• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Já tu jsem, ale tu nikdo...., Latu asi venku zamrzla čočka :grinning:
12. led 2010 v 09:58  • Odpověz
snad má gatě ne tak co by jí zamrzalo :sweat_smile:
12. led 2010 v 09:59  • Odpověz
Já myslela čočka u foťáku :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 09:59  • Odpověz
čočka jako čočka :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 10:03  • Odpověz
autor
I prd mi zamrzlo :grinning: jenom jsem se hrabala závějema :grinning: a taky jsem hned jak jsem přišla vystříkala plíseň v oknech,ať se toho sráče konečně zbavim,takže tu budu celej den čuchat savo,ale zkoušim to přetlouct aromapalmou - vůně lesní plody,tak jsem zvědavá,kdy budu zfetovaná :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Tak jsme rády, že jsi ve zdraví doma :slight_smile: , to jsi měla cáknout, než jsi šla ven a pak rychle vyvětrat. Tahle "vůně" mi vždy navaluje.
12. led 2010 v 10:47  • Odpověz
autor
tak aromapalmu jdu zfouknout,protože to je kombinace,že by jeden blil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 v 10:50  • Odpověz
autor
ono to tu vždycky smrdí celej den,ale nabalila jsem se svetrama a větrám,tak to bude za chvíli lepší :wink:
12. led 2010 v 10:52  • Odpověz
Ty si dáváš teda grády, ať se ti neudělá zle!
Musilka už dlouho nelůlala :grinning:
Lussi, už jsi zdravá?
12. led 2010 v 10:57  • Odpověz
Jsem vzpomínala, jak jsem tu naplánovala to magické číslo na otěhu s příspěvkem 11.111 a že jsem se vlastně trefila a opravdu jsem už byla a jak jsem si dělala šoufky, že krkám jako Ash., tak že jsem asi taky těhu :grinning: :grinning: :grinning: . U tebe to Latu myslím taky na ten mag. příspěvek vyšlo :wink:
12. led 2010 v 11:00  • Odpověz
autor
no já chtěla být gravidní při 8888 a povedlo se při 6700 :grinning: a kolem 10 000 bych ráda porodila :grinning:
12. led 2010 v 11:02  • Odpověz
už chcáčkuju a jdu si namazat rohlika :grinning: a tomu byste nevěřili ale náš pes nežere uherák :astonished: :sweat_smile: pravej uherák za pětikilo šíša a on ho nežere :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
latu ty feťačko zhulíš Simču a bude mít blaženej škleb až vyleze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 v 11:03  • Odpověz
autor
ty jo musil,já ti ani nevim jak to bude se Simčou - stále více nabývám dojmu,že na mě Simča hodila bobek a je tam fakt Přemek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: a náš pes teda uherák žere, tak prej mu to má váš pes poslat :grinning: :grinning: :grinning:
Já bych měla jít vysát a setřít bordelplac na chodbě,ale nemůžu, páč čekám až mi na farmě dozrajou jahody :grinning:
12. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Musil, y máš teda doma mlsouna a nebo hnusnej uherák, že ho ani pes nežere :sweat_smile:
12. led 2010 v 11:08  • Odpověz
latu jako na tohle bacha já byla fakt přesvědčená že je to kluk až do toho 23 tt co jsem byla na 3D. Všichni mi řikali že je to kluk a já prostě měla vnitřního tucha že tam ten pinďour je a vono prd :sweat_smile:
12. led 2010 v 11:08  • Odpověz
Taky bych chtěla Terezku, ale mám tucha, že tam bude bimbásek :slight_smile:
12. led 2010 v 11:10  • Odpověz
hoj
janysku už jo, konečně :slight_smile: Bylo mi tak blbě, že jsem si nemohla dát ani kafe, fuj.
latu já tě nechci strašit, ale taky si myslím, že budete mít Přemysla :grinning:
12. led 2010 v 11:10  • Odpověz
Lussi čao, takže fest zařezáváš v ústavu. To se ráno musí chtít. Už ať se začne oteplovat nebo zdepkařím.
