• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
myslim kvůli porodu ,že by to bylo lepší ..jinak ono i 4kg mimčo velký neni,ted měli známý holčičku a byla kouzelná ,ale rodit bych to nechtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
leni tak já doufám že bude mít Jaruš váhu v poho no. Oni ty čtyřkiláčci bývaj většinou větší už v průbehu těhu nebo to jsou přenášený miminka a to nám nehrozí ani jedno. Jaruš měla váhu vždycky uprostřed průměru a ten je od 2500 do 3500 g takže počítám s těma třema kilčama ale jinak je mi to jedno když bude větší tak bude no nějak jí vyprdnout musim :grinning: a mám kamarádku co je úplně šíleně hubená pánev úzkou a porodila čtyřkilovýho klučinu v poho. Sice natržená od prdele po kliťák ale vyprdla ho....
9. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
autor
Domrdáno :grinning: Včera se stal zázrak ženy :grinning: my jsme si s kokotátou vrzly a bylo to úžasný :grinning: :grinning: :grinning: Dokonce jsem objevila polohu,ve který se mi nechce okamžitě lulat,takže jsem si to vychutnala :grinning: :grinning: až mi z toho otekla dáseň na zubu :grinning: :grinning:
Musil já už se těšim na Jaruš,ať už je venkuuuuu :slight_smile: :slight_smile: hele a myslíš,že si odvykneš říkat jí Jaruš? :grinning: :grinning:
Já polezu se psem na procházku, ať tomám za sebou, už se oteplilo na -1,7 tak to musíme v takovym pařáku někam vyrazit :grinning: Včera jsem byla na veterině s králíkem - chudák má nějakou plíseň za krkem, vypadaly mu tam chlupy,tak jsme vyfasovali mastičku a mažeme :wink: Pes mu asi závidí, protože jsem si tu mastičku dala na skříňku u klece,abych jí tam měla po ruce a ta blbka jí pořád kradla a nosila mi jí v noci do postele :grinning: :grinning: Jo a taky jel králík k tomu doktorovi autobusem - jeho první jízda :grinning: Jsem čekala kdy mi zdrhne a budu ho honit po busu :grinning: Pak jsme přestoupili do kokotátatabusu a ten kvůli nám uhnul z trasy a dojel až k veteřině,abych se nemusela s králíkem tahat takovou dálku ze zastávky :grinning:
9. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
latu ty vole králík měl vejlet to je dobrý :grinning: třeba si ty chlupy vykousal sám jen aby se projel :grinning: dej bacha že zejtra bude mít vypelichanou pravou přední packu bude čekat na zastávce na bus :grinning:
Já už se těšim taky až bude venku páč mě dneska nějak prudí nohou do žeber a to bolí. A řikat jí Jaruš no... Bude to asi prekérka člověk si na to zvyk ale já jí už občas doma řeknu i jejím "pravým" jménem abych si na to zvykala :grinning:
9. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
Jo hele a včera jsem jako koupila klips na dudlik ale nějak jsem teda dost nepochopila jeho použití :unamused: asi budu muset do toho krámu znova ať mi to ta paní vysvětlí :sweat_smile:
9. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
hoj ženy nakukuju co nového, vidím že nic :grinning:
jinak co se týče váhy, já rodila 4 kilové dítě...masakr....při mých dizpozicích....a to mi 3 doktoři!!!!!!!!!!!!! říkali že bude mít 3 kila.....!!!!!!!!!!!
ale pamatuju že ještě na maminách jste psaly že klidně budete rodit i 5 kilové dítě hlavně ať jste těhu... :grinning: tak jsem na vás dámy zvědavá.... :grinning: :grinning: :grinning:
to je jako byste měli vysrat meloun, příjemnou zábavu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: megi :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,latu ty jo králík se projel chudák,tak to máš výhodu s tátou a jeho busem ,ten můj žádné výhody neskýtá ..žádnej obrnák nic ..leda v tom gazíku ,má svýho řidiče ,ale to bych si ho asi musela někde stopnout ..u nás asi zase dlouho sex nebude ,sem vladíse včera z večera nasrala ,že smrdí po něm sedačka ,no a když je to pravda :rolling_eyes:
9. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
autor
musil tak ještě že králík neumí číst naší diskuzi, by se toho s tou packou určitě chytnul,takhle leží nasraně v kleci, protože jsem ho namazala tou smrdutou mastí a musel by si vykloubit hlavu,aby jí slíznul :grinning: :grinning: :grinning:
meggi a to já na tom trvám,že klidně porodim 5kg - přežít se dá všechno,akorát kokotáta pak bude asi v tý obr díře kloktat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
lení a to jsem taky tuhle řekla, když přišel smradlavej z práce a lehnul si do postele,protože by nestihl sprchu před televizníma novinama - jsem se decentně (samozřejmě pod záminkou ho nasrat,protože mě to vytočilo) zeptala,jeslti ho baví zasmrdět celou postel a že s nim odmítám do konce života šukat, takže přijdeme i o těch 30 vteřin společných zájmů co máme a on se nějak nasral nebo co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
no ale když on se mi tak dokáže zhnusit ,já nevim proč to dělá .. :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,chápeš to?
9. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
latu já budu mít krysí miminko ,osmáka gegu ..už je jí 14dní tak ještě musim 3týdny vydržet ..
9. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
autor
jééé osmáka :slight_smile: no mě někdy připadá,že kokotáta taky dělá všechno pro to,aby mě co nejvíc sral a neměla jsem jediný důvod si ho vážit :angry: Teď po něm napřiklad zhruba měsíc chci,aby zkusil změřit,jestli je možný přestěhovat ložnici do jiného pokoje a místo ložnice udělat dětský pokoj - obě jsou to dost malé místnosti,takže bych nerada zpunktovala přesun postele a pak jsem zjistila,že kvůli 2cm nepůjdou ty místnosti oddělit dveřma a tim pádem by celé stěhování bylo zbytečné - samozřejmě se k tomu nemá :angry: Prej času dost - možná pro něj,ale já chci konečně dotáhnout tu skříň u toho truhláře,tak potřebuju vědět do který místnosti jí vlastně chci a taky bych ráda začala vybírat dětský nábytek,jenže nemůžu protože nevim jaké rozměry,kam co přijde a tak :confounded: Pořád si myslí,že to všechno bude jako když měl dítě s tou čubkou,tam prostě vytáhly oblečení po všech možnejch dětech, koupili kočár za 500 z bazaru, nejlevnější autosedačku a cestovní postýlku ve který malej pořád spal a byla vyřešená výbavička :angry: :angry:
9. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
tak ti tam místo chobota strčí hlavu.... :grinning:
9. únor 2010 v 18:15  • Odpověz
autor
meggi :grinning: :grinning: a to jako až budu chtít druhý,tak si nejdřív bude muset sám sobě vykouřit a pak to tam vyplivnout nebo jak? :grinning: :grinning: :grinning: Ty vole tohle uřčitě smáznou :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dneska z megi umírám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
latu ne, při druhým necháš tátu vyprázdnit na lopatu a on ti to tam pak šoupne, jak Ivánek ježibabu do pece :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
autor
myslim,že by sis meggi měla otevřít vlastní centrum asistované reprodukce, máš průkopnické metody :grinning:
10. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
no holky to by možná pasovalo na mě ..dokavad mi to tam nešoupnou po lopatě tak nic.. :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
musil nerodíš už?
10. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
Hojda musim vybalit nákup tak vám sem jen zkopnu dnešní poradnu u mudra a pak dočtu a písnu víc :slight_smile:

