• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
čau vy pičundy jedny kde jste jako ? :grinning: Já už makám od rána bílého peru převlíkám pelech a teď se jdu nažrat. No a pak utřu prach vytřu podlahy a budu mít pro dnešek odmakáno :slight_smile:
15. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
autor
udaz vrchní pfičundo :grinning: Já jsem vzhůru už od osmi, jsem žrala, pak jsem psala seznam na nákup a byla jsem vytáhnout popelnici a pak jsem si hrála s chlupatou :grinning: Ale nasrala mě, protože jsem jí házela hopíka a ona ho pak pořád házela pod gauč - jsem musela pro koště, lehnout na zem, vyšťourat hopíka a než jsem došla uklidit koště zpátky,tak ho tam hodila znova :angry: :grinning: :grinning: :grinning: A když se to stalo asi 20x za sebou,tak jsem se na ní vykašlala a jdu čumět chvíli do pííííícíííí :grinning: On se stejně každou chvilu přihrabe vrchní chobotnatec této domácnosti,tak ho budu opečovávat :grinning:
15. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
náš debílek včera našel tenisák tak mi s nim tady taky dneska blbne. Ale ten je bohudík větší než hopik tak se mu to moc nikam nezakutálí. ALe zas se mu blbě vejde do huby tak ho je packuje :grinning:
Nic jdu domrdlat ten prach a pustim se do toho vytěráčkování ať to mám za sebou. Jsem nějak čim dál tim línější :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
Udazte :wink: , Musilkojc stále pokupě a Latu si hned poránu hraje s chlupaticí, no tady to je skvadra, mně zase teče z frňákovníku
Lusssi, co je s Tebou??????? Tě papež přivedl na víru????
15. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Musilkojc jde v pátek k mudrovi a když bude všechno ready tak vypije riciňák a porodí v temínu kterej předpověděla latunie :slight_smile: :grinning:
15. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Jj, jdeš holka do finále, toto uteklo :dizzy_face: . Nehoň se a odpočívej, ať užiješ poslední dny klidu.
15. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
jany no právě abych užila poslední dny v klidu tak teď musim zamakat. Dneska prach a podlahy a ve středu koupelna a pak už budu jen čekat :grinning: A zítra jedu v poledne na barvu na hároš už se těšim jsem jak racochejl potřebuju to jak sviň jsem byla naposled někdy v půli prosince a to jsem byla zvyklá chodit každej měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
autor
já jsem prosím uvařila krémovou zeleninovou poblívku, upekla jsem štrůdla, vypravila kokotátu do práce a teď jdu s chlupatou ven, teploměr ukazuje 4 stupně,tak doufám,že nekecá,jinak budu nasraná, páč se těšim,že mi bude pařák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
musilkojc hlavně na tu hlavu si dojdi, ať se tě jaruš nelekne - přeci jenom nejdřív když poleze ven,tak asi výhled nic moc a aby pak ještě viděla racochejla,by se jí tomohlo dotknout :grinning:
15. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
No na hlavu zítra určo musim právě ze solidárních důvodů s Jaruš. Kdo by se na tohle koště chtěl koukat že jo. Proto taky poctivě čeká a neleze ven dokud nebudu mít pěknou kušnu :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: Dobře si jí vychovala :grinning:
Na procházce nás otravoval místní obšourník,tak jsem byla na*raná - jsme tam byli asi 15minut, z toho asi 12 jsem nesla 10kilovou zrzavici v náručí, protože opravdu nechci aby o panenství přišla s takovym volezlym vořechem :angry: :angry: a on evidentně jiný úmysl neměl a jelikož ta moje pitomka ještě neví vo co de,tak se s nim taky chtěla kamarádíčkovat a netušila,že von si nechce hrát na honěnou :angry:
15. únor 2010 v 16:04  • Odpověz
taky jsem dneska řešila psí trable zkopíruju z těhulí ...

