• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Pravda, hormóny jsou sviňa a pěkně nám dávají zabrat! To ti teď pořádně musím držet palce, aby jsi vstoupila do řad V.I.3,14čekatelek se dvěma čárkama :dizzy_face:
19. led 2010 v 11:14  • Odpověz
Teď nerozumím, ty pícháš pregnyl ještě po KET???
19. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Latu, dojičky budou až posléze :grinning: :grinning: :grinning: , to už tady jednou bylo, je to fajn, když ti teče mlíko až na nohy :grinning:
19. led 2010 v 11:16  • Odpověz
autor
Já jdu do pelechu,mám tam kokotátu,knížku a misku chipsů,tak se na chvíli vzdálim :wink:
ello kamarádka mi vyprávěla,jak seděla za stolem a najednou kolem ní začalo všude téct mlíko,tak běžela nad kuchyňský dřez :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Já myslela, že to tady rozbalíme s Lussi a ona se místo toho jede rekreovat, tak jsem to zatím vzala za ni, ať kdyžtak vyžeru smůlu, když už jsem si vystála frontu na jednoho spraťoucha.
19. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Jo Jany, píchám každý třetí den 1500 I.U. Pregnylu, celkem tři dávky, na podporu luteální fáze(žlutého tělíska), prý...
19. led 2010 v 11:20  • Odpověz
Latu, dobrá kombinace pomůcek v pelechu :slight_smile:
19. led 2010 v 11:22  • Odpověz
A pokud neobjevím dvě čáry na testu, zbydou mě alespoň ty dvě moje :grinning: , přední a zadní :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 11:23  • Odpověz
Hojda ženy :slight_smile: Já ¨mám dneska hlavu v pejru měla jsem tu kámošky fotily mi pupka tak vám pak ukážu photos až budou. ALe vypadaly moc krásně na to jakej jsem vorvoň :grinning:
19. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
autor
tak hlásim,že jsme vyvečnený, promrzlý, trochu jsme zmokly, začalo ke konci procházky pršet,tak mě nenapadlo nic jiného než ten kousek domu doběhnout a asi jsem někde ztratila plíce :grinning: :grinning: :grinning: Psisko by ještě dělalo kraviny,ale já si teď dávám voraz - a už s ní asi dneska nemůžu ven,protože mám botky celý mokrý,aj fusekle jsem mohla ždímat :grinning: a nejvíc na té procházce vyrejžuje O2 - jsem 44minut a 20vteřin telefonovala s kámoškou, se to nějak protáhlo :grinning: :grinning: :grinning: Jo a když jsem přišla domu,tak jsem padla smrady - jsem koupila novou aviváž, oni neměli můj osvědčený Silan ani Lenor,tak jsem šmátla po nějaké no name značce z penny, měla to být vůně "deštný prales" a smrdí to jak mýdlo "jaro" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Původně jsem myslela,že když to nebude úplně tak ono,tak to budu používat na utěrky a psí deky,ale myslim,že to rovnou vyhodim :grinning: :grinning:
ello - když budeš poctivě píchat,tak dvě čáry budou :wink: nechci to zakřiknout,tak nebudu řikat,že tam ty dvě čáry určitě najdeš - ale něco na tom testu určitě bude :wink:
19. led 2010 v 15:32  • Odpověz
Pěkný večer divoženy :slight_smile: Tak tyhle dva dny byly náročný. V pondělí nákupy dneska foceníčko a návštěva..... Ale zítra už se budu celej den válet slibuju :sweat_smile: jinak mě už Jarmilka nakope do řiťky :grinning:
No ale hlavně jdu oznámit že dneškem už máme komplet všechno ze seznamu A4 nakoupeno a nachystáno. Takže o víku akorát sbalim tašku a budu už jen čekat kdy to přijde :slight_smile:
19. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
achoj děvčátka moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já se omlouvám,ale nešel mi doma net a teprve včera to venda s nasazením všech sil(pod pohrůžkou zabití :angry: :angry: :angry: :angry: a roztaháním všech parapetů a kabelů,jelikož je to tady všechno nějak záhadně nainstalovaný a dost složitý konečně sprovoznil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a v práci net nemám...jinak stejně se u mě nic moc neděje nového....sháníme ten větší byt,já novou práci,prášky neberu,včera jsme se domluvili jak uděláme svatbu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a bude to představte si tajný :wink: :wink: :wink: jelikož to bude pro oba podruhé a ani jeden nemáme náladu poslouchat jaký to bylo poprvé,teda alespoň mě to dost sere :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: byli jsme na plesech,jezdíme ob dva dny lyžovat a já se hrozně chytla s mámou....jinak zrovna mrchuju :unamused: :unamused: :unamused:
19. led 2010 ve 23:14  • Odpověz
ahoj pipči od února jsem doma tak tu budu více ,ted nějak nestíham nic ..byla jsemsice na konkurzu v lidlu ,ale dobrovolně jsem to vzdala páč to by moje záda odrovnalo na beton ..nevim co si vladís myslel ,ten viděl jen tu výplatu :rolling_eyes: ,mám od března přislíbenou práci zase v hadrech ,tak tam to nebude taková makačka na záda ,jen občasná při příjmu zboží. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,když jsem to viděla v tom idlu ,no holky je to fakt jedna z nejhorších prací co jsou pro ženský :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 06:54  • Odpověz
