• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
tak já mám tři druhy hotový,večer budu ještě dodělávat nepečený... :wink:
jsem 25Dc ale určitě do srpnovek nepřijdu,protože jsem hlídala ovulku a dokud nepřijde poštou že jsem úředně rozvedená tak dávám pozor...ale bz HA je to fajn :grinning: :grinning: :grinning: já mám taky poblífku s játrovejma koulema a výborný česnekovoslanínový brambory se smetanou a taje mi pangas,tak si pošušńám...venda ještě spí,nebo trucuje :angry: :angry: :angry: :angry:
17. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
ty brambory sem okamžitě pošly :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
Tak jsem nacpaná k prasknutí rybkou a kaší a jdu se válet. Zítra dám foto megabřuchu to je horor.... :sweat_smile: čusky hnusky :slight_smile:
17. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
18. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
nasral frndy :grinning: vlezu na oře a první co vidim je jarmilovic pupek :grinning: :grinning: :grinning: Ten je ale pěknej,já už chci taky takovej :dizzy_face:
a janýsek má dneska kontrolu (myslim teda,že říkala,že za týden) a já nevim v kolik hodin a odpoledne tu nebudu :cry: Ve 12:50 jedu kokotátovym busem spolu se zrzavicí k našim a zpátky budu až tak nejdřív v šest :cry:
18. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
latu já ti písnu sms až se janysek zahlásí :slight_smile:
Jarmílkovic pupek to už neni pupek to už je sud. Vorvaň hadr :sweat_smile: A to bývá večer ještě větší :sweat_smile:
18. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
ale prd velebnosti, mě to připadá jako ještě takový to úhledný hezký bříško, zase jarmila pomlouváš :grinning: :grinning: :grinning:
Jdu si zamést ven cestičku a možná se blběna vylulá, včera večer už jí sníh nevadil - nebo jí spíš došlo,že jí nic jiného nezbývá :grinning:
18. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
latu ten náš pakůň se zas ráno vyválel ale totál a pak skočil do postele tam asi tuna sněhu z něho do na ránu fakt. :sweat_smile:
18. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: tak mohla bejt koulovačka :grinning: Já si teď vzala protiblicí lízátko a ona mi ho zase závidí a pořád tady skáče vnucuje se,abych jí ho dala - a přitom dostala vlastní kostičku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
fuj tobě to chutná ty líza ? Mě po nich bylo ještě hůř :confounded: To bych ho tomu psovi klidně i dala :grinning:
18. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
no jsem napsala odpověď a Baruše zase vylezla na stůl a jak tady hamtala po klávesnici,tak ten příspěvek odeslala někam do prdky :angry:
já si myslim,že mi tam dali úplně normální lízátko - chutnají fakt úplně stejně a ani mi nijak zázračně nepomáhají,jen když už jsem koupila,tak je documlám,ale další už nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
Udazte, já dnes u dokyho nee, až 23.12., ale mám od včera boby, že už neblindím, tak jestli je vše v poho.....
Byla jsem jen v práci a nakoupit a silnice u nás totál neupravený i v Jičíně jen rozsolíno a tak se v tom brodit....
18. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
jany no to mi povídej tady je taky šíleně radši nevylejzám abych ssebou nešvihla. Do JC jedem zítra mrknout až bude svítit husovka a námko :dizzy_face: tak se projít dáme si někde véču a zas pojedem dom :slight_smile:
18. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
neblití je v poho neplaš ono to zas přijde buď ráda za chvíli klidu žaludku :sweat_smile:
18. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
mám to v tý šišce nějaký pomatený :grinning: janýsku mě taky načas všechny příznaky přestaly a pak se objevili nový, ještě nepříjemnější :grinning: Já si jdu chvíli dáchnout do pelechu, pak si namaluju ksicht a vyrazim za našima :wink: Jo ale nejdřív si jdu dát nějaký jídlo nebo zdechnu :grinning:
18. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
Zas tu otravoval jeden kolega....

Jsem zkoukla tvé érotické snímky a ještě to není ta správná mega velikost :wink:
Do Jc už nejedu, vše mám nakoupené, jen ještě nějaké žrádýlko, to napíši seznam zítra Michalovi, bo ten se jede do trhu podívat a já budu konečné péci.

Já plaším a představuji si děsné scénáře, jak jsme si namalovali ten dáreček pro rodiče a že 23. mi řekne nějakou jobovku, že tam není nic vidět a bude po vánocích :unamused:
18. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
Lussi, kolikpak máš cukroví???? Včera jsem Tě "viděla" na Pronatalu..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
janýsku bude tam tečka,jako jsem měla já :slight_smile: ale chápu tě - já mám kontrolu v pondělí a už se taky začínám zase bát,jestli bude všechno v pohodě - nevim jak ty,ale já to budu mít tak asi celou dobu, protože i když jsem dřív šla jenom třeba na cytologii tak jsem do té doby než byly výsledky nabyla dojmu,že určitě nebudou v pořádku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
ty vogís cukrovi :sweat_smile: no slibuju,že o víkendu už fakt něco upeču,když už jsem nakoupila takovejch věcí na pečení :grinning:
18. pro 2009 v 11:15  • Odpověz
Jsme na tom stejně, taky tady toho mám, mám plán, jen ho realizovat. :grinning:
Ale včera jsem už dost vygruntovala a dodělám nějakou výzdobu dnes, zadělám si těsto a ono to dopadne. Dárky jsou vyřešený. V neděli si ozdobím strom, aby se stím už nenadělalo a basta.
Jo vlastně nemáme ještě dárky pro rodiče, jsme objednali digitální fotorámečky a ještě nedošly....
18. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
Latu a jak sexík? Já stará nymfomanka a ani ťuk, se bojím :grinning: i o svatební noci jsme se drželi jen za pacinky :grinning:
18. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
no od 23.11. jsme myslim sexovali dokonce 2x :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já bych i klidně sexovala,ale kokotátovi se moc nechce a taky je od tý doby nějakej divnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
My naposledy na Mikuláše, bo jsem ještě nevěděla :grinning: . Ale drahouš se mi ptal, že jestli chci se pomilovat, tak že budeme opatrní. No já raději budu opatrná ještě pár dní pořádně :grinning:
18. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
já si jdu natáhnout ty krovky, jsem dojedla česnečku a je mi blivno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
já mám hotový vosáci a vyžehlený povléčo heč :grinning:
18. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
tak pak můžeš přijet do latunkova a dát to tady do kupy :grinning:
18. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz
bych vás srovnala na jednu hromadu byste viděli jak se maká u musílků :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
jsem si nakreslila ksicht a pro změnu nemám co na sebe :frowning2: Jsem si plánovala jak si nakoupim zimní svetry a mám hovno, vůbec se mi nechce lézt po krámech víc než je v rámci vános nezbytně nutné :stuck_out_tongue_closed_eyes: A teď tady hledám něco teplého a jsem v pééérdeli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
Tak mi vyrážíme, pa boženy :grinning:
18. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
hele frndy vy ste tu nic nenapsaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: já pokoupila nějaký dárky,ale stejně budu muset ještě příští týden vyrazit do práglu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 18:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.