12. led 2010 v 11:14  • Odpověz
Hele bimbásci za pár týdnů si povíme až ho tam marně budete hledat a místo bimbase tam bude pipina :sweat_smile: :grinning:
jany uherák je náhodou výbordelní Jarmilce chutná :sweat_smile: :grinning:
hojda luss :slight_smile:
12. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Já jsem dotlačila jogurta a otráveně zjistila, že už žádný v lednici není :unamused: .
12. led 2010 v 11:16  • Odpověz
jj, ani není moc práce, takže mi to pomalu utíká a docela se i nudím. Ale u nás na vsi je to boží, já tohle počasí mám ráda, samozřejmě do té doby než to začne tát a potom namrzat, to bude humus :confounded:
12. led 2010 v 11:17  • Odpověz
jany tak dojeď já jich tu mám hafo je nežeru páč se bojim že se po nich zas poseru :grinning:
12. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Já jak byla venku, tak mám auto jeden kusanec ledu, jsem s ním včera jezdila, tak bylo odsněžené, no a dnes bych se do něho dobívat nechtěla.
12. led 2010 v 11:19  • Odpověz
musil já myslím, že pro tu tvou treperendu to tady bude sám ženich :grinning:
12. led 2010 v 11:21  • Odpověz
luss no dyť to už je dávno domluvený že bude mega svatba na Karlštejně ne ? :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 11:22  • Odpověz
autor
jsem šla do krámu a udělala jsem ze sebe dokonalou debilku :grinning: Jsem si ještě před tim než jsem otevřela dveře hezky očistila boty,takže si určitě všimli že tam někdo chce jít a jak jsem sahala po klice,tak jsem si všimla,že na dveřích je cedule: Ve středu 13.1. zavřeno-inventura. No a můj chorý mozek vydedukoval,že je dneska středa 13.1.,tak jsem si tak řekla "doprdele" a šla jsem pryč aniž bych vzala za dveře. A když jsem se vracela z druhýho krámu,tak z tohohle vylejzali lidi a jaxi mi došlo,že je úterý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
a kokotáta řikal,že umí dělat jenom kluky,tak nevim nevim, myslim,že tam fakt bude bimbas :sweat_smile:
a já mám sníh ráda jenom z okna,jakmile do toho musim vylézt,tak to nesnášim - kdepak sluníčko je sluníčko, hezky se nahřejvat, nemuset se voblíkat, neni zasraná chodba - no už aby to bylo :unamused:
12. led 2010 v 11:51  • Odpověz
Jó už aby to bylo a mohly jsme se válet v křesle na zahradě a číst si...
Zase máš Latu výhodu, že máš možnost jít do druhého krámu, to u nás v Prdelově už zrušili i ten jeden
12. led 2010 v 11:55  • Odpověz
V rádiu přáli dobrou chuť k obědu, tak si jdu ohřát gulagen :slight_smile: .
Lussi, tobě tam teď Latu musí v ústavu chybět, jste si dávaly polední seance a kafíčka...
12. led 2010 v 11:59  • Odpověz
autor
janý já tam měla ty poslední měsíce takovej magořinec,že už jsme ty kafíčka ani moc nestíhali :angry: občas obídek,ale to neni takový jako jít na oběd a pak se ještě dojít flákat na kafe jako to bejvalo dřív :angry: :angry: No ostatně ve čtvrtek se tam stavim - jedu do práglu se štítkou a musim si dojít do práce pro svoje věci a taky si stáhnout z počítače fotky, mám jich tam spousty,který tady doma nemám,tak doufám,že sem ještě o ně nepřišla :confused: takže tam to vemu tak nějak hopem, vůbec se mi tam nechce, mám osypky jenom si představim ty ksichty se kterejma se budu muset bavit, vůbec s nima nechci mojí graviditu rozebírat,ale tomu se asi nevyhnu :rolling_eyes: no a pak jdu k lussi na kávu, to už mě nesere,ale ta návštěva na mojim oddělení jo :angry:
12. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
latu :grinning:
no ještě aby tě to sralo, když jdeš ke mě na kávu :grinning:
janysku to jo, je to tady na 3,14ču, nemám si komu postěžovat, navíc tady jsou na patře další tři těhotný po novým roce, nevím kde to za těch pár dní nabraly :unamused:
no a jedinou světlou chvilku, což je oběd, už mám taky za sebou, teď jen čekat na konec pracovní doby
12. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.