• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
no já mám spíš pocit že má místo mozku z hovna kostku protože někdy teda je úplně dementní. Koukal se mnou na smallvil tak si asi myslí že je superman :grinning:
30. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: tak u naší je docel možný,že má místo hovna z mozku kostku, protože pořád žere králičí bobky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: :grinning:
30. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
autor
doprdky jsem to napsala obráceně,ale jistě mě chápete :grinning:
30. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
latu jistě těhu demence začíná nabírat vobrátky bude hůř. Já jsem tuhle ukládala nákup a věci co měli jít do špajzu jsem dala do ledničky a věci co měli jít do ledničky byly ve špajzu :sweat_smile: ještě že si toho večer honza všimnul jinak by to letělo do koše :grinning:
30. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
Jo a mám umytou hlavu abyte věděly :grinning:
30. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
a ještě něco...To jste mi nemohly říct že po tý sekaný ve který bylo trochu česneku mi bude jaksi blbě ? :fearful: :sweat_smile: teď tu lokám čaj na žaludek a čekám pálení žáhy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
autor
a na mě po třech dnech přišlo sraní, hurá hurá jak je na tom světě krásně a lehko :grinning: :grinning: :grinning: akorát bych teda měla přefotit pupek, protože určitě splasknul o dvě velikosti :grinning: :grinning: :grinning: a samou radosít jsem pověsila prádlo a teď jdu na 10minutek vyvenčit blběnku :wink:
30. led 2010 v 15:04  • Odpověz
latu jé to bych občas taky potřebovala.... Já zas už tak tři tejdny seru jak alik pořád sračkuju :frowning2: už jsem úplně vyřadila mlíko jogurty už taky jim jen minimálně a stejně lítám několikrát za den :unamused: ale prej je to normoš no. že někdo zácpuje a někdo sračkuje.
Já jsem si vyžehlila hároš abych nevypadala jak debílek a jdu si lehnout ať mě může Jaruš pěkně nakopat pupek
30. led 2010 v 15:45  • Odpověz
autor
já těch deset minut trochu protáhla, sousedka byla ve vokně,tak jsme chvilku kecaly - jsem se dozvěděla,že prej miminkům do 4 měsíců se nehtíky nemají stříhat a kousat...ehm...ona má občas zvláštní názory :sweat_smile: jednou mi říkala,že prej je lepší,když se dítě narodí v sedmym měsíci než v osmym...no každej něčemu věříme :wink:
30. led 2010 v 15:52  • Odpověz
autor
jo tam mělo být,že se nemají stříhat,ale kousat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2010 v 16:04  • Odpověz
autor
dobré ráno :grinning: Dneska mi kokotáta dones snídani až do postele, to bylo labůžo :dizzy_face: škoda že takový pěkný den bude pokažený návštěvou u tchánovců :angry: Vůbec se mi tam nechce, tchán do mě zase bude cpát milion druhů jídel a nenechá si vysvětlit,že prostě nechci :angry:
31. led 2010 v 08:46  • Odpověz
latu to já jsem musela musiotcovi teda udělat snídaňu sama ale měli jsme vajíčko :grinning: akorát jedno z nich je nějaký podezřelý jako jediný v kastrolku plavalo nahoře :sweat_smile:
31. led 2010 v 08:47  • Odpověz
No tak když nejste tak já jdu pokračovat ve včerejší krasojízdě a vytřít koupelnu a chodbu. :angry: :slight_smile:
31. led 2010 v 10:06  • Odpověz
autor
já jsem uklízela mrdník,totiž byteček :stuck_out_tongue_closed_eyes: a za chvíli vyrážíme a ta naše blbka začala hárat,takže s ní nebudu moct jezdit k našim a hlavně další hárání vychází na můj porod :angry: Takže nevim kdo jí bude hlídat - leda že bych se smířila s tim,že za další dva měsíce přibudou doma tři chlupatý miminka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. led 2010 v 10:19  • Odpověz
latu to je pešek no. My nechali čubě hnedle po prvním hárání podvázat vaječníky takže vykastrovaná jakoby neni ale štěňata mít nemůže takže si může bezproblémů vrznout když chce :grinning:
31. led 2010 v 10:20  • Odpověz
autor
já od ní jedny štěnata chci,ale teď jí byl teprve rok,takže ještě aspoň rok bych chtěla počkat :unamused: Ale pak to asi taky nějak pořešim,uvidíme :wink:
31. led 2010 v 16:24  • Odpověz
Čao nakukuju co nového vidím že nic ...:slight_smile:
latu ty jdeš na odběr choriových klků???
