• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
jo a na začátku února chceme jet někam na prodloužený víkend - buď Paříž nebo Řím, budeme mít takového opožděného Ježíška :slight_smile: Tak jsem se pochlubila vy mi řekněte, které město je lepší :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz
luss Řím jednoznačně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a doporučovala bych i Vatikán jestli to zvládnete při jednom :wink: :dizzy_face:
12. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
musil taky mě to víc láká a Vatikán je jak daleko od Říma?... jsem na zeměpis debil :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz
právě že je to od sebe kousek mrkni na nějakou mapu itálie na netu. Pokud trochu umíte anglicky nebo německy tak je nejlepší koupit si jen zpáteční letenku a ubytování si zařídit až tam a půjčit si tam auto a všehno si tam objet to je nejlepší a jste svým pánem. Takový ty organizovaný poznávačky to je děs a hrůza a nic si pořádně neprohlídneš. Vatikán je nejkrásnější město (stát) světa dle mě :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
tak já myslím, že se domluvíme, takže tak jak říkáš by to šlo :slight_smile: Já ty orgnizované výlety taky nemám ráda, jsem ráda svým pánem a ne jak dement chodit v hloučku lidí.
A taky potřebuju někoho na vestavěné skříně, tak kdybyste ženy věděly tak dejte tip.
12. led 2010 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz
autor
lussi a myslíš,že když si půjdete koupit vstoupenky do vatikánu a lussilák řekne: "3,14čo 2x dospělej",že vás tam pustěj? :grinning: :grinning: :grinning: ale jinak jsem taky pro Řím,sice jsem tam samozřejmě nikdy nebyla,ale podle mě je to lepší než Paříž :slight_smile: :grinning: :grinning:
My se teď rozhodujeme jestli se jet dovolenkovat v dubnu nebo v květnu, kokotáta už má vypsanou dovču,tak teď to jenom rozhodnout.
A jinak jsem uvařila extrémně hnusnej oběd - jsem si chtěla udělat rizoto a přísahám,že moje máma ho dělá tak,že tu rejži předtim nevaři,ale rovnou to peče a má to krásně sypký, rejžička je akorát udělaná a já z toho mám vysušený zrníčka co nejdou ani rozkousnout :angry: :angry: :angry:
12. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
latu třeba matka kupuje trochu jinou rýži :grinning:
12. led 2010 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz
tam seženete hrozně levný ubytování je to vždycky jeden pokoj a koupelna a za pár euro. :wink: :slight_smile: doporučuju koupit nějakýho kvalitního průvodce tam je kolikrát i to doporučený levný ubytování. Hlavně to vychytejte abyste nejeli v době nějakých křesťanských svátků nebo se ve Vatikánu nehnete budou tam kvanta lidí
12. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
a jo svátky, jdu zjistit jak je na tom únor
12. led 2010 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz
latu já na rizoto rejži vařim poloviční čas než je uvedenej takže třeba Basmati vařim místo 25 minut 12 a pak až to dám dohromady s ostatníma :wink: páč se mi přesně tohle stalo že to bylo tvrdý :sweat_smile:
12. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
v únoru tušim nic neni :wink:
12. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
autor
ty voe lussi na tom možná něco bude a taky mi to konečně osvítilo,proč existuje víc druhů rejže :grinning: kurník teď z toho hnusu preparuju hrášek a salámek co jsem si tam nacpala, to přece nevyhodim,takový dobrůtky - mám z toho zábavu na celý odpoledne :grinning:
12. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
latu jak popelka :grinning: :grinning: :grinning: ta přebírala popel ty vyhrabuješ salám :grinning: :grinning: :grinning: jsem salámka :sweat_smile: :grinning:
12. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
tak jsem našla:
Svátky a zvláštní události
Nový rok (1. ledna)
Tři králové (6. ledna)
Velikonoční pondělí (duben, svátky jsou od Zeleného čtvrtku)
Den Osvobození (25. dubna)
Svátek práce (1. května)
Nanebevzetí Panny Marie (15. srpna)
Všech svatých (1. listopadu)
Neposkvrněné početí Panny Marie (8. prosince)
Vánoce (25. prosince)
Svátek Sv. Štěpána (26. prosince)

latu si hraje na popelku :grinning:
12. led 2010 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz
jseš salámka to mělo bejt
autor
že jsem se vás já debil nezeptala rovnou :sweat_smile: achjo a já se tak těšila jak si nacpu rypák :cry:
musil vidím, že popelka napadla nás obě, to aby bylo jasno, že se neopíčím :grinning:
12. led 2010 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz
latu tak to udělej znova :sweat_smile: já budu dneska dělat smažák s hranolkama a kroketama až se vrátí musiotec domů :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
luss no já totiž latunii úplně živě vidim jak brejlí do kastrolu a vyďoubává to co je k jídlu :grinning:
12. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
autor
děučata vy si ze mě děláte prdel,ale počkejte až někdy přijedete do latunkova - já vám něco uvařim a ze slušnosti to budete muset žrát :grinning:
12. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
taky si to dovedu živě představit :grinning:
12. led 2010 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
musil to nejde, došly suroviny - tedy pokud by se mi je nepodařilo všechny vypreparovat zpátky z toho blafu :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
latu náhodou brambory umíš dobrý :wink:
12. led 2010 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz
latu tak hlavně když to nebude rizoto :grinning: :grinning: :grinning: udělej něco s chlebem při nejhoršim se zaplácnem aspoň tim :grinning:
12. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
latu umíš chleba s máslem ? :grinning:
12. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
si dělám prdel ale počkejte až mi večer vyteče ten hermelín na pánev a já se vzteknu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
autor
jj, brambory mi jdou :grinning: a teď jsem je začala dělat na kolečka jenom posolit a pokmínovat a to je teprve žrádýlko :grinning: to víte,takový složitý recepty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a hermelín mám v plánu na zítra pro kokotátu k večeři a nevim jestli ho můžu taky,ale když je smaženej,tak se ta listeriozní svině případně zničí,že jo?
12. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
autor
taky se vám kůň tak zabrzdil?Nebo je chyba tady?
12. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
musil :grinning: já četla : počkejte až mi večer vyteče .....a napadaly mě různé věci :grinning:
12. led 2010 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz
latu mě to vůbec nešlape :confused: dávala jsem tři fotky do alba hodinu :rolling_eyes: :confused:
jinak na ty listerie prďuju. Prostě kupuju jen osvědčený hermouše ze Sedlčan nivu taky jen tu lepší a fakt se toho nebojim. Myslím že je kolem toho zbytečnej humbuk. Když to nejíš denně ale dáš si dvakrát za měsíc hermouš nebo tu nivu do omáčky tak na tom neni nic zlýho.
luss no to u nás fakt vyteče jen ten hermouš máme zákaz styku :grinning: :grinning: :grinning: a vzhledem k tomu jak mě včera bolelo prstění doktora tak si tam chobota ani nedokážu představit. Nic prostě útrum :grinning:
12. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.