• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
To můj se naštěstí vylůlá a když se zeptám "jdeme?", tak mastí k baráku :slight_smile:
22. led 2010 v 11:42  • Odpověz
autor
Tak to ti závidim :frowning2: Mě to pak na jaře, nebo i teď těch pár dní jak nemrzlo,tak mi to nevadilo,ale v týhle klendře mě to fakt nebaví, nerada bych nastydla :unamused: Měla jsem si pořídit rovnou dvě psiska, by si spolu vyhrály a bylo by to jednodušší :frowning2:
22. led 2010 v 11:52  • Odpověz
eda ženy to jste mi nemohly říct že to žehlení plín je takovej záhul ? Jsem sotva v polovině a už mi z toho jebe :sweat_smile:
22. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Musil, to žehlení plín, je záhul, jen aby jsi věděla :wink: :grinning:
Kde jsi objednávala košík na mimi? Si ho taky objednám do ložnice
22. led 2010 v 11:56  • Odpověz
jany na batoleshop.cz a brala jsem si místo molitanový matrace kokosovu takže mě vyšel cca na 2700 :wink: ale je skvělej. Zrovna peru povlečení a deky do něj. :wink:
22. led 2010 v 11:59  • Odpověz
Já to pomalu projíždím po netu a píšu si, co a kde pořídím. Musím každý měsíc něco, dle prašulí. Už toho doma pár mám :slight_smile:
Košíček si plánuji do ložnice a přes den si ji dovezu do obývacích místností, postýlku nechám v pokojíčku. Jak dlouho myslíš, že bude moci býti v tom košíčku?
22. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
autor
Oř nabral nějakou závratnou rychlost,tak radši na chvíli s tou kvíknou ven, protože mě nebaví vždycky dvě minuty čekat než se to načte.
22. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
autor
achjo, jsem se koukala na dlouhodobou předpověd a oteplení v nedohlednu :frowning2: Příští středu dokonce přes den -12 :cry: :cry: :cry: Ani sluníčko tam nebylo nakreslený, já už to fakt nedávám, jsem úplně vyřízená - chci jaro :cry: :cry:
22. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
autor
jéé tohle je hezkej nápad, škoda že to je tak drahý :unamused: A taky teda si nedovedu představit položit tam už dvouměsíční mimi,ale pozdějš to může být pro děťátko dobrá zábava:
http://www.learningtoys.cz/zbozi/lamaze/lamaze---otocna-zahradka.html
22. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
autor
doprdky to jsem chtěla dát do srpnovek :angry: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
jany já myslim že tak do pěti šesti měsíců úplně v pohodě. On je fakt hodně velikej i hlubokej takže pohoda na ten půl rok. Jsem ráda že jsme ho pořídili na tohle šoupání po bytě je to ideální. Ale koupila jsem i lehátko který je až do tří let takže když ho nevyužiju úplně na začátku tak pak určitě ano.
22. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
autor
jsem zase hnípala,teď se cpu osmaženym chlebem s vajíčkem - njn, už v týhle domácnosti nic jiného neni a dneska se mi opět na nákup nechce,hlavně protože stejně zítra jedeme stěhovat ségře do Novgorodu lednici,tak se cestou zpátky stavíme v Tescu na pořádnej nákup. Tady u nás jsem si chtěla ráno koupit banány a maji kilo za 34,- a nebo takový ty hodně kropenatý kilo za 32,- - to teda nevim kdo si to u nich koupí :angry:
22. led 2010 v 16:28  • Odpověz
Tak já mám vyžehleno vypráno povléčo do košika a zítra sbalim tašku :grinning:
Jinak jsem si dala česnekovou pomazánku a nebyl to dobrý nápad. myslím že budu krom poslů v noci trpět i kvůli ní :stuck_out_tongue_closed_eyes: jenže je tak dobráááá :sweat_smile:
latu taky chcu jet teď do tesca páč tam maj akci na plíny 2+1 balik zdarma :grinning:
22. led 2010 v 19:19  • Odpověz
no ženy pátá stránka :angry: :sweat_smile: to všechny víkendujete ?My včera měli pracovní den úklid a stěhování ložnice. Už je tam vše na svým místě hodim se pak nějaký foto až ustelu pelech :grinning: Je to síla na to čumět už je to takový jako by tu ten prcek byl když tam má tu postýlku :dizzy_face: :sweat_smile:
No nic jdu si umějt palici a pak udělám k obědu kašičku s uzeným ňam papá berundy :slight_smile:
24. led 2010 v 09:26  • Odpověz
autor
dobrééé ráno :grinning: Včera jsem byla celej den nějak v luftu a v rámci mateřských pudů jsem kokotátovi slíbila,že udělám svíčkovou :grinning: :grinning: Tak jsem včera naložila maso, v receptu píšou,že ho mám nechat odležet minimálně dva dny - no doprdky to do té doby zasmrádne?! Tak jsem zvědavá, nejradši bych to uklohnila už dneska,ale zase si řikám,že když to má být rozleželá,tak to snad do zítra vydrží a když ne,tak budu na*raná :grinning: :grinning:
Musil však on už brzo bude,to je hustý :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 10:14  • Odpověz
latu dva dny? To je dost dlouho to já nedělám ale já nedělám tu svíčkovou radši vůbec :grinning: :grinning: :grinning: radši si jí objednám u maminky :grinning: nebo si na ní zajdem do hospody. Já jí prostě neumim jeden děsivě nepovedenej pokus mi stačil. DOpadlo to strašně a maso za tři kila bylo v řiti ani pes to nechtěl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. led 2010 v 10:54  • Odpověz
autor
to jsem ráda,že nejsem jediná koho ty dva dny zarazily :grinning: Já jí jednou dělala a nedopadla nejhůř, ale to byla taková ta zjednodušená,že se to naházelo do papiňáku a pak se to rozmixovalo,jenže už jsem jednak tenhle recept ztratila a taky to bylo ještě u rodičů,kde byl normální papiňák :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tady mám jenom takovej prapodivnej od tchána,kterej se bojim používat, protože jsem absolutně nepochopila návod k použití :grinning: :grinning: :grinning: A maso jsem naštěstí koupila jenom za 119,-, zase nebudu kokotátu rozmazlovat nějakym extra flákem,že :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 11:22  • Odpověz
autor
Tak k dnešnímu obědu klohnim bramboráky - sakryš ze mě bude kuchta :grinning: :grinning: No musim trénovat, Přemkosimča vyroste cobydup a přeci jí neodchovám na mraženejch hranolkách :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
ahoj holky :grinning:
já dělám kotlety na houbách s rejží a rajskou polívku....měli jsme tady přes noc kámošku těhuli a za druhou po o jedeme :wink: v pátek jdeme na maškarní ples a já když dneska vyhraju aukci na aukru tak pujdu za sexy berušku :dizzy_face: akorát venouš to nějak nemůže překousnout a má kecy :angry: :angry: latu ty dva dny mi taky připadá dlouho,já to nakládám na jeden den,někdy i na noc a maso je výborný...já to teda nejim,ale dělám..venku je krásně,tak se půjdeme projít k řece,snad se čoklík neutopí,u vody je naprostej magor... :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
autor
