• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Á to holdovala fest alkoholu na Moravě a takhle dopadá :grinning:
Teď už je to u mě lepší, prvně jsem tu na net vlezla v neděli, drív se nedalo, stále mi bylo zle. V pondělí a včera jsem jela do práce, zítra jdu k dokymu a jestli bude vše, jak má, tak asi vezmu tu nabízenou neschopenku, páč jsem včera musela v kanclu odolávat chrmlání toho starého medvěda a třitýdenní kašel mi už fakt stačil, navíc hlásí další vlnu chřipek. A taky jsem ráno jak prase po první ráně a je to úkon nadlidský vyhrabat se z pelechu. A všichni mi říkají, že jsem "stará matka" a musím být opatrná, abych si to pak nevyčítala.
7. led 2010 v 10:00  • Odpověz
autor
janýsk já už bych do práce nelezla, ještě tam na tebe někdo něco plivne a zbytečně si to zkomplikuješ :wink:
7. led 2010 v 10:15  • Odpověz
Pravda, budu muset prachy vydělat nějak jinak :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:17  • Odpověz
čus božky ,chřipka nepolevila?chrante svoje drobky a kdy jde lussi na ket?
7. led 2010 v 10:20  • Odpověz
Čauky Leni :wink: :wink:
To nevíme, čekáme, s čím nás překvapí :dizzy_face:
7. led 2010 v 10:25  • Odpověz
řikala myslim začátkem ledna ne, taky čekam jak dopadne ..doufám že dobře ,já jsem objednaná na kontrolu do prahy na 29 března pak počítam měsíc na výsledky a květen stimulka :wink:
7. led 2010 v 10:26  • Odpověz
Paráda :dizzy_face: . A co záda, nějaká změna??? A práce?
7. led 2010 v 10:30  • Odpověz
janý cvičim trochu a je to lepší ..o trochu.. a do práce zatim chodim ,nevim na jak dlouho a ani jestli bude výplata bez problémů ,no nevim zatim nic
7. led 2010 v 10:52  • Odpověz
Ahoj ženy tak dneska je to jako bomba. Měla jsem být v devět v poradně na ultrazvuku a na ozvách a jako dojela jsem jen tak tak aspoň k manžovi do práce a tam se mi spustila sračka a blití ale úplně strašný. Dvě hodiny jsem musela čekat a to přejde aspoň tak abych dojela zas zpátky domů.... Takže teď jsem doma uvařenej heřmánek a jdu spát. Asi nějaká chřipka střevní už včera jsem měla trochu trable ale dneska to má teprve ty pravý grády.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. led 2010 v 11:02  • Odpověz
musil ještě že se sneposrala v autě :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,to je hrůza co to řádí ..
7. led 2010 v 11:14  • Odpověz
janý tuhle se mi o tobě zdálo to je prdel co?něco s děckem ,ale už nevim co ted se mi to vybavilo že to bylo o tobě
7. led 2010 v 11:17  • Odpověz
autor
ty vogís musil tak hlavně nevyser jarmilku :fearful: já jdu dělat obídek a pak frčim k našim, abych byla opečovávaná.
lení mě lussi říkala,že tenhle cyklus to nestihne, že až na konci ledna a pak mi včera psala,že marodí s nějakym virusem, tak snad se jí ten virus dlouho udrží,ale víc nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 11:31  • Odpověz
jestli je to prospěšný virus tak at se drží co nejdýl :wink:
7. led 2010 v 11:32  • Odpověz
autor
jo a zapomněla jsem vám říct,že nemám ajc ani syfilis ani žloutenku :grinning:
7. led 2010 v 11:38  • Odpověz
zato já mám nějakej srací ajc :confounded:
7. led 2010 v 11:40  • Odpověz
autor
a tušíš z čeho?
