• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
jaktože máš tak málo? To maj někde chybu ne?
12. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
Jak se to počítá? To by mě tedy zajímalo kolik bych brala já :fearful:
12. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
autor
no já se v tom moc nevyznám, tři dny jsem byla zadarmo,pak nějaká trapná procenta z průměru, do toho tam byly svátky a ty na neschopence placené nejsou,takže ve finále je z toho hovénko :cry: Ještě jsem neviděla pásku, zatím jsem jenom koukala na účet kolik mi přišlo, tak uvidim až to detailně prostuduju :angry:
12. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
já myslela, že se nepočítají jen ty první tři dny a pak víkendy, ale svátky že jo :sweat_smile: Tak to je teda pěkně na hovno.
12. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
A to mě navádí vznést dotaz a to: ty první tři dny a víkendy co mi nikdo nezaplatí si můžu cárat kde chci ne? Přece mi nemůže přijít kontrola, když mi to stejně nezaplatí...Ale asi se pletu a kontrola si může přijít kdy chce :grinning:
12. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
autor
tak tvoje varianta je rozhodně logičtější,ale právě proto si myslim,že můžou přijít i ty první tři dny a odebrat ti to,co ti ještě nevyplatili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: no dementní stát prostě :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavně aby se v tom tady prase vyznalo - nevim proč to prostě nemůže bejt jasně daný,že bereš třeba 50% z průměrný mzdy, nějaký jejich denní vyměřovací základy,který se počítají bůhví z čeho - na to jim sere goro a bílej tesák, do posledního dne to máš vlastně jako překvapení kolik ti vyplatěj :angry:
12. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
Mi padla hlava na gauč, tak jsem teď musela drobek něco dělat.

Latu, já se včera ptala účetní, jak jsem jí vezla neschopenku a 3 dny nic a 14 dní zaměstnavatel a pak sociálka. Takže těch 4.200,- by jsi měla mít od zaměstnavatele za 14 dní a ještě by ti měl přijít nějaký zázrak ze sociálky za zbytek dnů.
12. led 2010 v 15:01  • Odpověz
no a kvůil tomu všemu, vlastně kvůli tomu hovnu co dostaneš, musíš běhat po doktorech jak debil :grinning:
12. led 2010 v 15:01  • Odpověz
janysku a to fakt něco ze socky dostane, když je vdaná a má se o ni starat manžel? Brácha se kvůli tomu neženil, aby ta jeho brala více peněz na malého :grinning: Ale je fakt že životní minimum bys teda latu dostat měla
12. led 2010 v 15:03  • Odpověz
To je normoš nemocenská ne nějaký sociální příspěvek :grinning: . Jsem se včera vyptávala, páč s neschopenkou nemám zkušenosti, vždy když mi něco bylo, vzala jsem si papíry domů a domluvila si to se šéfem. Taky jsem nevěděla, že budu muset na konci každého měsíce nosit od dokyho lístek na peníze :grinning:
12. led 2010 v 15:05  • Odpověz
autor
janýsku to je fakt, že ještě něco by mohla přikulti sociálka,to mi nedošlo :wink:
lussi já myslim,že u neschopenky je to šumák jestli jsem vdaná nebo ne, to má asi pak spíš vliv až na mateřskou a rodičovský příspěvek a to zase stejně já bych asi neměla nárok, protože průměrnou mzdu jsem měla docela dobrou. To se asi brácha jenom vymluvil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 15:07  • Odpověz
jo oni mezi tím dělají rozdíl jo? :grinning: :grinning: :grinning: Tak to jo :grinning:
12. led 2010 v 15:08  • Odpověz
autor
jo ten lístek na peníze mi pije krev, nevypíšou ti ho dřív než na konci měsíce a zároveň ho dokonce měsíce musíš předložit,jinak ti nemusej nic vyplatit,takže každýho posledního budu vejletovat na pojišťovnu :angry: :angry: :angry:
hele třeba mi socka dá víc, sice jsem vdaná,ale taky jsem vadná,tak by se mohli slitovat :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 15:08  • Odpověz
Na mateřskou to mít vliv taky nebude, ale na přídavky ano, páč se berou příjmy za předchozí rok a tak to málokdo, kdo normoš makal a jsou oba manželé dosáhne, max cikorky.
