• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
len vím vím a jsem ráda že poslíčkuju aspoň člověk ví že se něco vevnitř děje a že už to brzo přijde. Lepší než kdyby pak prd ho rovnou porod :sweat_smile:
8. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
Blééééééééééééé serete na mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Nějak nemůžu dneska spát v noci jsem čumáčkovala a teď taky už hoďku čumim. Večer byl štěxsík tak mi pak tvrdnulo pupendo ale usnula jsem v poho. Jsem fakt zvědavá co mi mudr zítra poví :unamused: Dneska mě čekaj asi 3-4 pračky :confounded: :confounded: :confounded: ale to zmáknu horší bude to žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A teĎ jdu udělat nájezd na lednici mám hlad papá
9. únor 2010 v 07:42  • Odpověz
no jen abyste jaruš nevypíchli očíčko ,zase to moc nepřeháněj a masíruješ hráz?
9. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
leni nemasíruju... Podle mě je to na houby. Stejně ve většině českých porodnic dělaj nástřih ať už je hráz pružná nebo neni tak se nebudu namáhat :sweat_smile: Koupila jsem si olejíček že jako jo ale po tejdnu jsem to vzdala když jsem si o tom přečetla pár článků.
9. únor 2010 v 08:13  • Odpověz
já myslim že asi zkusí pružnost a jak to nejde tak se nezdržujou :wink:
9. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
leni oni to právě ani nezkoušej. Prostě šmiknou a hotovo. Vím to od kamarádek co tu rodily. Masírovali jak trubky používali ten balonek EPI.NO a stejně nášmik až ke kaĎáku :sweat_smile:
9. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
mě úposlední dobou bolí hráz při sexu jako svinák ..asi se ze mě stává znovu panna
musil ted rodila aangie a tu nestřihali
koukala jsem na tvůj novej pupajzíček a to už je teda síla
9. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
len no já jí mám docela v poho řikal mudr no takže jako nástřih bude tim si sem jistá ale snad se to v poho a rychle zhojí.
Pupajs je už hustej no. Fakt to roste už tak nějak ze dne na den. Ale zas je fakt že do toh cca 32tt byl docela malej tak teď ty poslední týdny se musel vyvalit no. Ale nemám ťuk ťuk jedinou strijušu tak aspoň něco
9. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
to jsi dobrá ,máš dobrou kůži ..a hlavně děsně ti to sekne ..to blití na tobě nezanechalo následky
9. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
leni děkuju :grinning: ale včera s Musiotcem v posteli to bylo fakt šílený jsem jak lokomotiva a vylízt na něj to je jak lízt na Everest. Fakt ještě že bylo zhasnuto páč mi normálně cukaly koutky :grinning: :grinning: :grinning: Je to dráma :grinning: ale chci teď šustit co nejvíc snad to pomůže a porodíme brzy.
9. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
hlavně že jsi potmě za dámu .. :grinning: :grinning: :grinning: ,on je štastnej že si vrzne a ty že brzy porodíš ..
9. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
asi tak no :grinning: Ale je fakt že ten sexik je teď takovej jinej asi jak je to v pipce překrvený nebo co fakt je to docela fajn až na ten soudek co máme mezi sebou :sweat_smile:
9. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
jestli půjdu zítra už poklízet kdoví jak mě tam udolaj a taky kdoví kdy klekne pc úplně snad se dožiju tvého porodu ..a jméno stále neznámé?
9. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
a hlavně si zase delší čas nevrznete tak si to nadělejte do zásoby ..
9. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
jméno už je asi známé ale nechci to zatim nikam psát těch pár dní už to vydržim :grinning:
Kéž by fakt vylezla na první termín to by bylo krásný mít jí za 10 dní už venku. Ale i kdyby ne tak už je to za pár. Nenechaj mě přenášet takže max za 23 dní no. To je už fakt za rohem
9. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
jo tak to je dobře,že je o jménu rozhodnuto ..ted už to může být každým dnem ,tak si oprašuj věcičky a těšte se ..
9. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
když na to koukam zpátky tak to děsně uteklo,byla jsem na tom ketu skoro nastejně s tebou a už se ti to brzy vyklube ..
9. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
No když by člověk aspoň kurňa věděl jak bude až půjdem domu.... Takhle mám teda dvě verze na mrazy i na teplejší den. Ještě jsem včera něco pokoupila tak to dneska vyperu a pak vyžehlikuju. Pořád mám strach že v těch dupkách do porodky bude strašně plandat :sweat_smile:
9. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
a co máš za velikost? 58?
9. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
Uteklo to moc. Fakt je to takový strašně rychlý. Než si člověk na ten pupek trochu zvykne tak už nebude :sweat_smile: A hlavně je to takový divný. Mě to pořád nedochází. Pořád si nepřipouštim že tu za dva tejdny už může ležet v košiku mimino. Ani ten porod prostě neřešim před těhu jsem se toho docela bála a teď je mi to šumák hlavně ať je už venku :sweat_smile:
9. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
hele at máš jakou chceš když skrčej nohy tak je to mini uzlík :grinning: :grinning: :grinning: ,máš nějakou kombinézku?
9. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
dyt jo na co se nervovat stejně to ven musí a ty si ho doma nanatrénuješ ..porod myslim
9. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
58 snad ani nejni čoveče... Je 52 56 62. Ono mám od každýho něco ale třeba 62 od NEXTu je menší než 56 od jiný firmy. Maj takový divný míry takže podle těch čísel se to moc brát nedá. Mám hodně bodýček třeba z tesca a to je velikost 0-3 měsíce a ty jsou fakt veliký :confused: ALe bohudík jsem včera kápla na krámek kde maj fakt pěkný věcičky a jsou opravdu malý tak tam kdyžtak mámu vyšlu když nám bude všechno velký
9. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
no tak vidíš a já sio myslela že 58je to nejmenší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
a kolik odhadujou že bude mít jaruš ?
9. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
jj kombošku mám teploučkou do autosedačky. A stejně hned zalezeme do auta takže i když bude fakt nějak super mráz tak hned bude v teplíčku v autíčku.
No a Jaruš si myslim bude tak nějak průměrný mimino těch 50 cm 3 kila. Zatím nic nenaznačovalo že by měla bejt extra velká nebo dlouhá. Ani nemá po kom....
9. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
jinak ty hadrříčky včera mi pani v krámě ukazovala i vel. 47 to je pro novorozený dvojčata který bývají menší. Ale ten základ na ty první dny je ta 52 no. Nebo některý firmy to maj označená jako newborn a tak. Je to umění aby se v tom prase vyznalo fakt.
9. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
tyhle mimča jsou nejhezčí ..4kg už je macek
9. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.