31. led 2010 v 16:58  • Odpověz
autor
bré pondělní ráno :wink: meggi já vůbec nevim kam jdu, dneska jsem na 11:30 objednaná k dr a ta mi teprve řekne,co vlastně vyšlo špatně a co myslej tou genetikou, mluvila jsem v pátek pouze se sestřičkou. No už abych to měla za sebou, jsem z toho docela na nerva :unamused:
A dneska budete zase dělat zagorky nebo přijdete pokecat? :grinning:
1. únor 2010 v 08:13  • Odpověz
zduř latu tak já dneska za zagorku budu páč za půl hoďky vyrážíme do porodky na KO a sepsat porodopis takže tu budu až někdy po o. Ale budu na tebe moc myslet dej sem vědít nebo písni ale jsem si jistá že je vše o.k. a jen někde skočilo blbý číslíčko :wink:
1. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
autor
já taky dorazim až po o :wink: Podle toho jak dlouho tam budu trčet, buď v jednu nebo ve dvě :unamused: Sepiš ten porodopis dobře,ať Jaruš ví, kudy ven :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
Udazte :wink:
Latoušku, myslím na vás, ať je vše O.K. !!!!!!!!!!!!!!!
1. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
Udazte:slight_smile: po dlouhé době se hlásím, že žiju...jsem přestěhovaná a mám po první oficiální porevizní mrše....a to jsem měla rodit stejně jako Musilka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Co je tu v kostce nového, jak je těhulky?
1. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
tak co latun???
1. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
autor
tak jsem zpět :wink: Je to dobrý, genetická konzultace doporučena víceméně preventivně, trochu nám tam zlobí ten hormon PAPP,ale pořád jsme v normě, přesto v Motole chtějí mít jistotu a udělat detailnější vyšetření,ale hlavní je,že nám nehrozí žádné vážné vrozené vývojové vady :wink: Jsme objednaný na 11.2. na tu genetiku,tak doufám,že za trest,jak nás vyděsili,tak nám řeknou co to vlastně čekáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
ivomal - gratulace k porevizní mrše :wink: Že si ale ta sviňuše dala na čas :angry: A jak teď - vzhůru do snažení? :slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
Latu, tak ještě že tak!!! Však v tom cca 16tt se bere krev na triply, tak to budeš mít kontrolní hodnoty, ne?
1. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
autor
jj,jednak tripply a ještě nějaké specuální genetické testy + příšernej dotazník musim vyplnit,to bude záhul :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
Už abychom měly v pase 20tt, viď? To už budeme klidnější
1. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
autor
sakra jsem si trochu schrupla a probudila se až teď :grinning: a děsně hladová,tak budu muset udělat večeři :stuck_out_tongue_closed_eyes:
přesně janýsku - už aby tam bylo vyšší číslo nebo ať prcek aspoň začne kopat,ať člověk ví,že se mu tam neděje v tom břiše nic špatnýho :wink:
1. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
zdravim těhulindy ..
1. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
latu však řikám že přemkosimča je prostě pravá čárkovaná zagorka :grinning:
jinak ani tim kopáním se člověk neuklidní. Já mám v břichu dneska celej den rodeo ale k tomu takový prapodivný křeče hlavně teď večer to nějak graduje a já nevim co to je zač esli posly nebo prdy nebo jestli mi drahá Jarmila neprokopla cvičkou slezinu :sweat_smile: Kurňa se tomu směju ale to zas bude noc z všechny prachy :rolling_eyes: :sweat_smile:

Ahoj leňulindo sem tě neviděla ani nepametám.... Co nového ? Jak práce jak záda jak doma ?
1. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.