• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem tady, od rána je den na 3,14ču :angry: Jela jsem ráno pro kokotátu, protože měl dost velkou pauzu, tak aby nemusel trčet v buse, hned po příjezdu mě nasral,že jsme se Simčou málem hodili tyčku a bulely jsme jak telata, pak se mi doma udělalo tak zle,že jsem myslela,že umřu a kokotátu ani nenapadlo udělat mi třeba čaj, když jsem mu to vyčetla,tak mi řekl,že jsem mu to měla říct, jak prej má vědět,že bych si dala čaj :rolling_eyes: No pak jsem ho odvezla zpátky do práce a jediný co mě těší je,že mám první dva dárky,takže jednu ségru mám vyřešenou. Jsem se rozhodla,že každý den nakoupim dárek pro jednoho člověka, víc stejně nezvládnu, bo jsem přes den mrtvola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
latu no a počítej s tím že teď už nebude líp :sweat_smile: pořád budeš jak mumie jen si na to kolem 20 tt zvykneš :grinning:
a na kokotátovu ignoraci ser. Já na starýho Jarmila v tomhle směru už taky seru zase mám určitý podezření na cosi ale už si to prostě neberu. Když jsem rozčílená tak mám akorát křeče a tvrdne mi břuch takže všechny trable kolem teď prostě ignoruju. Nevnímám. Někdy teda se vybulim to jo ale řeknu si že víc jak pět minut ne :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
když mě ti tak najednou přišlo jako kdyby na nás úplně kašlal - nezeptá se jak mi je, jestli nepotřebuju s něčim pomoct, včera byl večer nasranej, protože jsem mu koupila uzenou makrelu a on myslel,že mu z ní udělám pomazánku,jenže já byla ráda,že jsem udělala večeři sobě,tak se mi do ní nechtělo a myslela jsem,že si jí teda obere normálně jako jindy,jenže on se naštvanej svalil do postele a trucoval, když jsem se ho zeptala co se mu stalo,tak jenom odsek "jsem chtěl pomazánku" :angry: :angry: Jak malej harant :angry: :angry: :angry: No jo,je celej po fotrovi, tak se s tim musim smířit :angry:
11. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
tak já jdu se psem ven,ať mi pak dá pokoj na koníkování :wink:
11. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
latu chlapi to nechápou.........
Mě se můj zeptal když jsme se bavili o druhém dítěti..a to se ti už zase chce tahat ten buben?.. :angry: oni neví že těhotenství je nádherných 9 měsíců, já už ráda vzpomínám i na to blití :grinning:

jinak jsem rozmnožila fotogalerii... :wink:
11. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ahojky, všem se moc omlouvám, ale je to neskutečný den, netáhlo mi to do prázdného bytu, měla jsem potřebu si ten den užít a popovídat si....., byla jsem u našich, u tety, u bývalé tchýně....., všude jsem si dala čajík a cukroví a mám zase úžasnou chuť do života . Ale byla jsem tajuplná a nikomu nic neřekla. Nejvíc mi dalo práci mlžit u našich, když mi mamina chtěla koupit k vánocům kalhoty a nabízela mi cigárko :grinning:

Takže hlásím, jsem prý 4+6, gestační váček je tam, kde má být..... a pan doktor byl tak hodný, že si mě pozval ještě na 23.12. a udělá mi fotky pro rodiče k vánocům.
Mám chuť si dnes štěstím ucvrknout :grinning:
11. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
jany to je nádherný den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Gratulka :slight_smile:
11. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: janýsku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to nakažlivý, já mám taky z tebe taky super náladu :slight_smile: :slight_smile:
11. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
jANÝSKU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
11. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
autor
4+6 -takže už aspoň tušíte kdy se vám "to stalo" :grinning: Jen jsem líná počítat,jestli to vychází na oslavy toho 17.11. nebo ne :grinning:
11. pro 2009 v 15:02  • Odpověz
autor
a kdy si to ťukneš do pasu? A přijdeš mezi srpnovky? :grinning:
11. pro 2009 v 15:03  • Odpověz
ženy to budou božské vánoce tohle co :slight_smile: :dizzy_face:
Já jsem dneska jak praštěná lopatou náladu mám na hoveno asi se zhádám s Jarmilem až přijede dom. JSem na něho nasratá a tak si jdu radši umejt hlavu :grinning:
11. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
autor
tak jestli na nasratost pomáhá mytí hlavy,tak to abych si jí myla 3x denně :grinning:
11. pro 2009 v 15:12  • Odpověz
latu no nepomáhá ale dělá mi to dobře :grinning: takovej vlasovej onanig :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 15:14  • Odpověz
autor
jo tak :grinning: no tak to já bych toho byla schopná jedině kdybych mohla vlézet do sprchy oblečená, protože svlíkání by byl v rámci mojí lenosti nadliský výkon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 v 15:20  • Odpověz
latu no a kdo řiká že já se budu svlíkat ? :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 15:21  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: aha takže vylepšená verze :grinning: :grinning: a všimla sis,že se s náma nikdo nebaví? :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
No tak jsem se svlíkla udělala jsem si glis kurovej orgáč a teDˇmám na vlasech voňavou masku :dizzy_face:
No nevšimla jsem si až teĎ :grinning: buď na nás serou nebo se věnují svým drahým polovičkám :grinning:
11. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
Hele že bysme se spolu taky přestali bavit ? :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
autor
já se přesouvala od pevného compu k noťásku,tak jsem měla výpadek komunikace :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
já mám výpadek už od rána krom jednoho telefonátu a ťuťání se psem jsem ještě nepromluvila ani slovo kyž teda nepočítám klofání do klávesnice :grinning:
11. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
Mařenky moje milované jdu dělat rajčatový salát s opejkanejma bagetkama páč se musitáta blíží asi ku domovu tak ať mi tu neveje hladem. Ozvu se až se nažerem
11. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
a já jdu chvilku přemýšlet :grinning:
11. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
a já s váma mluvila a nikdo tu nebyla teď tu taky nikdo není tak laskavě zasedněte na frndy a pište...
11. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
já ležim na prdeli :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jenom chvilku,za chvíli se půjdu vyspršit a pokračovat v nicnedělání :grinning:
11. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
aj já dělám hovňajs a strašně mě to baví :grinning: takže si jdu okoupat prdel a zamotám se do deky :dizzy_face: Takže dobrou páč já jsem v osm už určo tuhoň
11. pro 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
okoupat prdel :grinning: nezapomeň vymést pavouky z děr,aby nedolezly až k Jarmilovi :grinning:
11. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
latu no však já už jsem tam stejně srostla :grinning: se tam neprotáhne ani filcka :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
já asi taky brzy zarostu, mám na to celkem slušně našláputo :grinning:
11. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
no když by mě v úterý mudr nepřefik zrcadlama tak ani nevim jestli jí mám :grinning: A ani se nějak nechystám :grinning: Ale až budem od 38 tt vyhánět brouka tak to mě i hlava bolet přestane :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.