• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
hele frndo neser :grinning: :grinning: :grinning: já relaxuju :grinning: v pračce je už dvě hodiny vypraný prádlo nejsou lidi no :sweat_smile: Všechno mě bolí :confounded:
A ráno jedem pro stromeček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 18:35  • Odpověz
Tak to jsem ještě nežrala... Teď tu byl chlápek co tady ve vsi chová pštrosy že mu pštros prokous prdel tak abych mu to ošetřila že s tim nechce na šití :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 19:17  • Odpověz
Normálně má auvík na prdeli jak sviň asi si na štědrej den u stolu nesedne :grinning:
18. pro 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
:grinning: musil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak to je hustý :grinning: A prádlo jsem měla v pračce včera vypraný celej den, bo jsem na něj dopoledně zapomněla a našla ho až když jsem se šla večer koupat :grinning: To bylo ale překvapení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
No jako už jsem zařila hodně sádrovala jsem praseti nohu vyndavala jsem stehy z hlav, vočkovala králiky ale pštrosí klobanec byla premiéra :grinning:
A máme stromeček teď jsme pro něj byly a jsem zmrzlá jak hovéno :confounded:
19. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bléééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jedu na véču abyste věděli :grinning: ňam ale nejdřív se jdem projít po vánočním jičíně. :dizzy_face:
19. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
:grinning: tak děučata ode dneška věřím na zázraky :grinning: :grinning: Nebudete tomu věřit,ale já dneska připravila těsto na cukroví :grinning: A předtim jsem vydrbala a uklidila friťák a vystříkala Savem koupelnu,bo tam byla plíseň jak sviň - a k žádný z těhle věcí jsem se nemohla donutit a dost jsem pochybovala o tom,že do Vánoc se uskuteční :grinning:
Musil ty se máš,že jsi na večeři,já tady žeru rohlík se salámem a to my ještě půlku vyžebrá pes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
musil ještě že mu neukousnul ptáka :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
V Latunkově se makalo :slight_smile: To tady dneska ani hovno chtěla jsem vykoupat psa aspoŇ a co myslíš leží mi tu smradlavej na gauči a chrápe jak motorová pila :grinning:

leni no tak ale aspoň bych se na něj podivala viď :grinning:
19. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
musil no ono je málokdy o co stát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
leni no tady by to nemuselo bejt zas tak špatný :grinning: :grinning: :grinning: ovšem teda jestli si toho svýho pidi ptáka nekompenzuje tim obr pštrosem :grinning: :grinning: Jinak bré ránko :slight_smile:
20. pro 2009 v 08:16  • Odpověz
autor
bré ránko :grinning: U nás se včera sexovalo heč :grinning: :grinning: :grinning: ale celou dobu jsem akorát přemýšlela jestli tam Přemkosimonku nějak neutlačujeme a kokotátovi to pak došlo,tak se snažil jenom na krajíček,takže to byla komedie největší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
latu u nás bylo taky cosi co se tomu dá tak řikat jenže uprostřed "dění" začala Jarmilka děsně vyvádět tak jsem radši akci dokončila jinak :grinning:
20. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: máme to holt těžký :grinning: dneska je mi opět extrémně blivno a navíc jsem musela provést druhé kolo odplísnění koupelny,tak je blivno 2x tolik z toho smradu :angry: To víte,přece nemůžu po kokotátovi chtít aby to tim savem vystříkal, když se musí válet v postely :angry:
20. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
latu no ten můj zas odjel kamsi hned ráno a nevim kdy se vrátí a to jsem chtěla taky pomoct s úklidem. No a hovno. :angry:
20. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
to je taky dobrý :angry: a navíc máme dohodnutý oběd u našich, já se tam tak těšim, protože mi fakt neni dobře a nebudu se tam aspoň muset starat o psa,takže bych tam nejradši jela už teď,ale to taky nééé - válení v pelechu má přednost přede všim ostatnim :angry:
20. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
latu skopat je do kule a zahrabat do hoven ty chlapy :angry: :angry: :angry: já jsem na toho svýho nasratá už od včera. Byly jsme se projít v tom JC prostě romantika procházka a co myslíš od zvědne uprostřed procházky telefon. Samozřejmě volala jeho matka takže jsem musela poslouchat ten hovor ze kterýho mi bylo na blití a bylo po atmosféře. Ta 3,14ča fakt ví kdy nám má něco zkazit tím že zavolá :angry: :angry: :angry: A von ne aby ten hovor odmít a zavolal jí pak tak to veme a deset minut se s ní vybavuje o hovně :angry: :angry: :angry:
20. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
tak to bude podobně oblíbená tchýně jako má lussila :stuck_out_tongue_closed_eyes: My byly u našich, nechala jsem tam psa, protože už jsem fakt neměla dneska energii a taky kvůli zítřku,abych to neměla moc hektický - ráno jdu nak kontrolu, pak potřebuju dokoupit dárky a představa,že bych musela pak dovádět s odpočatym psem mě ubíjela,tak za ní pojedu k rodičům,tam je zahrada a taky tam má kamarády,tak jí nebude smutno :wink:
20. pro 2009 v 17:10  • Odpověz
latu tam jí bude fajn :slight_smile: já chtěla jet zítra taky do města ale asi se na to vybodnu potřebuju dodělat něco doma. A lístek na prachy holt odvezu v úterý no...
20. pro 2009 v 17:14  • Odpověz
autor
já to pošlu poštou :wink:
Už mě vyhání kokotáta, stejně dělám to debilní cukroví, pak si zapojim noťásek :wink:
20. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
Udazte ženy :wink: , jsem si po dlouhé době - od pátku, zapla na chvíli noťas.....

