• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
teda holky ten for s tim hajzlem ten teda je .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo musil nás za chvíli bude zásobit fotečkama..jo holky máte pravdu v kartách mi opět vyšlo ,že si vladíse necham ..ale bude to potřebovat asi vždy nějakej ten alkehol abych měla chutě na sex .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 v 15:49  • Odpověz
jinak jsem si koupila tu gabanu ,femme ..je to silný jako bejk ,ale vydrží a voní mi to až po uležení .. :wink:
4. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
autor
lení a karty nelžou :grinning:
Já se dneska snažim nevysedávat u PC a taky ráno nešla elektrika :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přijeďte k nám někdo umejt nádobí, dík! :grinning:
4. únor 2010 v 17:44  • Odpověz
BAF ženy
leni já používám DG ale to light blue to je jemný takový a je to to jediný co mi teď v těhu nepáchne :sweat_smile:
Jinak já vám povim tajemství jo... Včera u nás proběhla parodie a bylo to celkem fajn dokonce to vyvolalo i pěkný tvrdnutí takže teď plánuju parodovat každou chvíli třeba malou vyparodujem :grinning:
5. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
Udazte :slight_smile:
My včera taky parodovali a celou noc jsem cítila břicho, teď už dobré.
Musil, Jarmilka měla včera svátek a vy ji chudáčka místo dárečku vyháníte ven :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
jany no právě jsem si myslela že by to jako bylo pěkný na ten její svátek víš :grinning:

nahodila jsem fotos pupkos tak se nepoblijte :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
Neplaš, bříško máš krásný!!!
5. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
takový nějaký ale mega :sweat_smile:
5. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
Však co by jsi chtěla na své tt? Zas tak obrovský ho nemáš a jinde taky nejsi oplácaná, tak nehuč :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
No bohudík nemám žádnou strii ťuk ťuk po břuchu tak aspoň to. Fakt zlatá indulona. Všechny ty těhu protistrijový krémy jsou na hoveno a nejlešpí je obyč modrá indulona :dizzy_face:
5. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
Tak tu si pořídím nebo možná ji loupnu mladýmu, on si s ní pajcuje kopačky. Já to ale nezachráním, těch strií mám z prvního těhu hafo.
5. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
jany já čekala že taky budou mám k tomu dispozice ale fakt ťuk ťuk ťuk nic. No ale ještě tak ty dva týdny no tak uvidíme :sweat_smile:
5. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
Teď už se ti neudělají, to se dělá, když začne všechno rychle růst :grinning:

Lussi tu dlouho nebyla, že by se už jela vyzpovídat tomu papežovi? Neznabožka jedna, to budou muset Vatikán celý znovu vysvětit :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
jany no já právě sleduju že teď těch pár posledních týdnů roste úplně nejvíc za celý těhu. Večer to někdy docela pne a táhne al díky tý indulošce je ta kůže pěkně promaštěná a nepraskne.
5. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
autor
Zdarec boženy :grinning: Já byla ráno na krvy v práglu, to byla zase otrava, doteď jsem si válela špeka a opět,jako každý den, bych měla jít s blběnou na procházkou :unamused: Už mě to nebaví, včera jsem chtěla udělat hezčí prochajdu než pořád po silnici a nadávala jsem si, ono se nedá nikde jít,jsem se bořila do závějí jak debil :angry: Už aby ten sníh šel do hajzlíčku, pak to bude o něčem jinym,ale tohle cárání mě nebaví :cry:
musil pupendo dobrý :grinning: A nechcete Jarmilku vyšťourat až na 14.2.? Že by to pak měl její manža jednou docela jednoduchý - nemusel by si pamatovat valentýna, ale jenom narozky :grinning: :grinning:
A pupendo mažu pořád všema možnejma vzorečkama co jsem kde uloupila, pak vyplácám všechny zbytky tělových mlík a olejů co se válej v koupelně a pak se zamyslim,co vlasntě teda koupim :grinning:
5. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
zduř tak dámy včera se u nás taky šustilo ..nebyl ouplněk nebo co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful: :confused: ,jo jinak vladís si o sobě na MK dočetl samé hezké věci zatímco jsem byla chlastati s vedoucí a nezapomněl si přečíst jak jste mi domlouvaly at si ho necham ,tak myslim ,že vás jako bude od tedka zbožnovat ..jinak byla u nás debata a o změnách tak nevim jestli si něco veme k srdci .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já mu řekla ,že pokud o mě stojí tak at něco dělá a pokud ne at táhne .. a najde si nějakou která mu to dítě dá ..
5. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
ahojte holky :slight_smile:
já mám celý týden angínu jak bejk,mám atb a už mě to doma neba...a moc se to nelepší.dneska jsem se vzbudila bez hlasu :unamused: :unamused: jinak žádné novinky,v pondělí po kontrole se jdu podívat na nějaká prac.místa,tak jsem zvědavá...nejradši bych šla na mateřskou... :grinning: ale vypočítala jsem to že budu mít ovulku na lyžích ve Francii,tak třeba to vyjde..ale jak řešim furt něco okolo tak mi to nepřijde ani nijak důležitý..
a co ta lussi?
leni tak třeba se to zlepší,ale hlavní je aby ta změna netrvala jen chvilku aby ses jako uklidnila...to dělal býv.manža..chvilku se choval hezky a pak to zase najelo plynule do starých kolejí...a zase kravál,klid a zase koleje....a já blbec to vydržela tak dlouho....ale přála bych ti aby se srovnal... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
latunie já ti tak závidim že chodíš na procházky a k doktorům.teď jsem doma a vůbec mě to nebaví,ale protože nemůžu nic dělat a jsem otrávená z ležení,všechno mě bolí...ale kdybych mohla fungovat normálně,tak bych si to náramně užívala :grinning: :grinning: ale je fakt že jaro je jaro.. :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:
musil :sunglasses:tyvago ty už musíš slehnout,nebo jak se to říká,ne? :slight_smile: :slight_smile: moc se těšim na fotečky jarmilky :dizzy_face: :dizzy_face:
jo a my máme na valentýna výročí prvního sexu :wink: :wink:
5. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
autor
zduřec :grinning: oooo takže vy budete mít třeba malého francouzáčka :grinning: :grinning: :grinning: a ty doktory fakt neni proč závidět - tak třeba včera to byla cesta přes hodinu do prahy, pak 20 minut na ten odběr,tam mi to během pěti minut nabraly a zase 20minut cesta zpátky na bus, pak přes hodinu do prdelákova - no hnus největší :angry: Těšim se příští pátek na tu genetiku, už by nám mohly říct co to vlastně budeme mít,ale ostatní doktoři mě nebaví :angry:
6. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
Zduřte při sobotě mařenky :slight_smile:
jani no už bych docela i chtěla slehnout to máš recht :grinning: pupek je už takovej těžkej všude všechno tlačí bolí píchá jsem zpruzelá jak prdel prostě k sežrání :grinning:
latu tak to pak koukej říct ne že budeš mlžit jako jo :grinning:
Já jdu k mudrovi ve středu a když mi řekne že je vše nachystaný tak prostě budu rodit :sweat_smile: :grinning:
Dneska jsme byly na prochajdě a teď mi tvrdne břuch jako sviŇ a bolí. Už ať je prdelka venku.
6. únor 2010 v 18:26  • Odpověz
autor
Hele musil já mám teď často zácpu a pak když už se naštvu,tak prostě sednu a tlačim,dokud to nevytlačim - tak mě napadlo,že na Jarmilku bys to mohla zkusit taky :grinning: :grinning: :grinning: a to já vám hned vyprdelim co to bude, dozvíte se to jako první - přeci jenom je mi tady nejlíp :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
Latu hele já měla na začátku těhu taky dost hnusnou zácpu ale teď mám zas už pár tejdnů problém naprosto opačný furt sráčkuju :grinning:
No ale to tlačení zkusim za to nic nedám třeba si dá říct :grinning: nebo mi při tom rupne cévka v mozku a budu tahat nohu :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
autor
zdarec pfičundy :grinning: jsme dneska byly na nákupu v Příbrami v Tescu, je to takový miniobchodní centrum a je tam i prodejna s kočárkama a tak, jsem si trapně myslela,že se tam až uklidíme nákup zajdeme podívat a kokotáta že prej ne, že si nejdřív prohlídneme ten od těch známejch,ale že na mě počká v autě,jestli se tam chci jít podívat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem se nafoukla a schválně nikam nešla a teď mě to sere :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
musil,tak ať hlavně při tom tlačení nepomáhá musiotec nebo praskne cévka i jemu a hádej co bude za sebou tahat on :grinning: :grinning: :grinning: A jinak jsem se rozhodla použít svoje věštecké schopnosti a ráda bych ti sdělila,že Jaruš se narodí 20.února,tak musíš ještě vydržet :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
latu a jakej máte mít od těch známých ? Ty chceš ingelsinku ?
