• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
musil myslím ,že na pozdější reklamace se nebere zřetel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
leni kdyžtak jí odvedeme do pronatalu ať jí nějak předělaj když už nám jí udělali :grinning: :grinning: :grinning: prdel si dělám. Naše Jaruš bude nejhodnější détě pod sluncem :grinning: Má bejt po kom hihihihi já průserářka už na základce manža bitkař z hokeje no dobrý :grinning:
11. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
v dnešní době ostrej loket je vítán.. :wink:
11. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
jasný musí se probít mezi tou kvantou dětí z babyboomu :sweat_smile: A hlavně to bude úspěšná tenistka prej :grinning:
11. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
Hele víte co se mi stalo ? Kous mě komár :angry: :rolling_eyes:
11. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
prosimtě a nebyl to musiloidní otec ?že by tě opíchal?
11. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
už vidim komára na sněžnicích jak se vláčí k musilkům,aby si do tebe kousnul :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
musil ale hlen z tebe neodchází zatim ne?
11. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
autor
komár na sněžnicích :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zdravim při odpoledni dámy :grinning: :grinning: Jsem byla na té genetice :angry: Zbytečná ztráta času - byla jsem objednaná na 10, na řadu jsem přišla něco málo po 11, tam se mnou dr vyplňovala dotazník o rodině (kterej jsem mimochodem přinesla vyplněný už z domova, protože mi ho poslali na mail), vysvětlovala mi proč tam jsem - že nám ten PAPP vyšel nižší než má být (hranice je 0,5 - nám to vyšlo 0,48), ale že HCG je v pořádku,takže jakoby ten screening I.trimestru vyšel dobře,ale máme zvýšený riziko na Downa - ku.va tak buď něco vyjde dobře,nebo je tam riziko,ne? A že si mám vybrat,jestli chci triply nebo odběr plodovky - tak samozřejmě na plodovku sejřim, takže zcela logicky mi vzaly krev na triply. Výsledky budou příští čtvrtek odpoledne. Žádanku na triply už jsem měla dávno od svojí dr,takže si myslim,že mi mohly na ně nejdřív vzít krev a pak teprve jít na konzultaci k doktorce, takhle jsem akorát jak debil půl dne cestovala tam a zpátky a nedozvěděla jsem se v podstatě nic :angry: :angry: :angry: Teda krom toho,že se mě ptala,kdy jdu na ten dalíš UTZ,tak to počítala,zjistila,že to jsem objednaná až na 22tt,tak mě přeobjednala o týden dřív,kdyby to nedopadlo dobře - pak to nedořekla,ale je mi jasný,že myslela,aby se to dalo ukončit do toho 24tt - moc optimistický,ale kašlu na to. Kvůli dvoum desetinkám nějakých výsledků se nebudu nervit a s tim že vyjdou blbě ty triply počítám, protože vychází blbě maminám co nic jiného nemají,takže když se nám to tady o kousek nevešlo do hraničních hodnot,tak tam to bude asi to stejný :angry:
11. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
Hoj Latu :wink:
To se taky divím, že ti tedy nejprve neudělali triply a pak podle toho jednat dál. Taky to tak vidím, že 23.2. krev na triply a dle výsledku nich + porovnání s NT screeningem v tom 1. trimáči se rozhodne, zda plodovku ano či ne. Ten UTZ ti určo posunula kvůli tomu, aby jsi měla ty výsledky co nejdříve po těch testech a případně by tě hnali na plodovku.
11. únor 2010 v 15:52  • Odpověz
autor
Jj,určitě kvůli tomu - těhotenství se dá podle zákona ze zdr. ukončit do 24tt a 14 dní se čeká na výsledky plodovky,kdyby se rozhodly po tom UTZ jí odebírat, tak by to stihly. Vůbec nechápu proč tohle vykládají, když je zatím v podstatě všechno v pořádku - kdybych neznala tady holky z koně, který to měly stejně a je všechno v pořádku,tak asi teď šílim,že budu rodit mrtvý dítě :angry: :angry: :angry: Prostě měli nabrat triply a pak něco hodnotit :angry:
11. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
leni hlenová zátka ze mě leze už pár dní to je prej normoš.
