• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
To máte latu fajn hodně ušetříte když ty hadýrky a zavinky a tohle všechno nebudete muset kupovat. A ten kočár no to je fakt dvacet litrů minimálně když chceš nějakej kvalitní co vydrží tehle náš polní terén.....
Jarušce se asi nelíbí prostě to sezení a stání nejradši by jen ležela ale to zas sere mě :sweat_smile: to se prostě nedá a hlavně stejně co dvacet minut chcáčkuju jak mě tam potvůrka tlačí. V tu chvíli kdy si nandám na hajzlu gatě už zas vlastně potřebuju :sweat_smile:
A o hárání... naše Filuna hárá cca tři dny je to teda horor páč malej pes by jí chtěl vojet ale nějak mu nedochází ten 45 kilovej rozdíl.... tak jen dupe hopsá šuká naprázdno a kňučí :pensive: :rolling_eyes:
12. led 2010 v 16:14  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: musil chudák mrňous :grinning: :grinning:
a kočár jsem měla vyhlídnutej levnější - kolem 8tisíc, dvacku bych za něj nedala (hlavně když jí nemám,že :grinning: :grinning: ) my chtěly jet na černý most zkouknout ten mega bazar s kočárkama - jsou tam i nový, nebo párkárt použitý za pár šušňů, teda ne tak doslova,ale podstatně levnější než v obchodech a až pak když bysme neuspěly tam,bysme sháněly vyloženě funglovku. No uvidíme jak to bude :wink:
Procházku jsme zvládly, on ten pes vlezl naproti těm sousedům co mají ten mega barák až na zahradu a dost ho tam něco zaujalo,takže jsme proklouzly bez povšimnutí :grinning: akorát jsem se neměla před tou procházkou tak nažrat, teď mě tlačí celej pupek :angry:
12. led 2010 v 16:34  • Odpověz
Brý den :slight_smile:
13. led 2010 v 08:07  • Odpověz
autor
nasral boženy :slight_smile: dneska jsem si slíbila,že se celý dopulodne budu věnovat psisku a až pak budu koníkovat,ale teď snídám,tak to se nepočítá :grinning: Jak je musil? Už je Jaruna hodnější?
13. led 2010 v 08:43  • Odpověz
Naše psisko furt vojíždí všechno co vidí :rolling_eyes: :sweat_smile:
Jaruna je hodnější ale večer předpokládám zas začne blbnout. A to mám bejt dvě hodiny na porod kurzu to bude ještě zajímavý :sweat_smile:
Asi udělám dneska těstůvky mám tu brokovnici nivu smetanu tak se do toho pustim až se dospim na gauči :grinning:
ááá my o Jaruš a Jaruš mi strčila palec mezi žebra :confounded: :grinning:
13. led 2010 v 08:50  • Odpověz
autor
jaruš asi zkouší jestli je nemáš zlomený :grinning: Já jsem posnídala,tak jdu dostát svému slibu a vylejzám ven - myslíte,že když se každý ráno a večer budu modlit,aby už bylo jaro,tak to pomůže? :angry: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 08:59  • Odpověz
latu pomůže ale musíš se modlit ještě tak tři měsíce pak to určitě zabere a pánbůh tě vyslyší :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 09:07  • Odpověz
zdar,
já měla pěkně debilní noc. Pes mi kňučel pomalu až do rána a já to nesnesu, když jakýkoliv pes kníká :confounded: Bolí ho něco v oblasti žeber, nevím kde by se mohl v tom sněhu narazit, tak doufám, že to má jen namožené jak skáče v těch haldách sněhu. Naštěstí tam nemá žádnou tvrdou bulku nebo něco, to bych se posrala. Nebo ho někdo nakopl, předevčírem, když jsme byli v práci :angry:
13. led 2010 v 09:16  • Odpověz
luss to spíš někde uklouzl a uhodil se ne ? Nebo je nastydlej :unamused: chudák psisko :confounded:
13. led 2010 v 09:23  • Odpověz
no tak zatím žere, tak je to dobrý, ale je mi ho strašně líto no :frowning2:
a tady jsem si tedy početla , slzný plyn a kapesní nůž na psy? Dámy si asi neuvědomují, že to je o lidech a ne o psech :angry: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=122561&vGroupOffset=0&vOffset=0
