• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
zdarec držko plodů :grinning: jak se cítíš? a to máš recht,že bude mít Jarmilka nejlepší,když tam ještě zůstane, aspoň je tam teplo, chudinka neví do jakejch mrazů se žene :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale vypadá to,že jenom chce maminku týrat ty poslední týdny,tak jí dává zabrat - njn, jak píše musil,bude to hyperaktiva :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
Zdarec... :grinning: ...sněží...postavíme těhuláky :grinning:
Já jsem dnes 11.den po KET a testovat se ještě obávám, na jednu čáru je vždycky času dost...protože hlavní huhu příznak, kterým je krkání (slušně říhání) pomalu ustupuje, jinak mě bolí trochu dojičky, břicho, mám zácpu a divé sny a velké obavy, že to všechno je z toho hormonálního koktejlu, který užívám :angry: ...ofic. testing mám 31.1., ale myslím, že jestli tam v pátek nebude nic, je to jasný...beznaději však nepropadám a jsem podezřele v klidu :slight_smile:
26. led 2010 v 07:17  • Odpověz
autor
čus bus trolejbus :grinning: :grinning: :grinning: rozumný přístup, to chce klid a nohy v teple - teď už to stejně člověk neovlivní a potom co máš za sebou víš sama nejlíp,že panika ještě nikoho neogravidněla :wink: No jsem zvědavá,co nám v pátek přichystáš :slight_smile:
26. led 2010 v 08:07  • Odpověz
Bré ránko tak dnešní noc byla absolutně v pohodě asi si Jaruš nechala říct a hodila se do klidovýho režimu. :grinning:
26. led 2010 v 08:41  • Odpověz
Ahojda, tak koukám, jak naše Ell a testing ještě neproběhl, ruka nesvrbí :wink:
Musil, drž, drž, ještě chvíli!!!!!!!
Já mám výsledky NT screeningu jak UTZ, tak krev v pořádku :slight_smile:
26. led 2010 v 09:40  • Odpověz
jany gratulka ke screeningu :dizzy_face: :grinning: jdeš i na ten druhej v 16 tt ?
Já držim držim ještě jí nevypustim má podmínku vydržet aspoň do valentýna :grinning: §
Jdu si umejt pačes
26. led 2010 v 09:52  • Odpověz
Janysku, to je super, nejhorší už máš za sebou, teď už tě čekají sama pozitiva a sociální jistoty :grinning:
Dneska mě ruka svrběla, když jsem šla z lékárny a nesla Mamatesty, ale pak jsem si řekla, že ty tři dny sladké nevědomosti si ještě dopřeju.
26. led 2010 v 09:55  • Odpověz
V tom 16tt jsou ty triple prý povinné, tento screening je takový nadstandart.....
Jasně Ell, vydrž, i když jsi 11. den po KET a už by to mohlo být jasné :wink:
26. led 2010 v 09:58  • Odpověz
nazdar :grinning: :grinning: :grinning:
latu ten ples bude tento pátek :wink: :wink:
hele mám tady v poráci kámoše a ten se mě ptá,jestli se dá někde koupit matur.vysvědčení.?..tak nevim nevim... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. led 2010 v 11:34  • Odpověz
autor
tak já se hlásim z kontroly, aby z toho zase nebyl nějakej průser :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Všechno OK, jenom už mě nebaví to věčný cárání po doktorech, zítra se jedu registrovat k porodu, příští týden na krev kvůli štítce, pak další kontrola se štítkou + do laborky na náběr krve na tripple testy a další týden poradna a v dalšim na kontrolu s kozama, prostě pořád něco :unamused:
ello jen vydrž, ona se ta druhá čára obejvuje totiž za odměnu,že člověk netestil moc brzo,u mě i u janýska to tak bylo :grinning:
musil tak to je gut,že si Jaruš dala říct, rozumná holka :grinning:
janí tak to má asi kamarád smolíka a taky neni moc bystrej - ptát se skoroženy policajta na takovou levárnu :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
latu noprávě :rolling_eyes: :rolling_eyes:
latu ty doktory si užívej :slight_smile: :slight_smile: já se na to těšim :dizzy_face:
26. led 2010 v 19:39  • Odpověz
Teda ženy dobré ráno To je jako brutus kosa. Musiotec před hoďkou chtěl odjet a ani jaksi nenatočil auto felicii prostě zamrzly cd-romy Takže ještě že je tu nová kára která nezklame
No teploměr za oknem hlásí -25 rovnejch. A je to blízko u okna takže ještě může být i o ten stupeň dva víc pod nulou fuj tajbl. No a pak tu tůrovaly auta všichni sousedi a mě už defnitivně vzbudily tak tu žeru linecký co jsem si koupila včera v pekárně a asi si udělám kakajíčko když nebudu moc líná.
