• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
však už to máš za pár :slight_smile:
12. led 2010 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz
autor
a to u nás je teď sex každou sobotu :grinning: :grinning: ale kdyby nebyla,tak by mi to vůbec nevadilo,ale zase co s kokotátou že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: a máš recht, hermouše si dám, spíš chytnu někde chřipku než listerii :wink:
12. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
autor
ještě mi chybí 6% na dozrání těch debilních jahod,to je doba :angry: a pak asi vylezu ven se psem,ale jenom na zahradu,aby jako nedošlo k mejlce,že jsem nějaká aktivní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
a já si asi vezmu dovolenou, když je tam tak fajně :grinning:
12. led 2010 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz
a chcete mi říct, že jediná netěhotná tady chodím jenom já??? To je trapný :sweat_smile:
12. led 2010 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak to ti lussi schvaluju, tvoji dementi to jistě ocení :grinning:
musil načouhla jsem ti do alba a na cestu z porodky hlasuju pro verzi 1 :grinning:
12. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
jo a jsem taky pro verzi 1 :wink:
12. led 2010 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
i prd velebnosti, už seš dávno těhotná jenom o tom ještě nevíš (teda doufám,že o tom hlavně ví tvoje mrcha a nedoleze :rolling_eyes: ) :grinning: :grinning: :grinning: janička na nás hází bobek, lenka si nechává asi od nějakého maséra spravovat záda a meggi asi prcuje na druhym,tak nemá čas tu být :stuck_out_tongue_closed_eyes: a m.u.f. už mezi nás asi nepřijde :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
jo no, tak to je dobrý fórek, sic jsme plodili, ale ty horečky a před tím bujaré oslavy Nového roku jsem přežila sotva já, natož nějaký shluk buněk
Jenom prostě nerada vyčnívám z řady no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hele na mufa jsem si vzpomněla dneska ráno, chybí mi tu :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
no tak by se v nejhoršim narodil malej alkáček :grinning: třebas byla tak vožralá,že se to přeneslo i na vajco a to nevědělo co dělá a omylem se nechalo oplodnit, i když si dřív dávalo sakra bacha,aby se mu to náhodou nestalo :grinning: :grinning: :grinning: Ku.va jednou to 2x vyjde - to je jako hluboká myšlenka,že z toho budou dojičky,kdybyste mě náhodou nepochopily :wink: :grinning: :grinning: a jdete teda příště na KET nebo až po té romantice v Římě?
12. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
autor
tak jsem sklidila jahody a nějaký zrzavý čumák se dožaduje pozornosti,tak musim teda vylézt ven :unamused: zkusim jí zahrabat do sněhu a vyhrabat jí až na jaře :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
no to je jasné, že budou dojičky, když jsem mezi posledníma, to bude jako bonus :grinning: Akorát teda nevím kdy, protože jsme ten KET opět odložili :slight_smile: Ještě nejsem připravená na to, abych čuměla zase na posranou / na testu.
12. led 2010 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz
ženy Jaruš řádí břuch tvrdne jdu si dát dvacet stejně mi to vůbec nešlape čekám deset minut na načtení stránky :rolling_eyes:
12. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
a já jdu na kávičku
12. led 2010 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz
autor
ty vole já chci abyste měli dojičky, se z nich normálně poseránkuju a budu vám pořád vozit stejný hadříky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A nepřemýšlelas že bys třeba zkusila nějakou tu bábu přes bylinky? Jsem teď v instinktu četla článek právě na téma neplodnosti, po dlouhý době inteligentěn napsaný článek a byly tam samozřejmě různé příběhy a jedna ženská už měla vyplácané všechny 3 hrazený IVF, v každym několik KETů a samozřejmě nic z toho,tak se pak rozhodla pro adopci a protože se nemohla pořád zbavit nabraných kil,tak nějakou takovouhle bábu zkusila,ta jí napsala očisťující bylinky, tak nejen že zhubla, protože se zbavila všech těch umělých sraček z hormonů co si tělo nastřádalo během těch pokusů,ale taky otěhotněla. Bejt to jinej časopis,tak tomu tolik nevěřim,ale ten Instinkt mi přijde seriozní,že to asi neni vymyšlený,tak mě jenom napadlo to zkusit :wink:
12. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
autor
já jdu konečně ven, ona před tim blběna ještě našla v pelechu kus chleba co ukradla,tak ho musela jít důležitě schovat do deky na gauči,tak jsme jít nemohli :grinning:
musil brou noc :slight_smile:
12. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
tak kavička je na stole...
já bylinkám i věřím, ale já mám do toho zúžené ty vejcovody a byl by zázrak, kdyby se zadařilo přirozeně, takže si myslím, že pro mě je to zbytečné, jsem ráda, že jsem přestala kouřit a jako doplněk žeru Femibion. Kdybych se dala ještě na bylinky a někam třeba chodila tak zblbnu, spíš si chci zvykat, že mít dítě není pro mě priorita :slight_smile: Sice mě to sere pořád, že se nedaří, ale člověk mít všechno prostě nemůže, tak se s tím musím hold nějak poprat.
