9. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
udaz ženy,tak jsem to dneska všechno oběhala, dostala jsem hromadu receptů jak bába v důchodu, neschopenku mám převedenou na gyndu,ani se neptali proč jí chci, prostě hotovson a napsali mi vycházky od 8-18 :grinning: :grinning: jen jsem si myslela,že mě třeba mudra vyultrazvukuje a ona řekla,že to je zbytečný,když jsem byla v pondělí - tak jsem se chovala rozumně, jakože jo - ale jenom proto,že na další kontrolu jdu 21.12. :grinning:
janýsku tak to asi byl duch svatý no :grinning: :grinning:
zdarec ella :grinning: já myslela,že tě uvidíme až po ježíšku,že se zaskládáš hromadou cukroví :grinning:
9. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Latu obdivuji, jak jsi se chovala rozumně :grinning: A vycházky máš luxusní :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
Latu a už je ti blivno ? jako těhu blivno?
9. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jo Latu teď přebírá štafetu na doňu Poblítos :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.