• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Tak musilkojc zdraví starýho Kokotátu :slight_smile: :grinning: Brý večír pane Kokootče
20. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
Jsem nechala počítač bez dozoru a ještě jsem dělala něco jako večeři a kokotáta zneužil situace :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám hotový vanilkový rohlíčky a tatrankový cukroví,ale to mě zklamalo - máma dělá takový lepší,tak na příští rok si musim říct o recept.
20. pro 2009 v 18:12  • Odpověz
autor
kokootec si hrdě přečetl,že ho zdravíš,ale nic kloudnýho z něj nevypadlo :grinning: Simča asi roste pěknym fofrem, bo mě bolí celej břuch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2009 v 18:26  • Odpověz
latu a bolet bude furt. :unamused: Mě teď poslední tejden připadá že musim každou chvílí explodovat....
Teda to jsou způsoby že kokotátojc ani neřekne čau jen zakvoká a táhne :grinning:
20. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
autor
to je bolení jak na mrchu,ale řikám si že to je tim,jak se to všechno roztahuje,tak snad je to v pohodě :wink:
njn, kokotáta je stydlivej, mě toho občas taky o moc víc neřekne,než jenom kvokání :grinning:
20. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
autor
dopekly se brambory,tak se jdu nažrat a nevim jestli se pak ještě dovalim, tak když tak čusík a zítra budu až večer :wink: Musil ti pošlu zase horké info o kolik jsme vyrostly :grinning:
20. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
tak čekám na horké info od paní kokotátový :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dobré ránko všem :slight_smile:
21. pro 2009 v 07:47  • Odpověz
autor
Bréé ránko :grinning: Za chvíli vyrážim, teď se pokoušim nasnídat,ale nějak se mi do toho nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je mi blivno a navíc mám nafouklý břicho, Simča mi asi zacpala střeva,tak je mi blbě :confounded: Tak doufám,že to při UTZ nebude moc vadit, vim že to byl jednou problém,když mi hledala cystu na vaječníku,ale děloha je snad trochu jinde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A taky jsem včera vyndala piercing z pupku :slight_smile:
A v noci se mi zdáli magorský sny - nejdřív mi dr řekla,že podle krve mám aids,pak mi dělala utz a tam se tak zakoukala a pak povídá: jéé já se spletla, aids nemáte,ale mimino taky ne :angry: Tak si nejsem jistá jestli jsem normální :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 08:04  • Odpověz
latunie ty jsi debil :grinning: :grinning: :grinning: prej ajc :grinning: :grinning: :grinning: jsem se z tebe před chvíli byla pos..t :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
nafouklej pupek určo UZ nevadí kup si espumisan ten mi na to pomáhá. a koukej napsat !!! :wink:
21. pro 2009 v 08:38  • Odpověz
Udaz při pondělí, jen Vás v rychlosti zdravím a Latu přeji dobré pořízení :wink:
21. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
Latu dopadla žůžově :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Simčopřemek má 1,79 cm takže už je to macík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: srdco tepe má nožičky ručičky prostě hotový latunče. moc gratuluju latu :grinning:
21. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
Teda tady je živo :grinning: Já jsem uklidila vyprala cejchy vytřela podlahy naleštila parkety zabalila dárky a teď se jdu flákat sem a tu nikdo :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
nasral :grinning: tak koukám,že tisková mluvčí misis jarmilová už to tady nahlásila :grinning: A ještě jsem jí zapomněla napsat,že 5.1. už dostanem průkajdu :dizzy_face: akorát nemáme fotečku, mudra neměla náplň v tiskárně :unamused:
21. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
latu čus :slight_smile: foto bude příště uteče to jak voda já jdu dva dny po tobě tak si to aspoň budu pamatovat :grinning:
Já jsem dolikvidovala bordýlek půjdu si umejt prdel a pak asi usnu u bedny. Musil neni doma tak si to tu užíváme sami s psíkem. :slight_smile:
21. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
mě tady psík hnípe u nohou, byla u těch našich,tak je unavená - což se moc často nevidí :grinning: A ona má blběna zrovna toho 5.1. narozeniny :grinning: :grinning: :grinning: Jo a když jsme u toho pamatování - jdu v 11:15 tak až se tady budu shánět na kolikátou jsem objednaná,tak mi to hlašte :grinning:
21. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
ááá kokotáta volá,tak se mu jdu věnovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: čus bus zítra - jsem zvědavá o jaké pohlavní chorobě se mi dneska bude zdát :grinning:
21. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
koukám latu že blběnka má narozky stejně jako vladís ..chtěla jsem mu objednat triko z alpine ,nazvala jsem ho ,,kozím tričkem ,, páč je na něm kozoroh ,ale jaksi se triko někde zatoulalo .. :confused: :confused: :confused: jo jinak záda mi maličko povolili od té doby co se víc modlim k bohu a zesnulému léčiteli ,tak snad to bude na vánoce gut ,včera jsem vydržela i v kině ,byli jsme na stmívání 2,ten herec mě prostě bere.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
