• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Mě právě zas připadá že tady v MB těch cihlovek jezdí hodně a tu vínovku jsem ještě zatm neviděla... No máme čas jdem ji objednat hned po novým roce tak budem rozmýšlet...
29. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
ahoj musil za chvilku jdu do fachy ,tak si ten den hezky užijte .. :wink: ty bláho už 31tt,já zobla brufen 600 a půjdu makat ,možná je to už naposledy ,máme čekat co bude ..pan majitel je v prdeli z dechem ..
29. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
to ani o vánocích nebyly kšefty ? DOufám že s těma zádama něco začneš dělat nebo si těma brufenama ještě zařídíš vředy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
29. pro 2009 v 09:01  • Odpověz
musil hele ..obstavili mu účty a máme čekat od alpine návštěvu že si odvezou hadry ..tak to je celkem pěkné bych řekla
29. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
no nic tak se tu mějte dorotky a nezlobte :wink:
29. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
udaz ženy :grinning: jsem si dneska nějak přispala - to je tim,že včera jsem se celej den nenatáhla,nejdřví jsem dělala oběd a pak jsem byla u našich a tam s tou smečkou nebyla příležitost usnout a navíc jsem musela sedět, protože když jsem si lehla,tak to pochopili jako novou hru a začali mi šlapat po hlavě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
musil já jsem pro vínovku, mě se cihla moc nelíbí :sweat_smile:
jinak maso ve friťáčku bylo dobrý,ale samozřejmě se mi hned povedlo tam nějak debilně nalejt vodu,tak se mi to celý zaneřádilo jak to teklo i tam kam nemělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem večer drhla jak popelka :grinning:
lení tak to nevypadá moc nadějně s tou tvou prací, ale ono je to dobře, protože si aspoň vyléčíš ta záda - my jsme ti to nařídili! S timhle bys asi těhu huhu moc nevzládala :unamused:
ello tak to jsou v caru fajn,že si hodili svátky :angry:
29. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
latu jo to znám já ráno měla fidovu packu ve voku a bylo to strašně příjemný. Jinak je mi nějak těžko buďto jsem něco sežrala nebo se poseru tak zatim čekám co z toho ... Odpol jedem na návštěvu maj měsíční holčičku tak jsem musela obětovat lamaze žirafu abysme tam něco přivezli koupím si pak novou :sweat_smile: Musiotec odjel do posilovny táta ráno odjel do němec babi ta odjela už v neděli takže jsme tu s mámou sami samičky :grinning:
29. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
hmm já měla ráno ve voku,resp. v obličeji skoro Baruny prdel - nevim proč si pořád lehá takhle debilně :stuck_out_tongue_closed_eyes:Tak hlavně se neposer po cestě :grinning:
29. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
musim jí opět konat svůj těžký úděl - a sice vylézt do mrazu a aspoň 10minut venčit magorku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
no to právě nemůžem jet dkud se neposeru :grinning: mám čas do jedný no tak doufám že to přijde :grinning: :grinning: :grinning: Tak fidovu prdel bych ve ksichtu teda nechtěla páč teď má nějaký nový granule a strašně po nich prdí :confused: :sweat_smile:
29. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahoj holky,nezlob te se,ze sem lezu,ale mluvila jsem ted s janyskem a ta me poverila,at vam pisnu,ze je v poradku,ale zaludek ma ve vysinach a boli ji hlava a porad kasle,ale jak se ji udela lepe,tak prijde napsat co a jak...Mam vas vsechny pozdravovat :wink: :wink:
29. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
coko.joko děkujeme za info, janýska pozdravuj a že se na ně těšíme :slight_smile:
musil tak si dej něco echt hnusnýho,ale abys pak nesrala pořád :grinning: Já jdu do poštěváčkova a nakoupit,ještě že to mám pár kroků,jinak bych se nedonutila :grinning:
29. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
na poště vyřízeno, přinesla jsem si tiket na sportku,když je tam těch 111 mega :grinning: tak si vyvěštim nějaká ta čísla :grinning:
29. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
jsem se po návštěvě poštěváčkova trochu natáhla a vzbudila se před chvílí :grinning: Tak jsem vyvenčila psisko, zalila u sousedky kytky a udělala si salát,takže se Přemkosimonkou cpeme vitamínama :grinning: A asi pak možná půjdeme na procházku, lenost se musí překonávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
