• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
no můžeš si ke mě přijet vypreparovat hrášek a zbytek buřtu z tvrdýho rizota :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 10:58  • Odpověz
chci udělat bezmasíčkový právě a hrášek ne po tom bych měla prdiky :grinning:
13. led 2010 v 10:59  • Odpověz
no já myslela, že je třeba někde poblíž ne přímo tam, jsem se o to nikdy nezajímala, tak je to pro mne novinka :grinning:
zkus tam dát slaninu, třeba to bude dobré
13. led 2010 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz
jo bezmasový, tak to jsem nestihla přečíst....tak kukuřici :slight_smile:
13. led 2010 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz
luss slalinu nemám :grinning:
13. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Mizím, tak hezký zbytek dne dámy :wink:
13. led 2010 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
no to je teda pracovní morálka, zmizet v 11 hodin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
musil to budeš mít stejně po brokovnici :grinning: já si vařima hráškovou pytlíkovku a smažim si houstičku, ňam ňam :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 11:08  • Odpověz
latu čéče mě brokovka prdiky nedělá když jí vařim bez pokličky tak z toho ty nadýmavý látky vyjdou prej :sweat_smile:
13. led 2010 v 11:12  • Odpověz
ženy jdu makat musim uklidit umejt si hlavu a fouknout a pak uvařit to je hafo práce s Jaruš v pupku. Tak pá :slight_smile:
13. led 2010 v 11:15  • Odpověz
autor
no dobrá, dobrá,tak běžte. Já si za chvíli nanadám talíř polívky a pak asi zdechnu :grinning:
13. led 2010 v 11:17  • Odpověz
já si uvařila poblifku do hrnku abych nezhebla. Nádobí je zpracovaný tak jdu o místnost dál :grinning:
13. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Bré ráno babuchy :slight_smile:
Se mi teda dneska ale vůbec nechtělo z pelechu. Jenže sjel sníh ze střechy a bylo to jak zemětřesení :sweat_smile: tak jsem se lekla a šla se podivat co se děje :grinning:
Od včera je mi zas nějak blivánkovatě tak budu dneska odpočívat žádný robotování.
14. led 2010 v 08:49  • Odpověz
autor
brej den :grinning: já před hodinkou dorazila z práglu,to byl teda ale vy3,14čenej vejlet za fšechny prachy, už nikdy víc :angry: :angry: :angry: teda vlastně zase v pondělí no,ale to je jedno :grinning: :grinning: :grinning:
Musela jsem si hned udělat žrádýlko, páč jsem byla hladová jak prase,tak teď to do sebe soukám a pak razim s blběnkou na procházku,ale nechce se mi nechce - taky by se mohla naučit chodit sama na procházky :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
autor
Hehe dneska s pozdravem předběhnu Jaruš a musimámu :grinning:
A my jako došlo,že jestli mě v pondělí v Motole rovnou nezaregistrujou k vyprdnutí Simči,tak tam hned další týden budu muset zase, protože 14+0 :unamused: Nenávidim ježdění do Prahy :angry:
15. led 2010 v 08:39  • Odpověz
Brý den :slight_smile: teda kokomámo co si to dovoluješ toto ? :grinning:
Já dneska měla noc na pytel Jaruš strašně řádila skončila asi v pět ráno jenže v šest začli řádit psiska takže jsem dneska fakt jedlá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem si vzala peřinky na gauč a pokoušim se usnout a dospat to :unamused:
15. led 2010 v 08:58  • Odpověz
autor
jj, já četla na FB,ale musela jsem honem na farmu sklidit dýně,tak jsem to nekomentovala :grinning: A už se tam docela orientuju :grinning: :grinning: :grinning: Psisko zlobí teď, ještě že kokotáta dneska dorazí domu před polednem a nebudu na ní celej den sama, konečně bude šikanovat někoho jínýho :grinning:
15. led 2010 v 09:06  • Odpověz
autor
brý ráno :slight_smile: janýsku koukej nahlásit jak vám je :wink:
19. led 2010 v 08:40  • Odpověz
Udaz Latu a spol., tedy tady to kulhá... :wink:
Latu, už dobrý, v neděli jsem začala špinit, tak jsem jela místo v pátek na kontrolu už včera. Jsme v pořádku, včera jsme byli 11+4, rovnou mi udělal i ten NT screening, na utz vše jak má být a dobře uzavřeno. Říkal, že měl nyní dva případy, kdy to dobré nebylo, tak je fajn, že se to hned takhle pozná. Krev budou výsledky příští týden, když budou O.K., pošle doky SMS. Dostala jsem Magnosolv, prý ty bolesti jsou z povolování vazů, tak snad bude lépe.
19. led 2010 v 09:29  • Odpověz
autor
janýsku tak to je super :dizzy_face: a to máš recht,že to tady kulhá,ale hlavně,že se najdem když je potřeba :wink:
19. led 2010 v 09:34  • Odpověz
Zdarec, spěchám s berličkou :grinning:
Jany, to samé se mě taky stalo mezi 10 a 12tt, nevím už přesně, jenže já jsem měla hematomy na placentě a v děloze a skončila v nemocnici :frowning2: , to bude dobrý a na to jak bolely vazy, když se roztahovala děloha si vzpomínám i po pěti letech :angry: :grinning:
Týjo Latu 14tt, budu muset zajít častěji, abych tě tady příště nenašla už s miminem :dizzy_face:
19. led 2010 v 10:54  • Odpověz
Čauky, no to by jsi měla ostudo zajít častěji!!!!! :slight_smile: Co ty a tvoje snaženíčko?
19. led 2010 v 10:59  • Odpověz
autor
hoj ella :grinning: co KETík,chtělo by to nějakou další těhulínu :wink:
19. led 2010 v 11:06  • Odpověz
Já jsem momentálně od 15.1. po KETu, tak tady čučím a čekám na jednu pitomou čáru :grinning: ...testovat mám až 31.1.
19. led 2010 v 11:06  • Odpověz
No nekecej a to nám jako říkáš jen tak?? :wink: a až 19.1.!!!
19. led 2010 v 11:08  • Odpověz
A normálně už dva dny myslím na to, jak jsme si dělaly pr..l z těhuhu krkání a paní A., protože já krkám jak starý chlap v hospodě, co půl hodiny...tak nevím, jestli je to huhu příznak :grinning: nebo jestli to mám z toho, že pořád nakupuju prasečiny a pak je tady z nudy žeru.
19. led 2010 v 11:09  • Odpověz
No však já to tu taky posledně vzpomínala, že jsem si dělala prdelky, že jsem jak jelen v říji a že jsem tedy asi těhu.... a ono jsem byla :grinning: :grinning: :grinning: . Ty ještě vydrž, 4. den po KET je ještě brzy :wink:
19. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Já jsem si musela na ten "nový" stav nejdřív zvyknout :grinning: ...ale proti ET v září jsem teď v klidu, nechci z toho věčného "snažílkování" skončit v blázinci :confused:
19. led 2010 v 11:12  • Odpověz
autor
ello a ty nám to řekneš jentak mezi řečí :angry: :grinning: :grinning: a krkání je určitě těhuhu příznak,já krkám doteď :grinning: :grinning: Kurník držim moc palce :wink: :wink: :wink:
19. led 2010 v 11:14  • Odpověz
Testovat dřív nebudu, prý to nějak ovlivňuje Pregnyl a já poslední píchám v pátek, tak nechci čučet na Pregnylový přelud :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
ella tak to je fajn,že máš takovýhle přístup,za odměnu to budou dojičky :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.