Kukuč ženušky Tak poradna dopadla super CS 4-5 otevřeno na dva prsty dokonce ze mě vytáhnul mudr na štětičce další kusanec tý zátky Udělal mi výtěr na koky. Ozvy fajn akorát se mladá furt stěhovala takže jsem jí honila sondou po břichu páč nám furt mizela. I děložní akce byla už hodně dobře vidět na tý druhý křivuli. Takže prej super nález perfektní váhu máme cca 2900 g ale moc dobře to nešlo měřit páč tou nohou chvíli nepostála Další poradnu mám kvůli jejich dovče příští pátek 19.2. a prej když to zas popoleze tak tomu pomůže Hamiltonem.
S tim že se máme snažit aj doma sexík procházky a babský rady ale ty mu prej radši nemám řikat jaký nebo mu vstane poslední vlas na hlavě
10. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
Takže já to ten pátek ještě podpořím doma tím ricinovým nápojem a možná by jsme i mohli příští vík nebo po něm porodit :confused: :sweat_smile:
10. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
probůh ricinovej olej? :confused: :confused: :confused: tal ty takhle ohrožuješ vlasy ..hlavně aby ten poslední nevypadl .. :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
leni jj riciňák je to nějakej nápoj na vyvolání porodu z toho oilíku z meruněk a z panáku tvrdýho chlast. Je o tom tady někde i diskuze. Prej pokud je vše nachystaný tak cca za šest hodin po užití (a asi i po brutálním posrání) by měli začít kontrakce. Takže kdy mi příští pátek udělá toho Hamiltona tak to pak doma vypiju a budu čekat :sweat_smile:
10. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
no jo ale pak zatlačíš a posereš i rodícího mudra ..no já bych to neriskovala
10. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
na ricinovej jezdily simsony .. :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
leni to ne právě že tě to pěkně pročistí ještě než začne porod víš. Je to jako klystýr kterej dělaj před porodem. AKorát že při tom přírodním tě berou takový ty typiko průjmový křeče který by měli vyprovokovat i ty stahy dělohy a tím pádem kontrakce rupnutí vody a porod
10. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
autor
musil toho posrávání za celý těhuhu neměla dost,tak si musí dát ještě finiš nákladačku :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 15:51  • Odpověz
no to si piš :grinning: Hele když to má nastartovat porod tak sežeru i žížalu hlavně když už Jaruš bude venku :grinning: Hihi před devíti měsícema jsem polykala žížalu pro těhu a teď pro porod to je prdel :sweat_smile:
10. únor 2010 v 16:15  • Odpověz
autor
a za 12let je budeš polykat,abys přežila jaruny pubertu :grinning: :grinning: Já ti tak závidim,že už jí vyprdneš, jsem zrovna dneska kokotátovi říkala,jak se těšim až to bude ležet v postýlce a kopat nohama a on že ho prej budu chtít ještě do toho pupku vrátit,až bude každý dvě hodiny řvát hlady :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
latu že jo, si taky myslím, však já bych tam ty mrchy líné nahnala, klidně i hadicí bych je tam našpricovala... :grinning: :grinning:

koukám co dr. to jiný názor, já chtěla 4 dny před termínem Hamiltna a ani boha natož kdybych ho chtěla o víc jak dva týdny před termínem....

z riciňáku se dělá i nějaký nápoj který vyvolává porod tak latu a jany až budete v létě funět s pupkama tak ho musíte zkusit pokud budete přenášet ať vím já do budoucna co z toho bude až to bude... :grinning:
krom pořádné sračky asi i mimino že.... :grinning:
10. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
Latu soused pořád řiká o jejich holce která je teď teda strašná je jí 13 pořád někde fláká hulí, že by jí nejradši nacpal zpátky tam odkud přišla a přešukal na kluka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 07:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.