Kokotáta mě vyhání, musí si jít nakoupit nějaké kamiony :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 11:41  • Odpověz
nevim vůbec z čeho... Asi si myslim jestli mi to nepřitáhla máma ze školky páč když jsem volala na gyndu že bych jim tam asi posrala ordinaci tak sestřička řikala že tehle týden už jsem asi desátá že tady ¨v Bolce ne¨ěco řádí nějaká viroza tak jako já nikam nechodim takže mi to musel dom někdo přitáhnout
7. led 2010 v 11:55  • Odpověz
autor
tak to asi bude z té školky, hlavně ať tě to brzo pustí - chudinko, ty máš problitý a prosraný těhotenství :confused: a doprdky už jsi 32tt, to neni možný :slight_smile:
7. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
No konečně tu zase někdo je..., jsem se byla proběhnout s trhačem a teď čajíkuji
Musil, ty musíš mít stále něco extra :grinning:
7. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
latu no vlastně už 33 ale tady mi to skočí až zítra. Frčí to děsně.... Docela mě mrzí že jsem dneska nedala ten UZ chtěla jsem prďolku vidět. Ale pondělí je tu za chvíli. SPíš mám obavu z těch křečí aby to nějak neublížilo. Plašim teď z každýho píchnutí ještě víc než v začátku....
7. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
Hoď hořký čajím a odpočívej, to Jarmilek ustojí, neboj :wink:
7. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
autor
musil to uteče :wink:
janýsku dojdeš někdy do toho srpna? Teď tam byla docela sranda :grinning:
7. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Já Tě Latu tady vyhlížím a kde myslš, že jsem Tě našla???? :grinning: :grinning: :grinning: No já nevím, už jste tam nějak zaběhlé, tak abych se nevtírala. Tady chodím do třech diskuzí, tak abych toho neměla moc na dočítání a jak poroste panděrko, tak se asi moc sedět u PC nedá :grinning:
7. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
autor
ale pořád přibývají nové tváře :slight_smile: my tě přivítáme,ale s tim dočítáním tě chápu,to je docela fuška,natož když máš víc diskuzí :grinning:
já dodělala oběd,tak frčim naproti do krámu pro horčici, protože samozřejmě došla a bez té by to nebylo ono a pak mě manža odveze k těm našim,takže dojdu až večer - tak pááá prdelky :grinning:
7. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Zatím páčko a nech se řádně opečovávat, já když dojedu k našim, tak se mám taky fajnově :sweat_smile:
7. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
Huš baby tak už je o dost líp. Ještě to neni ono pořád břicho pobolívá a do toho ještě tvrdne děloha ale dobře jsem se vyspala tak už je líp. DNeska ještě budu ležet a heřmánkovat a radši nic moc nežrat.
8. led 2010 v 09:17  • Odpověz
autor
Zdarec babizny :grinning: jenom načuhuju, protože je tady kokotáta a něco pořád žvaní,tak nemám klid :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ve dvě vypadne do práce, tak pak dolezu :grinning:
8. led 2010 v 09:31  • Odpověz
nazdárek :wink:
tak u mě nic nového akorát mě předevčírem nanečisto požádal venouš o ruku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: protože hned jak se nám povede otěhulit tak se chceme vzít :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: před chvilkou jsme přijeli z lyžování,stála jsem na tom asi po pěti letech.venda měl starost abych se v tý francii v březnu neztrapnila :angry: :angry: a v poho,akorát se dost rozsněžilo,tak jsme to zabalili..teď jdu s bráchou kupovat kalhoty na večerní maturitní ples,už se tam hrozně těšim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
autor
zdarec janitchko :grinning: no to je ale romantika,já bych se kurník hned vdávala znova :grinning: akorát mě o ruku nikdo nikdy vlastně nepožádal, první manža z toho udělal komedii a pouze si mě "zarezervoval", no a teď s kokotátou jsme se o tom tak nějak pořád bavili a myslim,že nejkloudnější věta která z něj vypadla byla: "ty vole mámo vezmeme se" :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 15:51  • Odpověz
Nazdárek ty jedna komedie, jsi někde chrupkala, ne? Já jo :grinning:
8. led 2010 v 15:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.