• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
:grinning: :grinning: no tak já doufám,vzhledem že si vrznu dřív než v 38tt :grinning:
11. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
a já přeju brou noc, o víkendu se přijdu podívat jeslti tu náááhodou někdo nebyl :grinning:
11. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
Simče dneska přeju vše nej nej nej k svátku ať se má v pupíku dobře koukej jí tam poslůat nějakej dortík :grinning:
12. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
simča dostala holandskej řízek k svátku a byla docela spokojená :grinning: akorát pak po oslavě vyžadovala spánek,takže se doteď hnípalo a teď musim se psem ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2009 v 17:19  • Odpověz
Nasral ženy :slight_smile: Jak je při neděli ? U mě fajne mangel má vopičáka :stuck_out_tongue_closed_eyes: přitáh ve tři a chtěl si strašně povídat tím probudil Jarmílka a já do šesti čekala až se mi přestane trefovat kamsi do jater.
No a teď si starej Jarmil spkojeně chrápe a poručil si česnečku. V ložnici to puchne jak v sudu od whiskey :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Všem Lůcám dnes vše nej nej nej !!! :dizzy_face:
13. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
nasral :grinning: my byly u tchánovců,tak jsem ráda,že to máme za sebou,to zase bylo od tchána keců :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kokotáta byl taky včera chlastat,ale spořádaně přitáhnul ve čtvrt na deset a šel hnípat, česnečku nechtěl,ale smrděl tu dneska stejně, bo asi po tom pivu hnije nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jo a spořádaně přitáhnul tak brzo ne proto,že by se v něm hnula otcovská zodpovědnost,ale protože ten jeden parťák šel dneska do práce,tak zmizel brzo a ten druhej co s nim měl chlastat do rána nepřišel vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taky jsem koukala na ten film Číslo 23 a větší ptákovinu jsem neviděla :rolling_eyes: A teď se jdu svalit,tak hezký večír!!!
13. pro 2009 v 18:18  • Odpověz
:slight_smile: Bré ránko kde sté ?
14. pro 2009 v 08:03  • Odpověz
To je v pedeli :sweat_smile: Latu s Jany blejou lenka maká a tady je mrtvo :confused: :sweat_smile:
14. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
Brééé ránko :grinning: Já byla dneska nejdřív se psem na procházce a vytírala jsem ještě chodbu, abych na to nemusela celej den myslet :grinning: A teď jsem vyčerpaná a odpočívám v pelechu :grinning: a taky už vim na co jsem se vás chtěla zeptat - hodlám si k večeři udělat makrelu, mám jí zmrazenou a nevim jestli jí mám před přípravou rozmrazit úplně nebo jenom trochu - si pamatuju,že občas na některých rybách píšou že se nemají rozmrazovat před přípravou tak nevim no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a už tady dlouho nebyla janitchka?! Pak to tu nemá bejt mrtvý,když asi přesedlala na striptýzový povolání a nemá na oře čas :grinning:
14. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
latu já všechny rybouše před smažením nebo pečením rozmrazuju páč se mi zdá že jinak se to připejká :unamused:
14. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
než jsem stihla dočíst sprnovky,tak ten debilní pes vlezl do klece, takže všude rozhamtal hobilny,samozřejmě to měla nalepený na chlupech,tak to padalo všude kde šla a cestou ještě vyhrabala hlínu z palmy,takže to taky rozcamlala kde mohla :angry: a takhle vymóděná přilezla za mnou do postele,takže je teď v trestu nevšímám si jí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
latu :grinning: šikovná psíčka :grinning: :grinning: :grinning: ten můj blboun si tu už deset minut mydlí koule :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na zádech má ty pichláky z tůje a smrčku páč s Jarmilem zdobil venku včera stromeček :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
a já mám hlad, mám neskutečnou chut na čínskou polívku,ale nevim jestli jí smim,aby pak simča neměla šikmý oči :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
latu no já si zezačátku na tyhle pytlikový věci dávala majzla nejedla jsem je ale časem mě to přešlo :grinning: neřikám že si pytlikovky dávám denně to ne ale tak dvakrát do týden jo. :wink:
14. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
Udazte :slight_smile:
Hlásím, že přbírám glejd doni Poblítos, v sobotu jsem myslela, že chcípnu, večer jsem padla vyčerpáním, neudržela jsem ani vodu. Řvala jsem pořád do záchoda jako šakal a nebo chodila po bytě a vydávala zvuky jako jelen v říji, no úžas :grinning: .Včera lepší, ale stále žaludek jako na vodě, teď jsem přijela z práce a udělala teplo a půjdu si chvíli natáhnout kopyta.
14. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
výborně,takže jedna poblívka po 150 letech mě nezabije :grinning: stejně jí jenom osrkám a přestane mi chutnat jako všechno co zkoušim sežrat :grinning:
janýsku tak ať je ti brzo dobře :wink: Mě tedy bývá taky šoufl,ale proti vám dvěma je to pohodička,stačí ležet a je to v pohodě :wink:
Doňa lussila nám ani nepřijde říct,čim jí doma obdarovali k svátku :zipper_mouth:
14. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ani kolik má napečíno cukrovíčka.......... :wink:

Snad mi bude brzy lépe, abych nemusela na tu neschopenku. Jen jsem se ještě nedostala ani k zadělání těst :unamused:
14. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
no já bych těsta chtěla zmáknout zítra odpoledne,ale zase budu přes den cárat po Praze s kamarádkou a dělat konečně ježíška,tak toho asi budu mít plný kecky :frowning2:
14. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
Naštěstí mám dárky tak nějak pokupě, dokonce i většinu zabalenou. Kluci včera doma pomáhali, uklízeli celý spodní letní byt a já se po chvilkách plácala doma s úklidem, ale moc jsem neudělala + oběd.
14. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
já jdu sníst tu polívku a chvilku budu přemýšlet,tak zatim pa! :slight_smile:
14. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
a vy jako všechny trucujete nebo co ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Já dělám ty ryby, no to zase dopadne, já myslela,že to jsou jenom filety z těch makrel a ona je to celá ryba, i hlavu a očíčka měla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
hezký den přeju všem kdo se přijdou,takže vlastně musilce a janýskovi :grinning: Já dneska razim do práglu nakupovat dárky, moc se mi teda nechce,ale už mi nic jinýho nezbejvá :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ráno jsem prvně blila, no fujtajbl už nikdy víc doufám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 08:05  • Odpověz
čus božky ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: holky se mnou je to nahnutý ..tak strašně mi bolí záda ,že se smiřuju se situací ,že prostě jedu pod kudlu ..včera jsem nesla prachy do báně a najednou jsem nemohla jít a myslela jsem ,že bolestí zdechnu .. a v kabele takovejch peněz ,bylo to strašný ,tak jsem dělala jako debil ,že koukám na hodinky a modlila se ,abych mohla udělat bezbolestný krok ..ikdyby si mě tam chtěli nechat ,nevím jestli to vydržím ..mám dotaz na schimi ,za jak dlouho po operaci přemýšlela o miminu ..
15. pro 2009 v 08:13  • Odpověz
nasral latu jen blej jen blej to je znamení že je vše oukej :grinning: :grinning: :grinning: a hezky nakup já už mám vše z krku dneska ještě přijdou věci pro Jarmílka a tím mám vše :dizzy_face:
Leni s těma plotnama to je na pytel to prostě potřebuje operaci jinak chcípneš věř mi já nikdy neměla se zádama problémy ale teď jak už je pupek velikej tak trpim jak pes. Tak si vem jak by bylo tobě když bys měla mnohem větší bolesti fuj tajxl. Nech si opravit zádika a pusť se na věc :slight_smile: :dizzy_face:
Holky já fičim do Jednoty páč tu nemám ani drobek k snídani :slight_smile: A taky musim vybrat prašule páč to bude pálka to co dneska přiveze PíPíeLák :grinning: koš na bejbo plus křesílko a blbilny :pensive: :sweat_smile:
15. pro 2009 v 08:29  • Odpověz
no holky fakty nad tim uvažuju festovně ..pokud mi nevyjde práce ,jako že to vypadá bledě a ačkoliv mě to baví ,trpim jak pes ,tak to stejně jen odkládam rok po roku,ale je to horší a horší ,taky přemýšlim nad tím být těhu a trpět jako vůl :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ,kdyby mi neumřel léčitel ,tak bych operaci nepotřebovala ,ten mi narok pomohl ..nevíte o někom?
15. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
Udazte ženy :slight_smile:
Leni, určitě ty záda nepodceňuj, píšeš tady o problémech už dost dlouho, to chce pořešit!! Taky by jsi tam mohla mít něco více bloknuté a i to by mohl být důvod, že se Ti nedaří otěhotnět
15. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
Leni, já jezdila k Haklovi do Rožďalovic, teď je v Pátku u Poděbrat. Já tam jezdila kvůli otěhu, ale je to prý machr na pohybový aparát, dával do kupy hafo sportovců.
15. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
janý já byla u takovýho smradlavýho děduly,ani penáíze si vzít nechtěl a prej mi jí tam dal zpátky .. a fakt jsem po šílenejch bolestech měla na rok klid ..někoho takovýho zázračnýho bych potřebovala ..
15. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
Tenhle má internetové stránky, zadej si do vyhledávače Hakl léčitel a najde Ti to, tak si počti
15. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
dobře díky
15. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.