latu pomkud je to takhle jen o ty dvě desetiny tak si myslim že tě dost zbytečně strašej. Když by to bylo nějak jooo blbý tak tě pošlou hnedle na odběr těch klků nebo plodovky :unamused: Jsou to kreténi že tě takhle stresujou teď když to potřebuješ úplně nejmíň :angry: :angry: :angry:
Jinak já měla šílený odpolko večer i noc a ani teď to neni lepší tak to zkusim rozchodit asi. Křeče stahy tvrdnutí všechno možný pořád ale žádná pravidelnost tak nevim co se to děje :unamused: asi ty posly budou takhle zesilovat no.... Večer na to zkusíme skočit uvřim ten skořicovej blivajs a uvidim co se bude dít :pensive:
12. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
Čauky :wink: , koukám musilátka jsou stále pokupě :dizzy_face:
12. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
musil tak to se to už blíží holčičko... :wink: hlavně aby to bylo rychlé ..
12. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
latu mojí sestřence vyšly špatně triply a pak teda byla na plodovce a vše v oukeji .. a to nána celou dobu hulila ,chlastala a myslim ,že i fetovala .. a mimi jako ze škatulky
12. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
jinak si myslim to co musilka ,že tě jenom zbytečně nervujou ..stejně ví hovno ..
12. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
kuva a teď mě ještě začala bolet palice to jsou změny. V zádech mě píchá migroška klepe na dveře to bude mňamka víkend :confounded:
12. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
ježiš já su ale vrchní stěžovatelka :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
Jen si zakňuč, ve svém stádiu máš nárok :wink:
12. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
autor
Zdarec :grinning: Jo to já si myslim taky,že je to celý úplně zbytečný a abych pravdu řekla,nijak se tim nenervym, hlavně mě sere,že kvůli tomu musim pořád někam jezdit :angry:
Musil no Jaruš trénuje na výlez no, mnou předpovězené datum se blíží,tak snad holka bude poslouchat tetu latunku :grinning:
12. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
Latu ty teprve lezeš z baldachýnu? :slight_smile:
12. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
autor
nene, já tu mám dneska kokotátu,tak tady bylo obsazeno :wink: Jsem vstávala "už" v 8:45 :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
latu jestli vyleze fakt ten příští vík tak máš u mě něco mega velkýho :grinning:
12. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
já to tipuju na příští týden ..ve středu ..
12. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
já si myslim že příští vík no. Když to mudr v pátek podpoří tim hailtonem a budeme pocivě šukánkovat pít jusík a tak. Kdyžtak si v pátek pak ještě zkusím šoupnout ten ricín až přijedu od mudra když už mám tu lahvičku doma :sweat_smile:
12. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
a v úterý mám kadeřku potřebuju nutně obarvit tak to potřebuju ještě dát abych byla fešná matka :grinning:
12. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
autor
jsem se dneska přežrala jako to prase a ležela jak lemra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Teď jsem si zkoušela rovnat na podlaze záda a mám něco bloklýho v místech kde končí páteř a začíná prdel :angry: Úplně cítím jak potřebuju aby tam něco překřuplo,tak se to snažim pomaličku rozhejbávat :unamused: Už aby konečně opadnul ten debilní sníh, začnu jezdit na nějaké cvičení nebo budu brzy chodit o berlích :angry:
12. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
Latu, v kříži mi taky bolí jako sviňa
12. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
autor
nasrálek :grinning: Jsem dneska udělala velkej úklid a teď se mi za odměnu peče kuřátko :grinning: :grinning: :grinning: a chci taky ke kadeřnici, vodrosty mám jak prase a vůbec vypadám jak debil, jen co blběna dohárá a budu jí moct šoupnout k našim na hlídačku,tak se objednávám, protože už je to k nevydržení :angry:
13. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
latu to tě bude bolet tak nějak furt. Mě n to pomáhá skákání na mičudě. Na nětu je ke stažení takový jednoduchý cvičení tak jsem hopsala doma u kompu a docela to pomohlo po pár dnech.
My jsme včera byly na pěkný véče ani blbě mi nebylo :grinning: Dneska jsme se byly projít pak na jelení svíčkový a pak gaučing. Dneska ráno proběhlo i parodování ale nic z toho ani moc křečci nebyly. Takový je to teď furt stejný. Asi ještě zkusíme jednou až musiotec přijde z hospody.
A zejtra máme husičku se zelim u maminky :grinning: To je vyloženě prožanej a prom*danej víkend :grinning:
13. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.