12. led 2010 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
a ten femibion si žrala už při tom poslednim KETu? Já si myslim,že to může hodně pomoct, teda mě třeba ne, protože já jeden čas zkoušela žrát femigard nebo jak se to jmenuje a absolutně jsem to nedokázala brát pravidelně,takže to je pak asi na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: A hlavně - pořád máš ještě relativně velkou šanci že se vám to zadaří, pokud byste měli vypláclý všechny tři IVF,tak už je to asi v mega maxi 3,14či,ale takhle pořád ještě nevíme,jestli to opravdu jenom nebyl zkurvený tou ureou.
12. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
nene, to já si koupila před vánocema, tak to pojídám, je tam právě i jod co mám mít na tu štítku tak abych nežrala deset prášků denně, tak to zobu při jednom.
No tak jakmile vyčerpáme 3. pokus IVF tak na to seru, to bych skončila v blázinci.A představa, že vyletí během jednoho cyklu komínem x desítek tisíc...no to néééééé :slight_smile:
12. led 2010 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz
a ty víš, kdy jsem byla na poslendím KETu? Já už si to nepamatuju :sweat_smile:
12. led 2010 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz
autor
já myslim,že to bylo někdy v září, protože mi pak šly brzo po vás na druhou IUI a ta byla v říjnu. S tim třetim IVF máš recht, kdyby aspoň člověk věděl,že mu třeba to čtvrtý vyjde,ale vyhodim takovejch peněz jenom kvůli tomu aby se pak čumělo na jednu čáru, to by mi asi fakt mrdlo. Obdivuju baby co do toho jdou, na to bych fakt nervy neměla :confounded:
12. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
no to jo, já asi dítě za cenu čehokoliv zatím nechci, ale kdo ví, třeba okolnosti pak donutí i k tomuto no :unamused:
a jo vlastně, to bylo nějaké to výročí nebo co, tak to už si vzpomínám :slight_smile:
12. led 2010 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz
Jo a byli jsme na Děti ráje a na Avatorovi - bylo to boží, tak pokud nebleješ tak si s kokotcem zajděte.
12. led 2010 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak tohle byl ještě vtip než ten můj s tvojí graviditou :grinning: :grinning: :grinning: Kokotáta na muzikál :grinning: :grinning: To bych ho musela nachytat v postely se třema štětkama a jednim chlapem,aby se cítil dostatečně vinen a šel za kulturou :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
autor
A ty děti ráje nejsou stupidita? Já se trochu bála podle složení,že to bude diskofilní muzikál bez hlavy a paty? Možná bych někdy vyrazila se ségrou nebo mámou,ale teď šetřim každou korunu - za prosinec mi přišlo 4200 Kč a bůhví jak to bude za leden, protože to už mi bude posílat jenom sociálka a ty se prej v rychlosti nepřetrnou :angry:
12. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
jéje, tak to je škoda, fakt pěkně udělané. Ale do kina by snad šel ne?
12. led 2010 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
a do kina možná jo,ale je fakt,že já na tohle taky moc nejsem - to už mě musí fakt něco nadchnout,abych vyrazila a to se stalo naposled předloni,když tady byla v O2 Areně Appassionata, chtěla jsem jít i letos,ale bylo mi blbě,tak to mě mrzelo.
12. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
jako těch 4.200,- je výplata? :confused:
Myslím, že to není jako klasický muzikál jako třeba Dracula nebo Kleopatra, ale příběh to má a je to vtipné, chvílema romantické a hlavně tam celou dobu hrají hity Majkla Dejvida a ty já můžu. No a oblečená tam můžeš jít normálně v těhu riflích a mikče nebo nějaké košili, tam se s oblíkáním nikdo nes.al. Ale je to dlouhé, tak nevím jestli tam vydržíš s pupkem třeba sedět.
12. led 2010 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz
my chodíme do kina jen na 3D, ten Avatar je zážitek - taková pohádka. Jinak sci-fi nemusím.
12. led 2010 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
jo majkl dejvid je dobrej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a těch 4200 je opravdu výplata :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: šmejdi jedni :rolling_eyes:
12. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.