• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Děfčice taky vám přeju vše neej v tom novém roce!!!
Lussi to vystihla přesně tak jsem to chtěla napsat.
31. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
Pekný Silvester vám prajem s jedným prianím,

Do Nového roku veľa šťastia, lebo je krásne,
veľa zdravia, lebo je vzácne,
veľa lásky, lebo jej je málo
a veľa všetkého, čo by za to stálo !!!!!! PF 2010 :grinning: nech je lepší ako tento !!!! :wink:
31. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
jéé já si vůbec nevšimla,že lussi psala,to jsem ale trubka :grinning: tak přeju mírnou kocovinu, i když teda na Moravě - no nevim nevim :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
31. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
prdelky přeju vám všem vše nejlepší do roku 2010!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. pro 2009 ve 23:28  • Odpověz
koncem roku 2009 skončila i moje práce ,ale tak jak to nikdo nečekal ,krachl celej krám ,tak maj i ostatní po 3,14.. a to mě drobet těší .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: za ty intriky ..ted si chci dát do kupy záda a dál se uvidí ..zatim výpověd nemám
31. pro 2009 ve 23:32  • Odpověz
Leni to je pešek ty vole.... Ale tak zas budeš mít fakt čas dát si do kupy zdravíčko....
Mě je na Novej rok blbě jako vždycky akorát ne po hclastu ale z přežrání. Jsem jak balon a nevim kadyma to půjde ven :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
1. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
čus live z vily .... mám sra*ku ležim jak vleryba na suchu jen občas něčim plácku a zanadávám. NO a to je vše páč tady stejně nikdo neni tak nebudu plkat do prázdna :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 v 09:59  • Odpověz
latunie najdi mě na FB já tě tam nemůžu najít !!! :sweat_smile:
2. led 2010 v 10:39  • Odpověz
autor
blink blink blink v novym roce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera jsem ležela jak lemra, nejdřív jsem byla unavená ze Silvestra a bylo mi blbě z přežrání, pak jsem vytrávila,ale byla jsem líná něco vařit,tak mi bylo blbě z hladu, no a nakonec jsem byla tak přeleželá,že mi bylo blbě z toho jak ležim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Takže dneska musim hodně unavovat psa,protože byla za včerejšek dost na*raná,že si jí nevšímám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lení - tak aspoň,že v tom nejsi sama :grinning: a hlavně ty záda pořeš nebo budeš na konci roku jezdit na kriplkáře :rolling_eyes:
musil no tož já to jdu zkusit,ale já už na FB nebyla asi 3 měsíce tak ani nevim jestli si pamatuju heslo :grinning:
2. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak já asi jako poslední přidávám s přáním všeho nej a co si budeme povídat hlavně přece ty miminka naše vysněný :wink: :wink: :wink: :wink: já jsem se sem nějak nedostala přes ty svátky,byly to super vánoce a super silvestr :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: hele já jsem taky na FB ale nevim jak vás najít,když nevim jak se jmenujete :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jinak u mě zatim nic nového,venda úspěšně prošel přijímacím pohovorem u našim a všech babiček,tak jsem v klidu :grinning: :grinning: mimi plánuju na bomby tak v březnu,to už snad do té doby obdržim papír od soudu,prej to trvá až 4měsíce tak si počkám,máme prej zasekanej soud....
2. led 2010 v 16:49  • Odpověz
holky vy jste teda zase poblijony ,já bleju tak z práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2010 v 18:55  • Odpověz
latu no já jsem tam našla asi 4 lidi tvýho jména ale bez fotky tak nevim jestli to jsi ty :sweat_smile:

Dobré ránko všem já jsem nějaká vyplesklá dneska asi si budu muset dát kafíno nebo co. Včera večer jsme byly v tescu měli tam super výprodej tak jsem se vyřádila :sweat_smile: a pak na véče po který jsem se po....a takže pěknej večer to byl... :grinning:
3. led 2010 v 08:50  • Odpověz
nazdárek,já jsem úplně vyřízená :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: dneska jsme byli na bruslení a bylo to super :grinning: :grinning: :grinning: pak na svíčkové u tchýně a teď se nemůžu moc hejbat :wink: :wink:
3. led 2010 v 15:45  • Odpověz
autor
bré ráno :grinning: no konečně jsem sem dolezla, včera tu buď zacláněl manža nebo mi bylo blbě,že jsem ani na počítač nešla :stuck_out_tongue_closed_eyes: musil ten fb musim zkusit znova, páč mi v sobotu nešel nebo kdy jsem to tam lezla a fotku tam mám :wink:
zdar janitchko :slight_smile: tak to máš úspěšnýho manžu :grinning: a když se začnete snažit do března,tak to akorát přebereš štafetu po musilkojc :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 09:19  • Odpověz
čus ženy mě nešel koník :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,la-tunka zdravím tebe i simonku
4. led 2010 v 09:25  • Odpověz
bré ránko ženy :slight_smile: já jdu chvíli kydat byt ale budu nakukovat :slight_smile:
4. led 2010 v 09:35  • Odpověz
Recept na vánoční cukroví:
Pusť troubu.
Ukliď z linky umatlané skleničky, lego a papírky od bonbonů.
Připrav mísu a suroviny.
Vylouskej ořechy, odměř mouku a cukr.
Vyndej z mouky puzzle.
Odežeň děti a umyj z nich mouku.
Vezmi vejce.
Podej manželovi pivo.
Vrať se, odežeň děti, vezmi hadr a utři rozbitá vejce.
Vezmi jiná vejce a vyklepni je do mísy. Zvedni telefon.
Odežeň děti, zameť střepy z mísy, vytři podlahu.
Vezmi jinou mísu.
Zadělej nové těsto.
Najdi rum. Odejmi rum manželovi.
Odežeň děti a umyj z nich rozpatlané kousky těsta.
Plech vytři tukem.
Podej manželovi tlačenku.
Vrať se, sundej z plechu ořechové skořápky.
Podej manželovi noviny. Vrať se, odežeň kočku dojídající zbytky
těsta.
Zavolej veterináři. Vezmi si prášek.
Umyj podlahu, stůl, židle, nádobí, ledničku, sporák, zdi, děti
a kočku.
Jdi do cukrárny. Přines cukroví.

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
autor
nasralovje :grinning: tak jsem si poblila, poležela, pohekala a zase poblila a je mi dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
musil ten recept je dobrej, jdu si dočíst srpnovky a pak jdu zapásit s tim FB :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 v 16:21  • Odpověz
latu to jsem rád že bliješ jen si to užívej :grinning: Já tě pořád hledám a nemůžu tě najít jsi tam normálně jako R. J. ? nebo máš ještě tam něco ?
4. led 2010 v 18:12  • Odpověz
Jé já už jsem tě tam našla !!!!! Jsem dobrá já tě hledala pod jeřábnickým příjmením :grinning:
4. led 2010 v 18:16  • Odpověz
holky napište mi pod jakým jménem vás mám najít do IP,ju?latu jojo,nějak mi to neva,hledám si teď novou práci,ale když to nevyjde tak je mi zo jedno,akorát ty prachy...a jinka to vypadá všechno nadějně a karty mi taky vycházejí vstříc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 18:42  • Odpověz
ten recepis na cukroví je úžasnej .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 09:09  • Odpověz
viď :grinning:
5. led 2010 v 09:10  • Odpověz
autor
nasral ženy :grinning: já od včerejška čekám až mi z facebooku pošlou nový heslo a nějak se k tomu nemají,tak už se tam stejně asi v životě nepřihlásim - už jsem vyzkoušela všechny varianty,který si kde dávám a ani jedna to nebyla,tak nevim no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 v 09:32  • Odpověz
autor
tak to heslo jsem objevila,ale jsem tak jak dement,tam pořád někdo posílá nějaká srdce a já nevim co všechno, mám to tam celý zaflákaný,tak aby se v tom prase vyznalo :angry: Musim s čoklem na zahradu, kvičí tady jak pominutá že si jí nevšímám :angry: :angry:
Jinak kontrola OK, Přemkosimča měří 4,51cm, pěkně se hejbala a vypadá úplně jak já :grinning: Já to pak všechno napíšu do alba,ať tady s tim nezaclánim :wink:
5. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
zdar bramboracky..tak vas po delsi dobe zdravim a cumakuju...ty voe toto leti, latu uz 12tt a musil to ma uz za par!!! :grinning: holky drzte se a spete do foroty! Dannysek konecne prestal byt rvousenka a je s nim uz i prdel,akorat teda v noci me asi jednou sezere...uz ted jsem vysosana jak mumie :sweat_smile:
6. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
autor
jééé ahoj poletucho :slight_smile: tady toho asi moc nevyčumákuješ,je tu ouplně mrtvo :confounded: máš pravdu,že to strašně letí - musilátko bude za chvíli mezi námi :grinning:
7. led 2010 v 09:14  • Odpověz
Udaz v dalším roce :wink: :wink:
Latu, zdravím Tě a jsem Ti v patách :wink: .
Poctivě jsem Vás dočetla, nebylo toho zase tam moc... Musilkovic už to mají pomalu ve finiši :wink:
Lussiiiiiiiiiii!!!!!!! :wink:
7. led 2010 v 09:48  • Odpověz
autor
lussila mi psala,že jí skolila nějaká chřipajzna,tak ani do rachoty nechodí :wink:
janýsku já na tebe myslela,jestli je všechno v pohodě a teď čumim jak puk,že už jsi 10tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a co musilka a jarmilka? jen co přijdu na to,jak se píše na FB vzkaz pro někoho konkrétního,tak jí písnu :grinning:
7. led 2010 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.