ahoj janí :grinning: No tak pak se jako beruška nějak vyfoť,aby to mělo souvislost s dětma a dej se do alba,protože to chci vidět :grinning: :grinning: :grinning: Tu svíčkovou jsem naložila včera večer,takže dneska večer jí udělám a bude to - stejně se večer vždycky hrozně nudim, protože chytnu příval energie a kokotáta už hnípe,tak musim být potichu,tak se vyřádim v kuchyni. A aspoň se do druhýho dne pěkně omajda rozleží a bude to teprve to správný pošušňání :grinning: :grinning: Teď dělám ty bramboráky a maji jednu velkou nevýhodou - než se dosmaží další,tak sežeru ten předtim,takže nevim co budeme teda večeřet :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
latu tak kokotátovi namaž chleba s paštikou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nějak se vyfotim,ale nevim jak do toho zakomponuju dítě :astonished: nebo se podívej na FB,tam to určitě dám... :wink: já toho taky nejvíc udělám když venouš chrní,ale u nás je to opačně,protože já večer hnípu dřív,on chodí tak ve dvě,ale zase prochrápe dopoledne... :confounded:
24. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
autor
janí tak teď jsi mě pobavila - chleba s pašitkou mu taky dát nemůžu, protože jsem k snídani sežrala poslední paštiku co tu byla :grinning: :grinning: :grinning: Tak to jsi se fakt trefila :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
autor
Dobré pondělní ráno :grinning: Tak jak si jani dopadla na maškarnim? :grinning:
25. led 2010 v 08:36  • Odpověz
Bré ráno ženy musimatka chcípá. V noci jsem nespala ani prd bleju chytaj mě záda do toho tvrdne břicho malá rajtuje prostě labůžo. Fakt už jsem si myslela v noci že rodim :sweat_smile: Bylo to strašný. Ustlala sem si mezi sprcháčem a hajzlem a hekala jak postřelená koza :pensive: . Jestli tohle jsou ty poslíčci a budou trvat až do porodu tak se vybleju z podoby a chcípnu s hlavou v míse :confounded:
25. led 2010 v 09:39  • Odpověz
autor
ty vole musil ta Jarmila ti dává ale zabrat :frowning2: Asi už jí to v pupendo nebaví,tak se mstí za to,žes jí zakázala vylejzat dřív - tak snad jí to brzy přejde :wink:
25. led 2010 v 09:43  • Odpověz
latu no já už si snad přeju ať vyleze protože to co bylo dneska to byla prostě nejhorší noc mojeho života. :sweat_smile: Pokud to přijde i dneska tak jedu do špitálu ať mi tam daj uspávací injekci. To prostě nejde nespat nejíst jen blít a kroutit se bolestí. Ono se jako i asi něco děje jen tak namátkou jsem si prohmátla čípek a je fakt už úplně maličkatej....
25. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Ty vole já se chci vidět u toho rození. Chcípám a omdlívám bolestí už u poslíčků.... No holt epidurál to jistí i když jsem chtěla homeopatickej porod :sweat_smile:
25. led 2010 v 09:50  • Odpověz
autor
tak to ona asi jarmilka asi opravdu chce vykouknout na svět :slight_smile: No mohla sice ještě počkat,ale 35tt už je docela v pohodě :wink: Pořád lepší než aby zůstala uvnitř a něco se tam po*ralo z těch bolestí :wink: Tak hlavně ať je ti brzo dobře - ať už s jarmilkou v břiše nebo v postýlce :wink:
25. led 2010 v 10:09  • Odpověz
Nějak to dopadne ale jak řikáš v 35 tt už to neni žádná trága. Kolem těch 2500 g už by měla tak nějak mít takže bysme myslim ani do inkbátoru nešli. Teď už je mi vcelku dobře až na tu únavu a motací hlavu. ALe uvidíme večer. Pěkně se v pupku vzteká kope všude celej den přitom ani v noci toho se mnou moc nenaspala. Holt budeme mít hyperaktivku :grinning:
25. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
Zdarec :slight_smile:
Musil, jen ještě drž plod, co to dá...moje neteř se narodila v 35tt (2400g) a komplikace neskutečný, nezralé plíce a byla téměř měsíc v nemocnici, z toho týden na dýchači, na váze totiž vůbec nezáleží, oni nedonošené děti ani neudrží teplotu, takže je ten inkubátor stejně nemine...teď jsem tu za chytrolínu já :grinning: , ale jsem původně dětská sestra, i když teď pracuju ve starobinci :grinning:
25. led 2010 v 17:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.