A teď tu nadávám na psa a málem mi ho zakous čokl od sousedů jsem mu ho málem tahala z tlamy venku chudák malá je nějakej v šoku . SOusedů pes se začal podhrabávat k nám už se to stalo třikrát ale bohudík vždycky ve chvíli kdy byly naši psi doma no a teď byl malej pes venku a ta čuba se zas podhrabala. Na tohle už nemám nervy jako. Nevim jestli to mám nahlásit na policajty nebo kam Jako nechci tomu psovi nějak ublížit ale ona je docela zlá a až tu bude za pár týdnů na zahradě kočár s mimčem tak jako u ní budu muset asi furt hlídkovat nebo nevim

No a tak jsem tam k sousedovi poslala tátu ať mu to nějak ručně stručně řekne že už toho mám dost a von je úplnej kretén a vůbec to prostě neřeší
15. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
autor
ty volís musil tak to je hustý :angry: Nejhorší je,že ani nahlášení na policajty ti nepomůže - pokud ten soused nepobere trochu rozumu,tak je to bezvýchodná situace :angry: a to je přesně ta chvíle,kdybych asi byla toho druhýho čokla schopná zapíchnout - když by se mi vrhl na Barču nebo nedej bože na dítě :angry: No a co ho vystrašit třeba petardama nebo tak něco,až k vám zase vleze? Že by si jako to místo spojil s nepříjemnym zážitkem a přestal tam lézt dobrovolně. Mě takhle sere pes od sousedů - jenže to je jenom kokr a ještě debilní a neni agresivní, jen mi vadí,že to tady vždycky všechno posere a ničí záhony a všechno ochcává do vejšky a každej si myslí,že to je po Baruně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď jsem se bála aby mi jí nevošukal,ale naštěstí se venku nepotkaly. A když se mi ho nepodaří zahnat zpátky dírou v plotě,tak otevřu branku a vyženu ho na silnici, sice ho může zajet auto,ale přiznám se,že je mi to jedno. Zkoušela jsem to ožralovi odvedle říct,ale bez úspěchu,takže si nebudu přidělávat starosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 16:55  • Odpověz
latu je to hrůza fakt. Já se prostě bojim že kdy bude moje velká čuba venku tak se s tou sousedovic poperou a něco se jí stane. Já pak budu dávat tisíce za veterinu a z toho čuryna nedostanu ani kačku. A to nemluvim kdyby se do sebe pustili s malým psem tak ho překousne a to bych asi nerozdejchala....
My jsme všechny možný místa podhrabání zabezpečili ale on vedel nehne ani brvou je mu to fuk. A ještě si přímo k plotu naházel sníh takže je hned u plotu na jeho straně kopa sněhu po který ona přelejzá k nám :pensive: asi to půjdu zkusit na obecní úřad se s nima poradit jestli se něco nedá dělat :unamused:
15. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
Kuva ženy já mám posly jak svině.... :fearful: :fearful: :fearful:
15. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
autor
no já myslim,že když vleze k vám a něco jí udělá vaše velká čuba,tak po vás nemůže nic chtít :unamused: ale asi by teda bylo lepší z tohohle pohledu jít to nahlásit na ten úřad,ať se tam třeba někdo od nich dojde kouknou,že z vaší strany je všechno zabezpečený - pak budete podle mě krytý. Jenže to stejně neřeší,když se tam potká s malou :angry:
a bodejť bys neměla posly jak svině,když v sobotu rodíš :grinning:
Blběna mě vyštěkává,tak se jí jdu zase na pár hodin věnovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 17:19  • Odpověz
no já nemyslim že moje čuba jí něco udělá ale že ta sousedovic by něco mohla udělaj tý mojí psici já pak dát tisíce za doktory a z něho nic nedostanu :unamused:
Ajo já zapoměla tak ale v sobotu fakt jo spoléhám na tebe :grinning:
15. únor 2010 v 17:34  • Odpověz
autor
jo tak,já myslela,že s tou větší by už měla problém i ta vetřelkyně :frowning2: Je to blbý,jenže všichni víme jak to chodí - dokud se něco nestane,tak úřady nezasáhnou :frowning2: Ale třeba tam máte světlou výjimku a něco s tím udělají - nebo dej inzerát,že dáš litr tomu,kdo si toho psa ukradne :wink:
15. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
autor
Nasral bazar :grinning: Koukám,že jsem tu dřív než musilkojc,tak snad neroděj, jsem jim nařídila až v sobotu :grinning: Jdu se hodit do gala a jedu zkouknout Přemkosimču na UTZ :grinning: Tak pa odpol!
16. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
tak pak písni jak jí to tam slušelo jo ? :slight_smile: Já jsem tu dneska jen na kukajdu jedu za chvíli do Jičína na ty vlasy a pak na nějakej nákup když teda v sobotu rodim tak aby tu měl musil zásoby žrádla a hajzlpapíru :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
autor
takže děučata, pipiny moje :grinning: :grinning: :grinning: Zřejmě čekáme první Simonku co má varlata :grinning: :grinning: :grinning: Takže moje tušení,že nosim pindíka se potvrdilo :grinning: Kurník jsem se tam radostí málem rozbrečela, jsem pak šla na nákup a v samé euforii vůbec nevim co jsem do toho košíku házela,takže po příjezdu domu jsem zjistila,že mám spoustu kravin,ale nic na večeři :grinning:
16. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
Ahoj holky, Latu, supeer, moc gratuluji k chlapečkovi :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
Slááááááááááááááááva, huráááááááááááááá!!!
Ženich pro mrňavou Musilku je na cestě :grinning: :grinning: ...a jaké bude mít umělecké jméno...Simon Latun :grinning:
16. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
autor
ella :grinning: :grinning: :grinning: mělas ještě napsat jak se to bude číst: sáááájmon latůůůůů :grinning: :grinning: :grinning: Jdu se psem ven :wink:
jity děkuju a ráno jsem ti poslala prkno :grinning:
16. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
Latuše moje gratulku jako prase !!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Máme ženicháče :dizzy_face: A všechno o.k. na tu genetiku ti nic neřekli ? Nebo tov byl čistě jen UZ ?
Já byla včera u tý kadeřky pak v tescu na meganákupu a přijela jsem odm úplně grogy chytly mě bolesti do zad tak jsem to rozběhávala a nakonec šla spát :grinning:
17. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
autor
udaz :grinning: :grinning: to byla jen kontrola u dr, na tu genetiku si budu volat zítra po 14hod.,tak snad to bude v pořádku a nebudu se muset nikam harcovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska zase táhnu do Prahy - k doktorovi skrz kozy a pak doufám,budu mít od cestování po doktorech klid :angry: A já chci taky na meganákup,jenže právě jsem stahaná z doktorových výletů a na další nemám chuť :angry:
17. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
latu to úplně chápu já včera taky byla z toho tesca hotová. A vyndavat s tim pupkem věci na pás a pak ládovat do tašek to je fakt výkon :confounded:
Genetka dopadne dobře už e těšim až to sem zítra písneš a já budu moct říct vidiš sem ti to řikal :grinning:
17. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
autor
Já si myslim,že oni si tam stejně něco v těch výsledcích najdou - jak se jednou začnou v něčem šťourat,tak si nedaj pokoj :angry: Ale ono to uteče do toho velkýho UTZ a tam uviděj,že je všechno v pořádku a můžou si krevní testy strčit doprdky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Latu, díky za prkno :grinning: stáj už mám hotovou, hele přišla jsem na to, že v marketu, tam, kde jsou budovy si materiál na stáj můžeš koupit, je to za ty extra peníze, ale není to moc, mrkni na to :wink:
17. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
autor
mě chybí pár podkov a cihel a koukala jsem na to a asi fakt dokoupim :wink: Si vždycky vyvěsim prosbu o cihličky a přijde mi milion valentýnek,tak to bych asi neodstavila nikdy :grinning:
17. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
Jé Latunko :dizzy_face: :dizzy_face: , tak chlapeček :dizzy_face: , já už to chcu taky vědět :slight_smile: !!
Musilkojc jsou stále 2V1 :wink:
Já jdu na kontrolu až v úterý.
17. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.