prednison zobam a nálady mám zuřivé tak na vladíse,jinak to jde
20. led 2010 v 06:56  • Odpověz
musil tobě to uteklo holka..už jdeš balit do porodky ..za chvíli tu budem mít fotečku uzlíka
20. led 2010 v 08:02  • Odpověz
autor
nazdar buchty :grinning: :grinning: Musil tak to gratulace :grinning: Já si ho vytisknu v pátek ten seznámek, to už bude začínat 4. měsíc,takže se konečně na to budu moct vrhnout - hlavně musim teda obrazit všechny ty kamarádky, co slíbili něco půjčit,abych v tom měla pořádnej ordung a věděla co teda ještě koupit :wink:
Lení a co ta tvoje záda? Už jsi byla u dokyho?Ať to stihneš pořešit než ogravidníš :wink:
20. led 2010 v 08:45  • Odpověz
nazdar :grinning:
leni mě to teď taky čeká,ale jak mě nic netlačí,tak jsem líná jak veš :unamused:
latu tobě to taky letí :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
musil tak ti přeju aby mimi nebylo jak já,jsem vylezla už v 7.měsícia musela být dlouho v inkubátoru :rolling_eyes:
20. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Jo a kočenky fotky pupíčka mám na FB jsou moc velký a nechce se mi je zmenšovat tak koukněte tam :slight_smile: docela se povedly :dizzy_face:
20. led 2010 v 18:52  • Odpověz
autor
Zdarec :grinning: Já na ně včera koukala, jenže to bylo nějaké posrané a nedařilo se mi odeslat komentář :angry: Jsou bomba, fakt se povedly a vůbec nevěřim tomu,že jsi jak velryba,tam ten pupík vypadal takovej úhlednej,tak akorát :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 08:42  • Odpověz
:grinning: prej úhlednej :grinning: taková vana :sweat_smile: už jsem tam dodala tak nějak všechnyfakt se to povedlo na to že to dělala kamarádka amatérka bez ateliéru jen u nás doma bez nasvícení prostě polní podmínky tak se to povedlo jak jsem chtěla :slight_smile:
21. led 2010 v 08:52  • Odpověz
autor
sakra,ty mateš tou fotkou :grinning: Jsem přemýšlela,kdo nám sem jde psát :grinning: :grinning:
Vypravila jsem kokotátu na druhou půlku pracovní směny a sebe budu muset vykopat ven nebo mě pes sežere :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jenže už tam zase mrzne,tak se mi tam fakt nechce - chtěla jsem jet na nákup a vybodla jsem se na to :sweat_smile:
21. led 2010 v 11:54  • Odpověz
latu kosinec je tam slušnej no fujtajxl jen jsem byla vynadat čoklům že štěkaj jak debilové a málem mi zmrzly nohy v těch pantoflích :grinning:
Teď jsem doma pořádně vygruntovala zlikvidovala prádlo a peru první várku plen. No a taky sakr blé vymejšlim co k jídlu :unamused: :angry:
21. led 2010 v 11:58  • Odpověz
Musil - super photos, jako od profíka :slight_smile: ...ještě jsem ti zkoukla výbavu, moc pěkný, do porodky hlasuju pro verzi one :grinning: , ještě přihoď foto kočíku, máš opravdu dobrý vkus, congratulation :slight_smile:
21. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
...tak a já jdu péct králíka...
21. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
autor
musil a vy máte domek? Já si pořád jak debil myslim,že máte podkrovní byt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak já se jdu nabalit a vylezu teda, zkusim tam nějak vydržet aspoň půl hodiny :angry:
21. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
podkrovní byt máme my, ale nikdy jsem to tady nepsala :grinning:
21. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
latu máme podkrovní byt ve velkým rodinným domě se zahradou dole má byt máma a nahoře my :slight_smile: je to jako dvougenererační dům s dvouma bytama :wink:

ell photos kočíka nedám páč je uskladněnej mimo barák u sousedů. Výbava v albu to je tak třetina já jsem líná to všechno fotit :grinning: :grinning: :grinning: ale moc děkuji za pochvalu :sweat_smile: :dizzy_face:
21. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
autor
jsem tam s bídou byla 20 minut a to si ještě hodně přidávám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Hnus lezavej,jen co je pravda :angry: Takže musim vymyslet domácí zábavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Achjo, přijeďte někdo na návštěvu se psem :sweat_smile: :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
Budíčééééééééééééééék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
Musilka érotická modelka :slight_smile: , hezké fotečky!!!
22. led 2010 v 11:04  • Odpověz
autor
Já už dávno skáču :grinning: Kokotáta se hrabe do práce,tak tady s pejskem budeme sami a opět můj každodenní problém,že jediný co tu potvoru baví,je bejt venku,ale odmítá tam bejt sama,takže tam s ní musim stát jak trubka a mrznout :confounded:
22. led 2010 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.