Já mám vše vygruntované, od včera ozdoben strom u vchodu, v kuchyni a "ježíškovský" stříbrňák v obýváku, výzdoba taky všechna hotova......, jediné co není, je to cukroví!!!!!! Mám poslední 3 dny, to budu doma, tak to musím zvládnout, to jsem už nemohla, od čtvrtka, jak mi začalo bolet v krku, tak v pátek v noci, šílený kašel, včera taky a dnes v noci jsem už nemohla spát, tak jsem ráno jela na pohotovost a mám angínu a dostala jsem antibiotika po osmi hodinách, takže ráno volám šéfovi, ať se má hezky.... To jsem ještě nemohla ráno nastartovat
20. pro 2009 v 17:22  • Odpověz
no já to tam asi dovezu stejně tam pojedu kolem. Já už na cukroví seru něco dovlekla máma a babi a já stejně žeru jen ty rohlíčky :grinning:
Ale je mi dneska nějak na pytel jsem z něčeho vydeptaná a nevim jestli jen taknebo z Musila prostě mi něco přelítlo přes nos a jsem dneska imrvére nasratá :angry: :sweat_smile:
20. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
Musilka byla, koukám na návštěvě v Rumcajsově :slight_smile:
20. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
jany a máš atb pro těhulky ? On penicilin vim že neškodí v těhu ale je to pešek teda... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
v Rumcajsově jsme byly včera a v úterý jedem zas :grinning:
20. pro 2009 v 17:29  • Odpověz
jj, mám atb, co můžou těhotné....., je to vážně pech, já angínu neměla min. 10 let :unamused:

Mě uvdí v Jc akorát ve středu, kdy zajedu na otočku na UTZ. Jinak seznam na žrádlíčko dám manžovi, ať se postará :wink:
20. pro 2009 v 17:49  • Odpověz
autor
kvokkvokkokokodaaaak,kvokvokvokokokokodaaaaaak :grinning: :grinning:
20. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
co tady kvokáš mařeno ?
20. pro 2009 v 17:53  • Odpověz
Tak Latunie zakvokala a já ještě nepapala takže jdu nacpat břuch papá
20. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
autor
to byl kokotáta :angry: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 v 18:02  • Odpověz
aha tak odtud to jméno kokotáta on ti kokodákuje do noťásku :grinning:
20. pro 2009 v 18:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.