• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
ahoj lení :slight_smile: připojuju se k otázce chytrolíny v 36tt :grinning: :grinning: :grinning:
musil to budou prdy a Jarmilka se je snaží rozkopat, ona to s tebou myslí dobře :grinning:
1. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
čus ženy ..já byla v práci od nevidim do nevidim..ted už jsem doma ..hubu samej opar..do práce asi tak za 14dní
1. únor 2010 v 19:23  • Odpověz
leni to je sdílnost teda :grinning: takže jsi doma na PN nebo páč jste skončili jak jsi nějak řikala že prodejna má existenční trable ?

latu tak prdy to nejsou přešlo to do takových MS bolestí tvrdnutí břuchu takže posly. To bude zřejmě jiskriva noc :confused:
1. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
nene holky firma krachla a já jsem od dnes na pracáku ,nemarodim ,ale úplně by mě tam zničili ,já se nemohla hnout z toho stěhování a musim držet hubu ,aby mi nabídli jinou práci za těch 14dní
1. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
leni a už máš něco vykouklýho ?
1. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
oni otvíraj novej krám ,ale ten se musí připravit takže se musim dát do kopy ,abych tam po malování dřela a pak navézt hadry ,no než se prostě začne prodávat v nových prostorách ,bude to značkové oblečení ..
1. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
je to ale sprosták co nás tam nechal tahat ,já myslela sbalit věci a nazdar to jo ..regály ,železa police všechno z mrazu do tepla a furt dokola x hodin ,já se večer nemohla ani najíst jak mi bolely ruce a napráškovaná abych mohla chodit ..bylo to fakt ukrutný ..jenže práce neni a musim být ráda ,že si na mě vzpomene a novou práci mi nabídne .opět v hadrech
1. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
autor
musil to víš, Jarmilka trénuje,třeba bude přes noc hodná :wink:
Já doklohnila večeři a akorát dupe kokotáta na schodech,tak se jdeme napucnout, možná nějaký sex (respektive parodie na sex) a pak spinkat :grinning:
lení vyprdni se na práci a dej si ta záda do pořádku :frowning2: Samo to nepřejde :unamused:
1. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
od tý doby co cvičim tak je to o moc lepší :wink:
1. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
musil za 14dní tu budeš mít princeznu co?
1. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
Dobré ráno ženy tak bohudík kolem jedenástý ty posly ustaly a já se celkem fajn prospala. Parodovat my budeme možná dneska ono to prej pomáhá na přípravu porod. cest tak sice to bude jak páření vorvaňů ale zkusit se to musí :grinning:
Leni cvičíš jako nějakou rehábku ?
Jinak princezna Jaruš vyleze tak asi no ěch 14 dní až tři týdny dýl ne my jí pěkně vyšťouráme :grinning:
2. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
musil a jméno? no na poslíčky už máš nárok ..příprava je nezbytná ..co lussi ví o ní někdo?
2. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
u nás žádný pokusy o sex a ani nic podobného ..to bude asi tim ,že nemáme co štourat ven :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jo cvičim rehábku ..tak lehce ,ale pomáhá to a byla jsem ztrhlá z toho stěhování tak celkově nejenom záda ,což jsem samozřejmě ráda ..
2. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
autor
Dobré ráno :grinning: tak mi včera taky nakonec žádný pokus o sex nezkoušely, než jsem se hodila do gala,tak kokotáta spal jak dřevo a ležel na břiše,tak jsem se k nástroji ani nedostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Musil tak hlavně aby tam musitáta tou svou kládu nevyškrábnul Jaruš ven už dneska :grinning: :grinning: :grinning:
Lení tak to je dobře,že ti to cvičení pomáhá, ale stejně myslim,že bys to měla řešit nějak přes doktory - přeci jenom až budeš tahat buben,tak to bude docela záhul,aby ses neodrovnala pak úplně :confounded:
2. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
jojo latu kdoví esli bude buben .mám careviče plný zuby ,nejraději bych provedla reklamaci ..
2. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
autor
lení teď jde o to,jestli by sis nějak výrazně pomohla,když si opatříš nový model :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Holky já jdu spustit anitivira,nějak mi to vůbec nefachá,tak kdoví co sem zase kokotáta natáh :angry: Přijdu po o, páček!!!
2. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
potřebuju něco víc mluvicího ,píchacího a tak nějak ... :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
nějakýho papouška kombinovanýho s komárem,nejlépe sfetovaným ,aby se to i usmálo .. :pensive: :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
leni takže operace nebude, myslíš že se to srovná rehabkou ?
latu čoveče ani by mi to nevadilo. Porodku jsme si včera prohlídli sály jsou fakt luxusní takže se tam celkem i těšim :grinning:
leni jinak souhlas s latu myslíš že si s novým Vladísem pomůžeš ? Já už nevěřim žádnýmu mužskýmu takže si myslim že prostě hledat něco novýho je naprd protože za pár let by to bylo ve stejných kolejích jako teď
2. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
autor
kurník baby napiště něco vtipnýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
latu no dneska jsem četla vtip počkej snad si na něj vzpomenu....

"Mamííí můžu vylízat tu mísu ???"
"Ne spláchni to "
2. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty vole tak ten je :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
viď :grinning: já se tu taky řezala jak dementik :grinning:
2. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
autor
kurník toto nějak letí, já teď myla nádobi a připravovala si hermoše na osmažení a najednou čumim že zase hodina v luftu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
latu je to strašný mě ty dny úplně splívaj. Připadá mi že se probudim jdu se 158869894256824 x vychcat a jdu zas spát a takhle furt dokola :confused: :sweat_smile:
Kurňa to tu teď počítám za 17 dní mám první termín :astonished: se poseru .... Ale všechno je doma ready igelitky i instrukce připravený tak snad to nějak zmáknem...
2. únor 2010 v 18:57  • Odpověz
autor
musil :grinning: :grinning: :grinning: ty voe, 17 dní - no to mě poser :grinning: :grinning: :grinning: No nic jinýho než to zmáknout ti stejně nezbývá, přeci nebudeš Jaruš nosit do 18 let :grinning:
Já jdu na procházku, pěkně se ofouknout, se těšim jak malej harant - škoda,že je sníh,jinak by tam bylo ideální počasíčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
Latu tady furt šíleně chumelí zas napadlo tak deset čísel přes noc. Jsem slyšela manžu jak ráno nadává že má zapadaný fáro a hlavně se odsud nedá vyjet když napadne a silničáři jeli až teď. To je prostě v prdeli s tim sněhem a furt má padat kuva....
3. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
autor
Počasí si ze mě dělá šoufky, zrovna tam začal asi konec světa nebo co,tak budu opět smrdět doma :angry:
3. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
no já chtěla říct že u vás jasno a tady chulemenice jak sviŇ :sweat_smile: jen smrď aspoň nehrozí nebezpečí uklouznutí :wink:
3. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
autor
ale hrozí nebezpečí zasmrádnutí a proleženin :grinning: :grinning: už to přestalo,tak uděláme jenom okruh ke tříděnýmu odpadu a zpátky :wink:
3. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.