Ty jo jestli fakt umíš věštit tak ti přijedu políbit nožku jestli fakt 20.2. porodim :grinning: ten datum se mi líbí a už chci Jarunu vidět na vlastní bulvy ne jen jí zastrkovat nohy zpátky pod žebra :sweat_smile:
Dneska ženy nebudu frčim do města musim do roboty něco zařídit s daněma pak na nákup a s kámoškou na oběd tak papá
8. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás a jsem nějak překvapená, jak vám ty tt rychle naskakují. :wink: Je to nádhera. Já mám konečně čas, tak jsem se přišla juknout co novýho. Taky potřebuju potěšit, protože mám asi po 3 měsících zase pořádnou depku. :unamused: Otěhotněly mi naráz dvě kámošky, ségra zařizuje výbavičku a pokojíček, rodí v květnu, navíc do toho ta zima a tma. Ale nechci vám kazit náladu. Vy jste moje naděje, že to vyjde! Jdu se naobědvat, tak snad mi nějakej řízek zvedne náladičku :grinning:
8. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
autor
udazte :grinning: jizu depku pryč :wink: Ale abych pravdu řekla,z tohohle debilního počasí jí mám taky, všude jenom hnusnej sníh, led, sluníčko jsem od začátku roku viděla ani ne 5x a zlepšení v nedohlednu,takže fakt pozitivní období :angry: A nic moc na tom nemění to,že jsem těhu, protože místo vzteku že nejsem zase přibyla starost,abych sebou někde nekřápla :angry: A řízečky budu mít dneska k obědovečeři, už se rozmrazujou,udělám je s bramborovkou kaší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A jak vlastně vy teď pokračujete? Chystáte se ketovat?
musil já nevim co to je za značku,ale je to takovej ten kombinovanej sportovní,čtyřkolka a je červenej. Mě se fakt u nich vždycky strašně líbil a vim,že to neni žádná plečka,protože stál přes 10 tisíc, jenom jsem tenkrát nezkoumala co to mají za značku :wink: Od toho hlubokýho co jsem měla vyhlídnutý asi nakonec upustim, prý jsou na takový mrňavce jako jsem já dost vysoký a neobratně se s nim manipuluje - ale musim si to všechno osahat, zatim to mám nastudovaný hlavně z obrázků :wink:
8. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
Udaz Latu a spol :slight_smile:
Musilka už 37tt :astonished:
Jizu, jak ty a ketík? Depkuji taky a to teda z toho počasí a to píší, že se zase vrací Sibiřské mrazy :angry:
8. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
Ketovat půjdeme až někdy na jaře. Chci si užít hezký počasí, když pak budu doma. Teď v té zimě se mi ani nechce.
A měla jsem k obědu žampionový krem a rizoto, tak jsem si dala do nosu, že bych si šla lehnout. A ještě jsem si zašla koupit flétnu. úspěšně jsem totiž dokončla první semestr školy a ve druhém se musím učit hrát na flétnu a na klavír. Já, která neumím zpívat. To bude masakr a už předem obdivuju svojí profesorku :grinning:
8. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
autor
jizu ty jsi stejně akční :sweat_smile: :slight_smile: Já nejsem schopná dokopat se k tomu,abych někam poslala přihlášku,natož abych pak opravdu studovala :fearful: A s tim jarem máš pravdu,ono hlavně v týhle klendře se snad ani nic uchytit nemůže,leda někomu kdo si tohle počasí užívá :unamused:
janýsku ty sibiřský mrazy mě dost na*rali, hlavně že slibovali teploty nad nulou,já byla tak natěšená a teď jsem jak když mi vzaly hračky :frowning2:
Já si jdu ohřát česnečku od včerejška a popohnat ty řízky,ať s tim rozmražovánim pohnou :wink:
8. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
Ahoj jizu !!! Jé flétna a klavír hihi to znám já musela chodit povinně deset let do hudebky :slight_smile: Ale je fakt že teď když bude prťátko tak to člověk možná i využije :sweat_smile:

jany no frčá to viď v pátek budu 38 tt už se to blííííížííí a Jaruš vyleze :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ale vám s latu to taky pěkně přibejvá nedávno jsem tu radostí bulela z všich čárek ( těch na testech jo :grinning:) a vy už budete za měsíc v polovině :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face:

byla jsem dneska v tom městě tak jsem Jaruš koupila ještě nějaký blbiny drogérku a tak a chlupaťoučkou bundičku tý prostě nešlo odolat :sweat_smile: Pak s kámoškou na papáníčku a jsem úplně grogy rozpláclá na gauči :sweat_smile: Už to na mě nějak nejni to pochodování po krámech. I Jaruš je utahná a poslíčkujeme :fearful:
8. únor 2010 v 18:51  • Odpověz
musil tak pěkně poslíčkuj..už je čas .. :wink:
8. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.