• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
jsem vyluxovala, vyčistila králíka a přišel kokotáta na chvíli domu,teď se válí v peřinách :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já jdu šmejdit co bych sežrala a taky doufám,že prádlo vyskoči z pračky rovnou na sušák :grinning:
10. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
latu to ne na to čekám já :grinning: a taky že se samo vyndá nádobí z mýči :grinning: já tu mám pěknej mrdníček ale ani mě to nesere :grinning: on neuteče že :grinning:
10. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
no koukám,že ani když půl dne prohnípu,taj se nic moc nestane, kdepak jste všichni? Janýsku hlavně ty se koukej pravidelně hlásit!
To prádlo jsem samozřejmě musela pověsit já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
latu no to já ho pro jistotu ani nezapla :grinning: ale zase jsem uvařila výbordelní špagety :slight_smile: a pes mi tu furt blijá kurňa to už je nějaký divný :unamused:
10. pro 2009 v 15:14  • Odpověz
Já jsem na příjmu, tu nikdo nebyl, tak jsem brebentila vedle :slight_smile:
10. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
no a já zas čekala kdo se tady ukáže že sem nebudu psát jak trubka sama :grinning:
10. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
Latu straší na společným termínu, pak tu má někdo být :grinning: .... a teď šla venčit :wink:
10. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
latu straší a já vařim a uklízim blitky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 15:20  • Odpověz
Taky se tady opatrně rozhlížím a stále se přemlouvám k nějaké bohulibé činnosti...., se mi chcééééé
10. pro 2009 v 15:21  • Odpověz
no tak nic nedělej když se ti nechcééééé :grinning: já budu večer píct první modely :grinning:
10. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
No to mi povídej, mám na cukroví vše nakoupené a pořád se nemůžu nastartovat, ale datum už je vysoké, bylo by potřeba :wink:
10. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
hele já jednou pekla až 20.12. :sweat_smile: prostě nebyl čas :grinning: ale změknutý pěkně to bylo až na silvestra :grinning:
10. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
Vanilkový a linecký je v poho na poslední chvíli, horší je to s kokotovým
10. pro 2009 v 15:25  • Odpověz
no kokotový to je něco :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já letos udělám jen ty rohlíčky linecký pak takový s vořechem kokosky úly a rafaela. Jinak na to bodám zbytek dovalí máma s babi :slight_smile: stejně to maj lepší než já :grinning:
10. pro 2009 v 15:27  • Odpověz
Hm, už bych si teda něco dala, budu se muset přemluvit. Mám hafo ořechů, Michal je o víku nalouskal, tak je zpracuji.
10. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
jany to já už je mám i namletý heč :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
a já nejvíc miluju rohlíčky a pak takový hnědý kolečka od babi :grinning:
10. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
ježiš teď koukám na nějakou kreslenou pohádku a je tam takovej bílej hroch a jmenuje se Šňupálek jsem z něj úplně vykolejená
10. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
Mlynář se mi tu taky nějaký nabízel... :sweat_smile: Teď jsem na to kápla, dirigovat a vymýšlet práci, to mi půjde nejlépe :slight_smile:
10. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
Vanilkový taky Janýsek lád :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to já z půlky dělám hrudky s mandlí a obalit v moučkovým a to je taky mňamka.
10. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
Mě kreslený pohádky vůbec neberou krom Shreka :grinning:
10. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
autor
no to je dost tady taky :grinning: já už nevim jak toho čoklíka zabavit, musil pošli sem toho tvýho poblitose,ať si vyhrajou :grinning: a s tim pečením jsem na tom podobně - slavně jsem za šest stovek nakoupila suroviny a tim to skončilo :grinning: Ale dneska jsem fakt chtěla upéct to tatrankový co mi fakt chutná,ale sežrala jsem si tatranky,tak zase nic :grinning:
10. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
autor
tak já jdu dělat ježíška,když se se mnou zase nebavíte :grinning:
10. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
Ahoj, Janýsku velká gratulace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: !! To je báječný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: !!
10. pro 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
zdarec schimi :grinning: Jak je?Nepřihodíš taky jednoho zázračnýho ježíška jako janýsek? :dizzy_face:
10. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
Taaak a moje deprese dosáhla právě vrcholu............teď mi volala známá...samozřejmě něco chtěla...chtěla vědět kolik stojí jít na potrat, protože je zase těhotná a nechce další dítě, protože kdo by to živil a ve středu jde na zákrok....a ptá se mě!!!!!!!!!!! mě!!!! chápete to?...takže hádejte, co jsem jí řekla........ ..........fáááákt to snad není pravda.........já dělám psí kusy, abych byla a ona to moc dobře ví a má tu drzost ................ .....škoda slov...
10. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
ivomal tak to tedy fakt nemám slov!!! Některý ženský si nezasloužej mít reprodukční orgány :rolling_eyes: :rolling_eyes: Já zase dneska v nějaké on-line poradně narazila na dotaz od ženský, že prej byla jednou na potratu, podruhy naštěstí potratila přirozeně a nyní je opět těhotná,asi v 6tt a že neví jestli je to manželovo,tak prej jestli se to dá už teď nějak zjistit a jestli může jít na potrat potřetí :angry:
10. pro 2009 v 18:49  • Odpověz
Jo....máš pravdu. Pokud si s tímto zahrávají a ploděj bez mozku, tak by jim jí ti doktoři měli zašít, aby si už nemohly do konce života zašukat.... :angry: :rolling_eyes:
10. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
Zduřte Mařeny :slight_smile: Je pátek je pátek je pátek :grinning:
A já slepim dneska linecký a vánoce jsou tady víte ? :grinning: Už jen 13 dní a chodí ježíííšek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
Hoj mahuleny, já teda musím omluvt svou absenci hnusnou janýskovou mrchou, teda tys mi poslala pěknou sviňuchu,ale co bych pro tebe neudělala.....no dnes už jsem ok...
Včera jsme byli na profi focení, no bomba fakt mám fotky doma tak to dám do alba k mé kámošce od m.... :wink:
A já už nepeču, mám rohlíčky, pracky linecké a ovesné placičky a už to fakuju :sunglasses:

latu-tak to musela být pěkná pizda, bo normál.ženská by se tak veřejně neptala...
no nic chytá mě sraní tak letím, uspím dítě, hodím vařit oběd a dám ty fotky tak číhejte:slight_smile:
11. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.