12. led 2010 v 15:09  • Odpověz
autor
oni vždycky dělají rozdíl tak,aby normální člověk dostal prd a opálený spoluobčané co nejvíc,takže asi tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 15:09  • Odpověz
tak to já mám alespoń ženy dobré v tom, že do té doby než něco vypdnu na svět můžu šetřit, protože pak nic nedostanu, max přes hubu :grinning:
12. led 2010 v 15:11  • Odpověz
autor
lussi to máš recht :grinning: :grinning: :grinning: no my to děcko nakonec zplodili v docela dobrý čas - stihla jsem poslední prémie,takže se zaplácly nejhorší dluhy, příští měsíc se doplatí jedno auto,takže hned přibude 5500 to rodinný kasičky. Fakt je,že ogravidnět o něco dřív,tak by to asi bylo hodně o hubu a nevim jestli bysme to vůbec zvládly :confounded:
12. led 2010 v 15:13  • Odpověz
tak to by vám půjčili rodičové ne? Tchán třeba :grinning:
12. led 2010 v 15:18  • Odpověz
autor
tak to bych radši kradla pšenici :grinning: :grinning: :grinning: ale jo, půjčili by - jenže bych to samozřejmě musela bejt já,kdo by si šel říct a to bych radši Kokotátu zaškrtila a schrábla jeho životní pojistku...teda on vlastně žádnou nemá :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 15:24  • Odpověz
no minimálně by vás tchán zásoboval žrádlem :grinning: A on by za fotříkem šel, kdyby neměl co k jídlu ne? :grinning:
12. led 2010 v 15:26  • Odpověz
he, to už je půl čtvrté, já už za chvíli jdu dom, hurá :grinning:
12. led 2010 v 15:27  • Odpověz
latu ty první dva měsíce musíš počítat s míň penězma to jsem měla taky ty vyšší částky naběhnou až nějak po 45 dnech na PNce :wink: mě se to tehle měsíc bude půlit půl ještě na PNce a druhá půl na mateřský tak jsem zvědavá kolik to dá :unamused:
12. led 2010 v 15:28  • Odpověz
autor
no ty vogís, bysme pak ty tlačenky a klobásy mohly prodávat a třeba bysme na tom byli nakonec finančně docela dobře :grinning:
musil to já s tim i počítám,ale pak když to vidim,tak mě to stejně nasere :angry:
Jdu si ohřát zbytek buřtguláše a pak půjdu s blběnkou na procházku č. 2 - za to,že mě nechala v klidu koníkovat :grinning: :grinning: ale ještě nikam nechoďte,já si to sem přijdu sežrat :wink:
12. led 2010 v 15:30  • Odpověz
latu pak to ale fakt bude v poho uvidíš. My teď budem rok taky platit pěknou prdu za auto ale jen ten rok takže to už se nějak přežije. A zas výbavu mám nakoupenou tak nějak ještě teda mi něco chybí ale to už je minimum tak za dva litry věci z lékárny a matrace do pelechu. a zvládli jsme to v poho z výplat postupně nakupovat. Ono se to dá neříkám že máme nějaký luxus věci hodně jsem toho sehnala za zvýhodněný ceny ale myslím že Jaruš má věciček a všeho habaděj.
12. led 2010 v 15:35  • Odpověz
a to s tím že jsem lautr nic nepodědila všechno kupujeme od úplnýho začátku krom teda postýlky no tu mám na půdě po sobě :sweat_smile: ALe doporučuju začít nakupovat dřív no ony se pak ty náklady tak nějak rozložej a neni to takovej nápor nárazově
12. led 2010 v 15:37  • Odpověz
jdu obálet sejr :slight_smile: ale Jaruna nějak zlobí :unamused:
12. led 2010 v 15:38  • Odpověz
autor
tak mi naštěstí nakonec pro úplnýho prcka oblečeníčko budeme mít půjčený od známých, pro novorozeně mají komplet celou sadu oblečení, kočárek taky u nich zkoukneme a když se nám bude líbit (jakože na 95% jo, mě už se líbil tenkrát když v něm Natálku vozili ),tak ho od nich koupíme,takže to taky ušetříme. Postýlku mi nabízejí naši taky po nás,ale to se bojim, je přeci jenom už letitá a já si pamatuju,že pod nejmladší ségrou to jednou propadlo,tak to musim nejdřív pořádně zkouknout. Ono to asi fakt půjde,ale holt teď radši šetřim a třeba kadeřnici jsem si zatim odpustila - stejně trčim doma, když někam jdu tak s čepicí a na těch pár návštěv civilizace co do měsíc podniknu si narazim čelenku,ať nejsou vidět odrosty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: aspoň to konečně pořádně odroste a nechám to pak nějak sjednotit :wink:
a co že se Jarunce nelíbí? Asi že nechce sýr :grinning:
12. led 2010 v 15:45  • Odpověz
autor
Ku.va natek mi guláš do klávesnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 15:47  • Odpověz
autor
jsem chtěla jít na tu procházku a teď jsem čuměla z okna,že se tu potuluje nějaký čoklík :rolling_eyes: a vzhledem k tomu že Baruše bude asi brzy hárat a psy jsou z ní totálně debilní se mi moc nechce tam jít provokovat :confounded: já už bych se na to vybodla :angry: :angry:
12. led 2010 v 15:50  • Odpověz
no to on by šel ten pes celou procházku asi s vámi, teda s Baruší ne s tebou :grinning:
12. led 2010 v 15:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.