13. led 2010 v 09:28  • Odpověz
já bych spíč zavřela některé matky na psychiatrii, aby si nemyslely, že jsou středem pozornosti a všichni psi jim jdou po dětech :grinning:
13. led 2010 v 09:30  • Odpověz
Musil ještě bych měla dotaz k tomu Prednisonu. Od kterého dne cyklu před KETem jsi to brala? Jeslti si na to ještě pamatuješ teda. Já četla, že se to předepisuje hned 1.dc
13. led 2010 v 09:32  • Odpověz
luss mmntík já se podívám do zpráv z pronatalu mám je doma ofocený ale myslím že jsem ho začala brát jak píšeš no od toho 1 DC stejně jako estrofem

a s těma psema máš pravdu. My máme taky psa kterýho řaděj mezi "bojový" plemena píšu v úvozovkách protože bojovej může bejt i krysařík když ho k tomu majitel vychová. Všechno je to o výchově a o povaze majitele. Naše bojovnice je mazlivější než kdejakej malej punťa a nikomu z nás by nikdy neublížila. Ale když nevychovaný děcka strkaj ruce mezi šprušle v plotě a schválně toho psa drážděj tak ať se pak ty matky nedivěj že pes štěká a má pěnu u huby....
13. led 2010 v 09:36  • Odpověz
mrkni, dík. Já doufám, že mi to předepíšou jako prevenci, třeba to pomůže.

a přesně jak píšeš s těma dětma, když nějaký prcek strčí prst vlčákovi do oka a pak to ještě párkárt zopakuje tak se nemůže divit, že ten pes ho pokouše. Já když vidím matky s kočárkem, tak si psy odvolávám vždycky, ne kvůil tomu, že by ublížili nebo se nějak vrhali do kočárku a pokoušeli se miminu urvat hlavu, ale proto, aby to děcko nemělo chlupy v hubě nebo matka špinavý kočár.
13. led 2010 v 09:43  • Odpověz
luss to pokousání je podle mě vždycky vina toho kdo je pokousanej. že toho psa vydráždí ublíží mu nebo tak něco. Pes sám o sobě nikdy nezaútočí pokud ho druhá strana nevyprovokuje.
A ten prednison brala jsem 5 mg od toho 1 DC :wink: a brala jsem ho do konce prvního trimu
13. led 2010 v 09:47  • Odpověz
no je pravda, že když k tomu psovi nejdu tak mě nemůže ani pokousat, že? :grinning:
13. led 2010 v 09:48  • Odpověz
přesně. A jako snad je tak nějak pud sebezáchovy když vidim rotvika bez vodítka tak k němu nejít a nezatahat ho za vocas. Ale chápu že některý lidi maj IQ tykve a udělaj to no. A pak ať se nedivěj že jim sežere půlku ruky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jaruš zas blbne jdu si uhopsat na mičudu :wink:
13. led 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
no jo když to je těžký, tý matce co sebou chce nosit kapesní nůž se najednu stranu nevidim - já když jsem bydlela ještě u našich, tak jsem kolikrát přemýšlela,že si sebou nějakou kudličku vezmu, protože jak je tam les,tak si každý debil myslí,že si může psa pustit - no to jo,ale když ho ten čokl neposlouchá a šel k našemu timmíčkovi,kterej byl na vodítku,nikdy bych ho nepustila, na lidi je hodnej,ale se psema vyvolává bitky a začali se rvát nějak do krve, tak bych toho druhýho klidně zapíchla,aby mu neublížil. Jednou se tak rvali,že jsem je nemohla odtrhnout a páníček toho druhýho samozřejmě někde v prdeli - tak přeci nenechám toulavýho čokla zabít moje psy,natož dítě?! Je to těžký a je to o ohleduplnosti - nepouštim mezi lidma ani Barču, nejen proto,že se bojim,že by utekla,ale protože taky na každýho skáče a nemusejí všichni psi milovat.Jo a tuhle jsem nakopla jorkšíra, protože se na nás věšel na procházce, utek někomu ze zahrady a pořád na Baruši útočil,ona je srab,tak se ho bála a šmejd nereagoval na běžné odhánění, no tak letěl - a v podstatě jsem ho tim taky mohla zabít,ale je mi to u pérdele, maj ho mít zabezpečenýho.
