• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Udazte :wink:
Věnovat se kokotátovi...., co si pod tím máme představit? :slight_smile:
28. led 2010 v 09:47  • Odpověz
jany vy se nevěnujete ??? :grinning: :grinning: :grinning: to jsou otázky :grinning: :grinning: :grinning: my se teda nevěnujeme už dlouho to je fakt ale až začnem vyhánět Jarmilu tak se budem věnovat doufám často :grinning:
28. led 2010 v 09:55  • Odpověz
Tý jo a Latu hned takto po ránu!! :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 09:57  • Odpověz
to jsou chutě co :grinning: :grinning: :grinning: já mám po ránu chutě akorát tak na kakájko a sůšu :grinning:
28. led 2010 v 09:58  • Odpověz
Já už tu hrozně dlouho popíjím půllitráka čaje a dojídám nějakou okoralou placku a snažím se udržet oheň v krbu, ale to mokrý dříví nějak nechce hořet..... a to ještě abych měla sexuální choutky :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 10:00  • Odpověz
V Latůnkově jsou totiž nejěký divný podzemní prameny víš a jim konkrétně tryská v ložnici modrá fontána :grinning: :grinning: :grinning: Hele Latu pošli mi taky aspoň třetinku beztak to chlastáte na litry :grinning: :grinning: :grinning:

Já topila v krbu včera a právě že mi to zas hořelo strašně rychle :angry: tak jsme včera škrtly kotel aby nebyla taková spotřeba dřívíčka.
28. led 2010 v 10:02  • Odpověz
autor
no teda děučata co si to o mě myslíte :grinning: Příděl sexu byl splněn tušim v pondělí večer a do příštího týdne má kokotáta smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já vždycky cejtim jak tam přerovnává chudáka mimíse,tak se tomu radši vyhejbám jak čert kříži :grinning: :grinning: :grinning: U nás se pod pojmem "věnovat" označuje to,že ležíme v postely, žereme, čumíme na bednu a házíme psovi hračku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 11:30  • Odpověz
latu my ti věříme samozřejmě :grinning: :grinning: :grinning: Já se teď věnuju svýmu žaludkovi a vařim mu špagety :grinning:
28. led 2010 v 11:38  • Odpověz
autor
éééé tu někdo? :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 15:28  • Odpověz
autor
Jaruš asi nechce musimámu pustit k PC :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 v 16:17  • Odpověz
latu nechce nechce zlobí a kope tam kde to nejvíc bolí :pensive: :angry:
28. led 2010 v 16:53  • Odpověz
autor
zlobivá jaruška :angry: Mě zase dneska přemkosimča nutí jíst takový jídla,po kterých mi je pak blbě,tak to jdu zajíst něčim jinym a je mi ještě hůř a nedokážu s tim přestat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 19:12  • Odpověz
Musiotec mi přivezl z práce od kolegy dvě obrovský tašky next věcí pro dítě od 0 do 9 měsíců takže si dovedete představit co tu teď celej večer dělám :grinning: jeho manželka mi to poslala ať si to proberu než to dá do bazárku a jako hustý :grinning: samí nový věci ještě s cedulkama za minimální ceny jsem totálně v rauši :grinning: :grinning: :grinning: i Jaruš se kupodivu zklidnila jak ví že je to pro ni :grinning:
28. led 2010 v 19:19  • Odpověz
autor
ty jo, já ti závidim :grinning: :grinning: :grinning: taky se chci přehrabovat :wink: a jaruš bude asi pěkná parádnice,když na ní zabraly hadříky :grinning:
28. led 2010 v 19:22  • Odpověz
už ne :grinning: ale něco jsme vybrali jsou to spíš věci na léto tak bude frajerka až v kraťáskách :grinning: je to rozkošný tyhle hadříčky no ale nechci toho mít zbytečně moc tak fakt přebírám kritickým okem :sweat_smile:
28. led 2010 v 19:51  • Odpověz
škoda že byly jejich dvojčátka zimní bych ti poslala prtěcí věci ale mikinky a bundičky by ti v srpnu byly na hoveno :frowning2: ale u mě něco máš my se v tom jen necháme vyfotit a pak je to tvý :grinning: tak mi pak pošli adresu ať ti můžu poslat balika. Ježiš já budu snad poprvý v životě posílat balik :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 19:52  • Odpověz
Zdarec těhulíny, tak se k vám nepřidám, poctivě jsem si vyčekala jednu pitomou čáru :angry: ...tak se třeba sejdeme, až se budete pinožit za druhým, třetím a čtvrtým dítkem :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 09:52  • Odpověz
Zdarec, Ell, to je velká škoda, mrzí mi to za Tebe :unamused: . To byly poslední mrazáčci?