jináč latu gratulka veliká ,tak už je simča samá ruka ,samá noha ..to je moc pěkná zpráva ,dneska se vladís chystá na nepečenou roládu z piškotů ,líčil mi jak 2hod. třískal do piškotů,tak jsem se jemně zeptala proč to nedal do robota :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,to byla taková malá technická.. :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
nasral boženy :grinning: lení tak to jsi mě pobavila s technickou vyspělostí tvého drahého :grinning: a to je dobře,že ti ta záda povolila, tak to budeš o Vánocích hekat leda pod náporem vášně :grinning: :grinning: Já se cpu snídaní a užírala jsem před chvíli uheráček - jsme koupili tchánovi šišku k Vánocům a nějakym záhadnym způsobem tam v košíku přistáli dvě,tak jsme si jednu nechali - ňam ňam to je žrádýlko :grinning: I když mě to víc voní jak chutná,čuchat bych ho mohla pořád :grinning:
22. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
teda tak dneska to tady žije extrémně, já jdu se psem ven nebo mě sežere a pak si dojdu nakoupit proviant :grinning:
22. pro 2009 v 11:57  • Odpověz
zdar,
jdu popřát fajn svátky a hodně vánoční pohody a posílám něco co už je tedy opravdu moc http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2356849&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
22. pro 2009 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
ty vole tak to je vánoční přání jak fík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: příště vyfotim kokotátu jak si pindí honíka do kelímku a dám k tomu popisek - naše druhé miminko poprvé spatřilo světlo světa :grinning:
a v prdelákově právě vypnuli vodu,hlásili to akorát když jsem byla venku se psem,takže nemám žádný zásoby, nemám uvařeno a spláchnout hajzl musim jen jednou, což půjde těžko když chodim lulat 2x do hodiny :angry:
22. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
jsem psala musilovce esemesku gde se toulá a jsem bez odpovědi :frowning2: Tak snad jsou s Jarmílkem v pohodě :confounded: Ani nevim jestli tady psala,že dneska někam vyráží :unamused:
22. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
zduř jsem o.k. byla jsem na nákupu pak jsem si mále koupila v kii auto :sweat_smile: No nakonec nekoupila ale lituju toho... No pak na obědě a teď jdu vybalovat nákup a pak vám písnu live záznam z vily :grinning:
22. pro 2009 v 15:27  • Odpověz
autor
no to je dost tohleto :stuck_out_tongue_closed_eyes: já žeru ty šťouchaný brambory - měly bejt k večeři, bo tady nic jinýho neni,ale jestli budou mizet takovymhle tempem,tak má kokotáta smolík a zdechne do rána hlady :grinning:
22. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
autor
jdu se psem na chvíli na zahradu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
Tak jsem tu... Nákup jakš takš vybalenej ale ten binec z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: každopádně měli v akci měkkouškej hajzl papír tak mužem srát jak alici :grinning:
Taky jsme koupili hafikovi novou hračku takovou chobotnici co má v hlavě tenisák tak mě s nim tady teď tříská do zad příjemné :sweat_smile: :grinning:
Jinak live z vily musil včera měl pracovní večírek přitáh ve dvě zťatej jak slíva smrad jak ze sudu humus prostě no už jsem myslela že ho vyhodim z vokna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a koupila jsem si ve sparu jahody čerstvý a jsou kupodivu fakt dobrý tak si je dám na ŠD se šampáněm dáme si s Jaruš do rypáčku :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
ty jo musil tak to tě obdivuju, já bych ani nemohla vyslovit,že si dám nějaký chlast - mě stačí vidět flašku v letáku nějakýho supermarketu a vybavim si chuť meruňkovice a šla bych blejt - vůbec nevim proč zrovna meruňkovice,ale je to prostě tak :grinning: a je jedno jestli čumim na baylies nebo na víno :grinning: :grinning: :grinning:
já byla teď venku a pěkně sem se tam nasrala - od sousedů se zase podhrabal ten jejich debilní jezevčík,což mě sere obvykle, protože tady ničí všem záhony, sousedce prokousal takový ten bambusový sráč co má na plotu,aby tam nebylo vidět a sere tady jak alík a všichni si myslí,že je to po Barče - no ale dneska mě vytočil extrémně, nejen že je na cizim území, ona si ho Barča šla samozřejmě očuchat a ten hajzl na ní zaútočil, jsem ho hnala sviňskym krokem, normální jí svalil na záda a čapnul pod krkem - měl jediný štěstí,že jí nic neudělal,protože jinak bych ho na místě zabila :angry:
22. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
autor
a ulítávám na nový hře, všimněte si žebříčku výkonů:
http://www.hry.cz/click-a-lot#p=rankings :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
Zdarec ženy,
nestíhám...absolutně nic...

....ale chtěla jsem Vám alespoň popřát krásné svátky plné klidu a pohody, maminkám zdravé miminka, těhulkám klidné těhotenství a snažilkám více šťěstí v tom příštím roce 2010!!!!

Papa Iv
23. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.