• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
:grinning: :grinning: :grinning: prdlajs, já byla se psem venku a pak jsem trochu uklízela naše doupě :grinning: chrupkací hodina na mě zatím nepadla,tak možná vydržim až do večera vzhůru a budu spát přes noc a ne že zase budu čumět do stropu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 16:05  • Odpověz
Tak jsem tu zarezervovanou musela vyšťourat na termínu :grinning:
8. led 2010 v 16:06  • Odpověz
Já byla taky jen na chvíli a sotva se vylůlal, už jsme prchali, páč ten pidi pes by se mi tam v té chumelenici ztratil.
8. led 2010 v 16:06  • Odpověz
U mě jak padne 14 hod. tak mi jdou klapky dolů, pustím si Quinnovou a už se slyším, jak usínám :grinning: . Večer jsem ho taky zalomila už v devět, až mi přišel Michal zkontrolovat, že už spím.
8. led 2010 v 16:08  • Odpověz
Táta Ti už odjel na šichtu? To má na prd v tomto počásku :unamused:
autor
no to je vlastně fakt, chudáček, zítra mu budeš muset nejdřví vyhrabat nějaký lulací plácek,aby nezapadl do závěje :grinning:
Na to tady mám jiné lopaťáky, já jen radím :grinning:
8. led 2010 v 16:10  • Odpověz
nasral ženy mám nový auto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 16:10  • Odpověz
autor
to je taky důležitá funkce :slight_smile:
musil fakt jo?a nějaké photo by nebylo? :slight_smile:
8. led 2010 v 16:11  • Odpověz
No ty jsi hvězda :slight_smile: , tak bacha a raději ho teď nechte v garáži, hlásí samé bouračky!
8. led 2010 v 16:11  • Odpověz
latu photo ještě neni ale to ta nová fábka kombik taková tmavší stříbrnka výborná výbava výborná cena tak jsme to tam jeli dneska zacálovat a v pondělí až bude vyřízená pojistka a havarijko kolem poledne tak si jí vezeme domů krasavici :grinning:
8. led 2010 v 16:12  • Odpověz
jany to víš že si jí budu rozmazlovat že do závějí s ní nepojedu :grinning:
8. led 2010 v 16:13  • Odpověz
Hlavně dostatečnou kontrolu před jízdou...., jako jestli stěrače stírají, světla svítí :grinning:
8. led 2010 v 16:15  • Odpověz
autor
a blinkry jestli blikají :grinning:
8. led 2010 v 16:22  • Odpověz
Tak jsme hodili rychlej čurynův oblouk před barákem, ale prcka ten vítr málem poponášel, uši mu to připláclo k hlavě, ale podařilo se. Je tady řádný vichr a a sníh je nafuněm do muldiček
8. led 2010 v 16:24  • Odpověz
autor
tady to taky fučí, já fakt zimu nesnášim :angry:
8. led 2010 v 16:30  • Odpověz
Léto bude lepší, ale pro nás letos bude náročný :grinning: :dizzy_face:
8. led 2010 v 16:41  • Odpověz
autor
no já se těšim na květen - to ještě nebudu muset nic vyprdávat ven a budu si užívat sluníčka a válet se celý dny na zahradě :dizzy_face:
8. led 2010 v 16:46  • Odpověz
bré ráno,
koukám, že vás asi všechny zavalil sníh :grinning:
11. led 2010 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz
Zduřte tak dnešní poradna nic moc. Otevřená na 1,5 cm hlavička hodně dole čípek hodně zkrácenej od minula a vzhledem k tomu že ani po vysokých dávkách magnezka tvrdnutí neustalo tak mě čeká hospitalizace kapačky a klid na lůžku. Zatím teda jen doma ale pokud se to i o jen o kousíček posune do příště (za dva týdny) tak se jdu pelešit na rizikovky do špitálu. Jinak máme dvě kila už je to macík měla škytavku měření ozev furt bojkotovala a kopala do těch snímačů takže to byl jen rachot a šum a žádný ťukání srdíčka ale nakonec tam nějaká křivka jakš takš byla. Takže se teď budu dva týdny jen a jen válet žádný sezení u kompu nic. Tak jsem si zařídila noťáska od pátku ho budu mít doma abych za vámi mohla. A autíčko už je taky doma
11. led 2010 v 16:56  • Odpověz
autor
brééé ráno :slight_smile: teda musil ta jarmilka si pořád vymejlší :frowning2: ale váhu už má pěknou, no však už se jí to krátí, myslim že se narodí 28.2. :grinning: tak držim palce,ať se špitálu vyhneš a počkáte si na správný termín hezky pěkně doma :wink:
lussi s tim sněhem máš skoro pravdu :grinning: nejprotivnější je,že už to neni ani kam uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes: a passata už asi ani nemáme, podle mě ho zloději ukradli a zamaskovali to hromadou bílejch sra*ek,takže to zjistíme až na jaře :grinning:
12. led 2010 v 08:56  • Odpověz
Ahojda ženy udatné :slight_smile:
Musilko, opatrně a vyděržaj pianěr!!!!!!! Ležet a čučkat na telku a nic nedělat, ať tam prdďolka ještě vydrží co nejdéle.
Latu, taky u vás mrzne až buší? Já byla ráno s rafanem a to byl fofr, jak jsme byli zpět. Všude kolem mlíko, že není nikam vidět.
12. led 2010 v 09:00  • Odpověz
autor
zdar janýsku :slight_smile: u nás hlásim -4,6 - takže hnus fialovej :angry: teda může být ještě hůř,ale zase když je pak -10 tak už to ani necejtim a je mi snad větší teplo než teď :grinning: Já se chystám s psiskem ven teď (až vytrávim) a taky chci udělat nějaké fotečky a pořádně jí unavit,ať můžu vesele koníkovat,mám tady nějaké absence :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. led 2010 v 09:14  • Odpověz
Tady je hnus bílej nic fialovýho tu nevidim ale to bude asi tim že je mlha a nevidim vůbec nic :grinning:
12. led 2010 v 09:16  • Odpověz
U nás je to teď na - 10, v šest bylo - 12. A je to tam teda dost znát, až mi to štipkalo v nose :grinning: . Zrovna taky trávím, ráno mi to jde hezky se nafedrovat :grinning: a k obědu mám ještě zbytek gulášku s těstovinou.
Latu byla jsi na screeningu?
12. led 2010 v 09:18  • Odpověz
jany je vidět že jsme stejný okres skoro taky máme - 10 :slight_smile:
12. led 2010 v 09:19  • Odpověz
Co ty tu vyvádíš a neležíš? :grinning:
12. led 2010 v 09:20  • Odpověz
autor
já jdu až 18.1., musim ještě vydržet :unamused:
já jdu nacpat baterijjjjjeeee do phoťáčku a vylezu teda ven a pak zase přilezu sem - to je logické,že? :grinning:
12. led 2010 v 09:26  • Odpověz
ležim ležim jen furt lítám chcáčkovat tak se tu vždycky zastavím :grinning:
12. led 2010 v 09:29  • Odpověz
zas chcáčkuju a tady nikdo :grinning:
12. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.