29. led 2010 v 10:09  • Odpověz
Jo Jany poslední, vlastně první a poslední...já nikdy žádné jiné neměla. Teď mám ještě poslední pokus, ale než na něj ušetřím, ty už budeš dávno dvojnásobná mamina :slight_smile:
29. led 2010 v 10:38  • Odpověz
autor
ello :frowning2: :frowning2: :frowning2: Moc mě to mrzí, já tomu tak věřila, když se tu začalo tak dařit :unamused: :angry: ale koukej sem chodit, ty tvoje "kecy" by mi teda chyběly :grinning: :grinning: :grinning:
musil tak já ti jdu konečně napísat adresu a koukej mi pak poslat svou, taky ty pro Jarmilku něco máme, teta latunkopřemkosimča dáreček na uvítanou, musím si jí předcházet,co když fakt čekáme kluka - bude potřebovat tu nevěstu :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 11:23  • Odpověz
ell to mě moc mrzí.... :pensive: :confounded: čekala jsem že bude mít naše Jaruna víc těch chlapů na výběr :pensive:

latu adresku ti pošlu též a nevěstu vám vykrmuju toustíkama se sýrem :grinning: ale jinak je dneska Jaruš nějak nevrlá. Ještě víc než já. Já dneska absolutně bez důvodu už zjebala mámu i manžu teď i psa.... Mám nějak náladu na přesdržku. Břicho bolí jak kdybych měla dostat gigamrchu. To zas bude víkend. A ty bílý sračky furt padaj a furt padaj a tady visej v kopci kamiňony :confounded: a já mám jet v pondělí do Turnova sepsat porodopis a to jako nevim jak tam dojedu :confused:
29. led 2010 v 11:38  • Odpověz
autor
Koukám,že den na 3,14ču :angry:
Z nás si Simča dělá srandu a vyšla nám špatně krev z toho screeningu,tak musíme na genetiku, víc budu vědět v pondělí :unamused: ale četla jsem,že to ovlivňuje utrouš i léky na stimulku,takže Simča je asi prostě hééérečka a chtěla na sebe upozornit a mít nějakou tu péči na víc - ale já jí to odpustim,že mě takhle děsí :wink:
29. led 2010 v 16:00  • Odpověz
Ku.va....to bude dobrý Latu, tyhle testy často vychází na 3,14ču a nakonec z toho nic není, aspoň já nikoho neznám :wink:
Já byla v huhu vyděšená permanentně z něčeho a klučík se dodneška bojí jít sám i vylulat :grinning: ...na to bacha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 17:53  • Odpověz
autor
no já se nechci vidět,až to mímo vyleze na svět - třeba jenom dát ho do školky, bože nebudu ho mít pod dozorem :sweat_smile: myslim,že budu dost hysterická matka - a to jsem si z té své kvůli tomu pořád utahovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 18:52  • Odpověz
autor
Bréé ráno :grinning: asi jsem celou noc honila kokotátovi chobot nebo co, protože mám děsně namoženej pravej palec u ruky - ale nic si nepamatuju,tak mě asi zneužil ve spánku, prevít jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
30. led 2010 v 09:58  • Odpověz
latu to byla ale jiskriva noc :grinning: :grinning: :grinning: U nás taky páč jsem se furt stěhovala z gauče na postel nějak mi nešlo nikde ležet :sweat_smile: Ale žádnej honimír teda nebyl :grinning:
Popápli jsme k obědu štěkanou s kašej, uklidila jsem vytřela jsem parkety, peru první práču a chystám se umejt si škopek páč už mám to háro hnus fuj mastný. musiotec venku štípe polena abysme měli čim topit.
Jinak mě už zase chytá hnízdící instinkt :grinning: to je strašný vidim každý smítko každej polštářek co je danej křivě furt kontroluju prtěti věci jestli fakt máme všechno no na kebuly fakt :grinning:
30. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
autor
práča je taky v akci,každou chvíli se budu muset začít přemlouvat,abych to pověsila :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dala bych si štěkanou,když o ní tak mluvíš, už jsem jí neměla ani nepametám :sweat_smile: A já mám asi dneska anti-hnízdící instinkt - okázale ignoruju hobliny kolem klece a o tom mrdníčku co udělala blběna ani nemluvi, je tu rozcupovanej nějakej obal, proutí z pelechu je taky po celym pokoji a ještě nějakou izolepu na sebe ta blbka někde nalepila - a mě je to všechno jedno :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
latu já hnízdim až teď asi tejden tak to ještě těch 20 tejdnů hnízdit nebudeš :sweat_smile: Před tim mě taky netanovala hromada nádobí ani nános prachu. To fakt až teď. Jo náš čoklik taky běhal včera se samolepkou na zádech ale strašně se mu líbila a nechtěl si ji nechat sundat. A dneska preventivně skočil do dvoumetrový stěny ze sněhu celej tam zapadnul a my ho nemohli najít blbec se tam mohl udusit jako. Ale musiotec ho vyhrabal. Tak tady asi půl hoďky roztával u topení a teď už zas skáče jak trotl v těch kupách sněhu co odházel otec ze dvora :zipper_mouth:
30. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
autor
20 tejdnů? Tak to tady asi shnijeme ve špíně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Koukám,že váš čoklík taky občas moc nepoužívá mozek - ta naše blbka si taky ráda hraje na lavinovýho psa, vyleze na vrchol hromady sněhu a začne se prohrabávat směrem dolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.