27. led 2010 v 06:56  • Odpověz
autor
Bré ráno :slight_smile: Musil tak to máte teda fakt hnus mrazy,tady bylo po ránu jenom -18 a teď to vypadá,že se oteplilo na -15 :angry: Byla jsem v poštěváčkově a je tam taková klendra,že jsem to ani necítila, protože jsem hned umrzla :angry: A to bych se měla harcovat dneska do Motola na registraci, no fujtabjl, já se asi nedonutim a budu radši rodit na Příbrami nebo mi to tchýně zařídí v Thomayerce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Janí já si užívám gynda doktory,to vidim mimíse,ale to ostatní mě vyloženě sejří - hodina a půl cesty do práglu, pak tam čumět, pak hodina a půl cesty zpátky, to je fakt k posrání :angry:
27. led 2010 v 09:39  • Odpověz
latu a bude tě to srát čím dál víc :grinning: mě to taky prudí teď už někam cestovat. V pondělí jedu do porodky sepsat porodopis a už teď jsem z toho otrávená páč vidim jak tam budu čekat v čekárně jak trubka a furt budu lítat chcáčkovat. CHodim teď co deset minut je to otravný když máš někam jít....
27. led 2010 v 10:08  • Odpověz
autor
teda každejch deset minut? No to budu asi mít problém,když jedu 40 minut busem :grinning: :grinning: :grinning: ale ke konci už budu asi nutit manžu,aby mě vozil všude autem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 11:24  • Odpověz
latu už to chce no. Protože fakt vstaneš z hajzlu natáhneš gatě a zas máš pocit na chcáčkování :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to hnus jak tam ta hlavička tlačí :wink:
27. led 2010 v 16:22  • Odpověz
autor
Tak my jsem zaregistrovaný,tak snad nebudu muset rodit doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Nejúchvatnější zážitek z celého výletu do Práglu byly Longry v KFC - jsem si je dovezla domu, dala jsem si oba dva ty nový, mexicano nic moc,ale ceaser je labužo, ještě teď mám boule za ušima :grinning:
27. led 2010 v 19:38  • Odpověz
latu jj caesar je mňamozní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taky bych si dala. Piju banánovej koktejl tak doufám že se zas poseru :sweat_smile:
27. led 2010 v 19:45  • Odpověz
autor
jéé na banánkovej koktejl už mám chuť dost dlouho, ale nejsem schopná koupit potřebné suroviny, resp. všechny banány hned sežeru :grinning:
27. led 2010 v 19:52  • Odpověz
Latu, tak ty už můžeš rodit :slight_smile:
S tím banánovým koktejlem jsem posledně dost zariskovala a pak zase hulákala do záchodové mísy a to jsem na něho měla takovou chuť, tak pozor :slight_smile:
27. led 2010 v 19:54  • Odpověz
latu já nemám domácí mám od mullera v lahvičce :grinning: já jsem zas líná ty čerstvý mixovat pak je z toho moc bordelu :grinning: :grinning: :grinning:
TO dítě mě dneska těma svejma pozičníma změnama zničí.... Nestačim zamačkávat boule na břuchu je to jak chyť krtka jak ho mlátíš tou paličkou tak já stejně tak zatlačuju končetiny naší drahý Jaruš :grinning:
27. led 2010 v 19:54  • Odpověz
autor
ahoj janýsku v 13tt :grinning: :grinning: :grinning: ježiš, ještě že jsem líná a asi ho hodně dlouho mít nebudu :grinning: I když asi lepší hulákat do mísy s koktejlem než já tenkrát po tom utopenci, ble fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
musil :grinning: :grinning: :grinning: jsem tu hru vždycky chtěla,jenže jaxi stála 699,- a taky mi už bylo 22 let,když jsem jí objevila a to asi není věk na kupování stolních her, když nebyly v rodině žádné děti :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
latu náhodou je to prdel my máme i Veverku Terku s oříšky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale počkej ještě 20 týdnů a budeš mít chyť krtka na vlastním panděru :grinning: :grinning: :grinning:
a s tim hulákáním do mísy ráno si pokecáme jak mi po tom koktejlu v noci bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=555657
to si s tim nepupkem dělá srandu nebo to myslí vážně ??? :astonished: :astonished: :astonished: já jsem oproti ní jak čuně vytelený pupkatý :sweat_smile:
27. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
No to asi dělá, já mám takový škopek už teď
27. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
autor
ty jo, myslíte že tam má dítě nebo morče?! Přidávám se k janýskovi - já tak vypadám cca od 12tt :sweat_smile:
27. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
no jako mě to úplně rozhodilo toto já mám mičudu jak blázen kor dneska se nějak mladá vykulila a tohle to jsem měla tak před půl rokem :sweat_smile:
27. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
Hoří mi žáháááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
27. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
autor
Brej den :grinning: jsem se napucla, dočetla srpnovky a jdu se věnovat kokotátovi, odpoledne jsem tu jak na koni,tak tu někdo buďte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 09:38  • Odpověz
latu budu budu pokud mě teda Jarmilka nechá sedět páč to abych si dala pod sebe kýbl na to věčný chcaní :grinning:
28. led 2010 v 09:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.