• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
jany já taky byla u Hakla!!! :grinning: ještě v Rožďálkách :wink:
15. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Ha, vida.... :grinning:
Už jsi se došourala z konzumu?
15. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
Já se nešourala byla jsem fárem :grinning: koupila jsem si výbordelní kokosky měkoučký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a pes tu na mě loudí párky co viděl že strkám do lednice :angry: :grinning:
15. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
Mně tu pes leží na papučích, tak se nemůžu hýbat :slight_smile: . Jsme si zatopili a snažím se vyvíjet nějakou pracovní činnost, abych zase zítra nějaké papíry mohla odvézt.
15. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
Nasral ženy :grinning: tak jsem moc nepořídila, bylo mi šoufl,tak mě ani to nakupování nebavilo,ale mě přijde že stejně mají všude jen předražené krávoviny :angry: S kokotátou jsme se dohodly,že si nic dávat nebudeme, protože jsme si konečně objednali do (teď už) dětskýho kokojíčku pořádnou skříň rovnou od truhláře,takže to bude stát peněz jak šlupek a bůhví kdy dojde nemocenská,tak nemá smysl utrácet za další krávoviny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lení ty záda by to asi chtělo pořešit, už právě jenom kvůli těhu, by ses dorazila s tim pupkem a musela bys pod kudlu tak jako tak a doma bys měla mrňouse,to by bylo ještě horší :frowning2:
A já dneska vařim 3,14čí guláš,ještě tam mám od včera jednu makrelu,ale tu už žrát nebudu, protože prostě teď mi každý jídlo chutná jenom jeden den, druhej si myslim,že jestli to strčim do huby tak se pobleju :grinning:
15. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
ahoj holky tak dík za rady ..já mu zavolam a uvidíme .. :wink: ,dneska jsem v práci upadla na hajzlu ,vzala mi křeč do zad a ležela jsem tam jako debil než mi to povolilo ..jasně že držim hubu v práci,ale manža to ví ..okamžitě mi napadlo ,že držet dítě tak mi asi vypadlo .. :pensive: jde to se mnou z kopce,tak mizim ordinovat
15. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
No leni, já Tě moc nepotěším :wink: .. Já uvažovala za 2 roky a ono to stejně nešlo :confounded: ..
16. pro 2009 v 07:44  • Odpověz
autor
ahoj holky :wink: lení mazej k doktorovi,nebo se toho mimina nedočkáš - přesně jak píšeš, co kdybys měla už buben a takhle jsi upadla?! To je přeci lepší to o dva roky odložit,než o něj přijít a stejně pak ty dva roky čekat. A třeba to nebude tak dlouho nutný, akorát si poležíš v těhotenství :wink:
16. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Leni prostě nás neser a mazej nebo tě přijedeme všechny nakopat do bolavejch zad a to bude teprve mazec :sweat_smile: Musí to bejt bolest jako svině. Neumim si to ani představit :confused: :unamused:

Já tu ženy mé dneska nebudu za hoďku razim ke kadeřovici na barvičku a odpol jedu na hekací kurz. Jinak včera jsem si udělala radost přišli mi ty objednaný věci tak jsem se celej večír kochala a do toho koše bych si nejradši lehla :grinning:
16. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
zdar musil :grinning: ale to by ses pak taky už nemusela z toho koše zvednout :grinning: Já právě sežrala míchaný vajíčka k snídani,sice nic moc, protože je poctivě smažim až do úplného stuhnutí a ne jako dřív,že byly pěkně vláčný,ale žaludek si pochvaluje,tak třeba za odměnu bude sekat dneska dobrotu a nebude mi šoufl, už bych se potřebovala donutit k tomu pečení :grinning: A teď jdu mejt nádobí, se to tady zase nahromadilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
latu no tak bych tam zůstala ležiet je na kolečkách tak co by mě musil šoupal po bytě :grinning:
16. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
aby tě nešoup někam do špajzu a nevyndal až na porod :grinning:
16. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
špajz nemáme :grinning: leda na záchod by mě mohl dát :grinning: :grinning: :grinning: ale tak zas když by mě krmil ňamkama vyžehlil to všechno vypraný prádlo pro mrně sbalil mi porodní tašku tak mě tam klidně může šupnout :grinning:
16. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
no myslim,že tolik úkonu by nezvádl do roku 2015,natož do března 2010 :grinning: Já jdu na to nádobí nebo se odsud neodlepim nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
ženy tak jsem vás přišla pozdravit a za chvíli zas mizim pracovat ..dokud ještě můžu ,ale už se moc těšim na těch pár dní volna o svátcích ..
17. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
zdar lení :slight_smile: sem nikdo nechodí a nebo jenom na čumendu,už abys měla volno a trochu to ožilo :wink: A janičce nařizuju se nahlásit :angry:
17. pro 2009 v 08:54  • Odpověz
Zduřte mařky :slight_smile: Dneska už tu budu nikam se nechystám stejně jsme zapadaný :sweat_smile: Večer když jsme se vraceli z kurzu fuj silnice nebyla protažená dostali jsme smyka :confounded: :confounded: :confounded: Jako sníh miluju ale namrzlo bejt nemuselo :unamused:
Každopádně dneska budu uklízet je tu mrdnik jak v cikánským doupěti a taky mě čeká koš prádla žehlení :sweat_smile:
17. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
zduř jarmilová :grinning: no já akorát téď jdu se zrzounem ven, protože na zahrádce dělala kraviny a neni vyčůraná,takže musíme na procházku a hodlám jí házet sněhový koule,aby se unavila :grinning: A na uklízení asi prdim,jenom pak stáhnu chlupy vysavačem, já vždycky ten čas kdy mi neni blivno strávim z hadrem v ruce a pak mám ze zbytku dne hovénko,protože ležim jak lemra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak já vyrážim, za hodinku tu jsem,tak tipuju,že tu přibude jeden příspěvek :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahojky, Latu, tak Ti ten jeden tu písnu :grinning: ........
U nás totál Prdelov zachumelíno včetně silnice a mrzne. Jako v pohádce...... Jen já mám rýmičku a škrábání v krku :angry:. Na dnešek mám k vyřízení do práce 2 věci a pak na to házím boba a jdu se drobek pověnovat vánočnímu úklidu a o víku budu péci...
17. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
já budu zítra dělat vosáčcí hnízda :grinning: hele já je nikdy nedělala s vaječňákem poraďte mi jak na to aby byly s vaječňákem a na piškotu :slight_smile:
17. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
jé jsem si dala kafíko a jde na mě sraní konmečně :grinning: To se zas hemeroid bude mít :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
Tak už nic už jsem to našla na netu :grinning:
17. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
latu rozkaz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem tu,vůbec nemám čas na nic :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: poslední tejden lítám jak debil....v práci hora projektů,doma se snažim poklízet mezi pečením a každodením vánočním večírkem,koncertem nebo furt něco :slight_smile: a do toho všeho jsem si včera shodila kilovej půlitr na bosou nohu a teď jsem dorazila z rentgenu a naštěstí to nemám zlomený ale pajdám...a jak mě to včera bolelo tak jsme se večer chytli s Vendou a teď je smutnej...a já se s ním nemám náladu bavit.jdu zase péct,musim využít toho že jsem nečekaně doma :wink: :wink: :wink: :wink:
17. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
Ženy kdo máte psa přijeďte k nám nebo tu zrzavou lůru zastřelim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Venku jsme chodili snad 100 let,už jsem myslela,že je nemocná,protože se fakt naposled vyčůrala včera v deset večer a když už jsem to vzdala a šly jsme k domovu,tak pod jednim smrčkem nebylo nasněžíno - a ejhle,citlivka se tam vylulala,asi tak 150litrů, ona se asi bála že jí na sněhu přimrzne frnda nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Jenže mě je samozřejmě zase blbě jak jsme chodili dlouho a už jsem byla unavená,tak teď nemám na nic energii,skoro jsem tady vrhla a všechno mě sere :angry: Za trest jsem jí začla pořádně cvičit - trénujeme "přines",ona to totiž fláká, vždycky ten aportek vyflusne dva metry přede mnou,tak teď začala buzerace a piškotu nedostane,dokud to nedonese až přede mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
janýsku napeč taky něco pro mě, já se k tomu asi fakt nedonutim :confounded: Teď musim zmobilizovat síly a jít umejt nádobí,abych mohla uvařit něco k jídlu, asi česnečku a večer udělám pizzu, nic jinýho mě nenapadá. A taky jsem byla tady v krámě nakoupit a chtěla jsem si koupit spoustu salámků,tak jsem si objednala vysočinu a jak mi to baba krájela,tak z toho komunistickýho kanclu vylezl dědek co tam taky prodává,že mu nefunguje počítač,tak bába,ať mi to prej dokrájí a že mu to jde spravit. Tak mi to nakrájel a jak mi to podával,tak jsem viděla,že má nechutně špinavý pazoury, takže jsem se na další nákup vykašlala :angry: :angry: :angry:
janičko to je dost :grinning: A kolikátý DC vlastně teď jsi? Jestli stihneš přijít do srpnovek :grinning:
17. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
Latu taky čůráme jen tam kde je míň sněhu neboj to maj ty čokli asi společný :grinning:
Aj já jsem bez energie páč jsem teď skoro dvě hoďky žehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zas mám všechno oblečení na prtě 0 - 3 měsíce vypraný a vyžehlený a vyrovnaný ve skříni. Ještě zítra přejedu povlečení a o svátkách pleny a mám to hotovo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem si slíbila že do 30 tt to zmáknu tak jsem poprvé v životě dodržela nějaký předsevzetí páč 30 tt jsem zítra :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
autor
no to já mám zase předsevzetí,že do toho 12tt to nebudu přehánět s nákupama a zatim odolávám,tak se mi to možná taky povede :grinning:
Já si jdu vařit poblífku, mám chuť na tu česnečku :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
latu taky jsem žrala česnečku měla jsem chuť hlavně na ten osmahnuten chleba do ní namočenej :grinning: to je asi tradiční těhu chuť :grinning:
17. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
no ten chleba bych si dala taky,ale to by se asi musel sám osmahnout :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
to je hned ten chlebík :grinning: já budu dneska dělat kašičku s rybkou :slight_smile:
17. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
tak jsem si opražila housku v mrkvovlnce, nejni to sice úplně ono,ale lenost je prostě velká :grinning:
17. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.