My byly na návštěvě a na procházce byl to fajn den jen kdyby to kurňa tak neutikalo nějaký je to teď moc rychlý :sweat_smile: Udělali jsme si chleba ve vajíčku a jsem přecpaná jak prasátko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
já žrala jak prase, na procházku jsme nešly,jsem se nedokázala dokopat a teď už určitě nepůjdeme,protože je mi šoufl,jak jsem přežraná :grinning:
29. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
no aj mě je šouflik teď ale ona to Jarmilka za chvilku zpracuje :grinning: :grinning: :grinning: Krásný pupendo Simčodomek :dizzy_face:
29. pro 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
no jo,už se začíná valit - vánoční přežírání tomu sice asi hodně pomohlo,ale já to považuju za rostoucí pupendo :grinning:
29. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
Přeju bré ráno kolemjdoucím :grinning:
30. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
Bré Bré já se pak ohlásim teď se jdeme s Musiotcem projít :slight_smile:
30. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
tak já se jdu projít s kokotpsem :grinning:
30. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
pardon s kokopsem :grinning:
30. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
jak bylo s kokopsem na rajzu ? My se prošli krásně a čoklik je teď kaput byl úplně obalenej sněhem vymrzlej tak jsem ho odmrazila a teď se peleší v dece a je v komatu. Ale až se dosmažej řízky tak se rychle odkomatuje :sweat_smile:
CO budete dělat zítra ? My budem doma nařídíme si budika když bysme náhodou usnuli páč je tu od půl jedný hovňostroj tak se na něj půjdeme podívat.
30. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
což o to na rajzu bylo dobře,ale pak přijel domu kokotáta a máme opět tichou domácnost :angry: Takže mám po náladě a zítra ať si jde na Silvestra třeba doprdele, stejně ten blbec domluvil sezení u sousedky,protože se tam může kouřit - njn, on si totiž opravdu ještě nevšim,že jsem těhotná a tudíž asi zakouřenej byt neni můj vysněný silvestr :rolling_eyes:
30. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
achjo,kdyby každej kdo to tady šmíruje něco napsal,tak by to tady možná nebylo tak zdechlý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
zdar,tak šitka už má deti :grinning:

janicka88 • snž • 23. prosinec 2009 v 16:54
Která pravidla porušuje: | Zruš
snazime se prvni mesic... ale máme už dvě ze skoro manželovy strany Holčičku a kluka.Malý je 17 měsíců a klukovi 3 roky.
30. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
Zdárek ženy dneska to tu budu flákat páč musim udělat jednodržky obídek jít se projít pak jít spát abych o půlnoci byla k použití :sweat_smile: Takže vám všem přeju krásný rok 2010 hezky si to dneska užijte já si namíchala nealko drink a už se chladí v lednici tak si pošušňám. Papá kočeny mám vás ráda :slight_smile:
31. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
zdarec letos naposled ženy boženy :grinning: Tak už si tady snídám, dneska se pokusim nepřežrat, protože mi bylo včera v noci pěkně šoufl,ale půjde to těžko, hlad je velikej :grinning:
linka - a ona se stihla i vdát, no to zase bude nějaký exot :grinning: :grinning: V jaké témě jsi to našla?
musil já to budu mít taky dneska nabitý, hlavně se pak po obědě zdekuju k našim a pomůžu to tam trochu připravit,páč matička-babička je do 18:00 v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jedeme sice asi ke známým,ale steně tam nemůžeme přijet s prázdnejma pazourama :grinning:
31. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
udazte
Tak přeju všem ten Nový rok tak jak si ho vy samy přejete, budoucím maminkám pohodový a krátký porod a nám snažilkám brzy brambory do panděra :slight_smile: My se nalejváme v práci, za chvíli to zapíchnu a jedeme kalit na Moravu, tak snad kocovina nebude moc veliká :grinning:
31. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
boha jeho já už jí našla :grinning: hele tahle holka by se fakt množit neměla, to by mělo bejt ústavně nějak zakázaný, protože buď je fakt inteligenčně hluboko pod nulou nebo si někdo dělá pr*elky,protože to neni možný. Ona začala po 4 dnech zpoždění krvácet,test si nedělala a v pondělí jde na gyndu,aby jí řekly,jestli je to mrcha nebo ne :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak já jdu tvořit nějaký oběd a venčit psa,tak kdybyste tu už nikdo nebyl,tak přeju krásnýho silvestra a hlavně ať ten rok 2010 je konečně ten správnej, bude se rodit a těhotnět jedna radost :dizzy_face:
31. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.