13. led 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
no tak to neni tak úplně pravda,že pes sám o sobě nezaútočí - sousedi měli kokra, pěknej šmejd, jsem se mu vyhybala obloukem a jednou jsem šla jenom po ulici kolem jejich baráku a samozřejmě měli otevřený vrata a ten šmejd na mě vystartoval a začal mě kousat. Prostě jentak, protože to byl agresivní hajzl - já vim,že ho měli majitelé vychovat,oni se na něm hodně podepsaly, ale jenom proto,že ten pes za to nemůže,tak se mám nechat pokousat nebo svoje dítě? Za většinu útoku, kor na malý haranty, si můžou lidi sami,jenže pak jsou tu i situace,kdy to není pravda a musí se člověk nějak bránit.
13. led 2010 v 09:59  • Odpověz
no dyť, je to o lidech. Ale to že si cizí pes přijde porvat se s tvým psem nebo přijde otravovat fenu je rozhodně častější jev než když skáče do kočáru a útočí nebo rvé dítěti nohu. Mě taky se.e, když nás nějaký pes otravuje, ale vždycky to je o tom, že otravuje psa ne mě. Kdybych s sebou psa neměla, tak si mě ani nevšimne.
Posílala jsem to proto, že si myslím, že některé matky prostě přehání, viděla jsem to denodenně ještě když jsme bydleli ve městě, naši psi si nikdy žádného kočáru ani nevšimly a x krát se mi stalo, že na dese metru matka ječela ať si odvolám, že je obtěžuje. Samozřjemě nepopírám, že se mi taky někaolikrát stalo, že jsem od sebe rvala mého psa a např. vlčáka, protože debil druhý páníček jen čuměl.
Ale rohzhodně nejsem magor abych zveličovala a tahala si sebou slzák a kudlu kvůli pejskařům, to mi fakt přijde přehnané.
13. led 2010 v 10:01  • Odpověz
autor
a proč mi ten debilní koník pořád ukazuje bílou stránku :angry: :angry: :angry: musim pokaždý dát několikrát aktualizovat,než mi to milostivě načte :angry:
13. led 2010 v 10:01  • Odpověz
latu taky mi to teď nešlo :angry:
13. led 2010 v 10:11  • Odpověz
autor
tak mi to asi 100x spadlo :angry: :angry: jdu za psem do kuchyně,kouše si tam kostičku,tak jí jdu trošku nasrat :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 10:12  • Odpověz
já musim zklikvidovat nádobí vyndat myčku a nasázet tam nový a taky prádlo vyprat a uvřit kruci a tomu se řiká klid na lůžku....
13. led 2010 v 10:13  • Odpověz
autor
mě ještě tak jenom napadlo,až by teda ten pes tý matce žral to dítě v kočárku a ona vytáhla ten slzák,jak docílí toho,že to nenastříká do ksichtíku i toho dítěte? :grinning: :grinning: :grinning: takže ať si ho sebou klidně veme a použije ho, myslim,že pak bude mít na sociálce co vysvětlovat :grinning: :grinning: :grinning:
já zrovna sundavám prádlo ze sušáku, házim barče šprcku a musim pověsit další prdlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 10:21  • Odpověz
latu :grinning:
A já už zjistila kde je Vatikán :grinning:
13. led 2010 v 10:39  • Odpověz
luss že by v Itálii ? :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: :grinning:
13. led 2010 v 10:45  • Odpověz
to taky, ale že je přímo uprostřed Říma, to jsem netušila :grinning:
13. led 2010 v 10:48  • Odpověz
autor
a já si to včera myslela,že je Vatikán přímo v Římě,ale nedovažovala jsem se to říct,protože to vypadalo,že se bavíte,že je kousek od Říma,tak jsem nechtěla být za blbku :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 10:54  • Odpověz
No proto jsem ti řikala ať dáte ten řím půjčíte si tam auto a sfouknete i ten Vatikán :sweat_smile:
Holky nemáte nějakej tip co do těstovin ? Budu dělat normoš smetana niva brokovnice ale co ještě nějakou inovaci :sweat_smile:
13. led 2010 v 10:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.