• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Haló, Musilko, dnes ještě ne, Latu naplánovala sobotu :grinning:
Jinak udazte :slight_smile:
18. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
já nic :grinning: :grinning: My jsme fandili klukům a teď hajajánkujem s čajem mám rymičku jak trám. V sobotu vylezu někam na rozhlednu prej pomáhá změna atmosferickýho tlaku tak si dáme asi ještěd :grinning: tam se mi v tý lanovce udělá blbě a bude to jasný :grinning:
18. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
Taky jsme fandili :slight_smile:
Raději moc neexperimentuj, ať tě to pak nechytne festovně, raději v poklidu, ono to přijde
18. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
jany no jen aby :grinning: zítra mi skoší 39 tt a po včerejším prstění čípku mi to připadá nějak stejný jako před tejdnem :unamused: uvidíme co mi zejtra poví mudr ale pochybuju že se to nějak hnulo fakt mi to na pohmat přjde stejný
18. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
Já pamatuji, jak se mnou byla tenkrát ve středověku holka na porodnici, za každou cenu si chtěla porod vyvolat, byla to taková srandistka a všechny bavila a tak se vypravila a hopsala schody a když si to uhnala, tak trpěla jako pes, jsme poslouchali z porodního sálu, jak nadávala, že ho starýmu usekne sekerou a jiné hlody :slight_smile:
18. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
jany to já max ty procházky a v příštím týdnu bych zkusila ten vyvolávací ricinový nápoj víc na to prdim. Max ve 40+5 jdu na vyvolání to už přežiju to je 9.3. to už je za pár. Ale nezlobila bych se když by to přišlo podle latunčiný předpovědi pěkně v sobotu :grinning: Už toho nějak začínám mít plná kecky záda bolej jak čert furt sedim na wéčku a chcáčkuju spát nejde všude mě píchá a musiotec to nejni :unamused:
18. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: Stejně to je úsměvné, jak se na začátku modlíme, aby se to chytilo a na konci zase obráceně :wink:
18. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
já vim no asi to tu vypadá dementně že už chci porodit ale je to teď už vážně záhul..... Však už mi jedna dobračka napsala IP že jsem kravka :grinning:
18. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: velká popularita :grinning: :grinning: :grinning:
Dementního na tom nic nevidím :slight_smile:
18. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
no napsala jsem pár příspěvků do tématu o tom vyvolávacím nápoji a napsala mi jedna holčina co se jí asi narodilo dítko nějak hodně předčasně že jsem úplně blbá proš si chci ve 38+0 vyvolávat porod a takový kecy. Jako mě je líto že porodila předčasně ale nechápu proč když máme krásnou váhu a 38 tt je vlastně už porodní termín protože fyziologický těhu trvá 40 +-2 týdny bych tomu nemohla trochu pomoct když to půjde
18. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Některé příspěvky se tu musí brát s nadhledem, jinak to vždy smrdí hádkou, na to kašli
18. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
autor
zdarec baby :wink: musil tak hlavně Jaruš nevyprdni rovnou na Ještědu,ale zase bys byla večer ve zprávách,tak bys byla populární :grinning:
Já ani nestihla dneska zavolat do toho Motola, protože mi volaly hned ráno oni samy :frowning2: Už máme posraný i to HCG se kterym mě minule utěšovali,že aby bylo dítě postižený,tak musí být špatně i HCG, takže zítra šupu do Motola a vypadá to na plodovku :frowning2: Ono asi co jinýho nám zbývá- sice ten UTZ odhalí asi hodně vad,ale plodovka je jistota,když vyjde dobře,tak to bude ohromná úleva a bez toho bych asi nedokázala být klidná nastávající maminka. Jsem si celé to těhotnění představovala trochu jinak :unamused:
18. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holky,
musil, úplně tě chápu, ty poslední týdny těhotentsví byly hrozný, nemohla jsem spát, všechno mě bolelo, strašně jsem chtěla rodit co nejdřív, ve 35tt mi dr řekl, že miminko váží cca 3200g´tak jsem si říkala, že když to bude dřív, tak to nevadí. Rodila jsem přesně 39+0tt a Eli měla 2,92kg. Ta váha prostě nemusí souhlasit. Kdybych rodila dřív, tak by měla hrozně málo, každý týden je znát a každý gram na víc je fakt pak lepší ( teď nemyslím rodit čtyřkilovýho macíka )

Latu, držím palce, bude to v pohodě :wink:
18. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
Latu kuva co to je toto :frowning2: :frowning2: :frowning2: No ale zas přeci nosní kůstku máte NT dopadlo fajn tak ti neřekli o co by se případně mohlo jednat ? A ta plodovka se odehraje kdy ?chápu že to s tebou musí pěkně mávat takovýhle jobovky :frowning2: to je něco co teď fakt nepořebuješ kurnik. Simoňák je pěknej tvrdohlavec :unamused: Drž se já prostě vim že to dopadne dobře jinak by přeci byly i jiný signály že se něco sere....

Já dneska u mudra moc nepochodila. Od minula se nález nezměnil všechno stejný takže se prej příští čtvrtek ještě stopro uvidíme na porod to fakt nevypadá. A to mě včera brali tak brutální posly že jsem myslela že už to je a přitom dneska na KTG ani jedna kontrakce :angry: :angry: :angry: takže jsem vypadala jak simulantka a cíťa. Trochu mě to zprusilo jsem myslela že už je to blízko a ono fakt budu ráda když to do léta bude :pensive:
19. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
nazdar těhule a spol :slight_smile:
latu,to se ti to tedy pěkně sere :angry: ,snad to bude OK,plodovka nic neni,i když jisté riziko tam je,ale jistota je jistota
budeme s Ef držet všechny palce :wink:
musil,taky nechápu,proč chceš rodit dřív???ten poslední měsíc je důležitý z hlediska imunity,miminko od tebe dostává všechny protilátky,aby bylo odolnější a neprodělalo každou ,,sračku",která na něj skočí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky porod by mělo spustit mimčo,má plíce plné vody,a jak se samo na porad připravuje,tak se jí postupně zbavuje a pak se lépe adaptuje
Jak píše jity,váhový odhad málo,kdy sedí a hlavně tedy váha neni zrovna důležitá.....
Sorry za poučování :zipper_mouth:
Mě zase bylo líto,že rodim o týden dřív :cry:
Latu,zjisti,co je s lussi????
19. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
ef tak jako reagovat snad ani nebudu bo bych byla aso sprostá. Rodit dřív bych nechtěla ale vzhledem k UZ podle kterého mám termín porodu 20.2. ale podle KETu 4.3. si nemyslím že dělám něco špatnýho ale jak řikám vyjadřovat se nebudu fakt. Až budu chtít něco vědět zeptám se :wink:
19. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
autor
Tak jsem tuna :angry: Ve středu jdeme na plodovku, aspoň budeme mít klid a vědět,že je všechno v pořádku. Výsledky nejsou nijak hrozný, ale je tam riziko (to řeknu zejdnodušeně,abych neplácala kraviny) vážného mentálního postižení,který se samozřejmě pouhym UTZ zjistit nedá, sice je to jen mírně zvýšené,ale jak řekla dr: měly tam maminky,které měly ještě nižší riziko a narodilo se těžce postižený dítě a taky tam měly maminky,který měly hodnoty 100x horší a narodilo se zdravé miminko, takže bych prostě až do konce pořád dumala nad tim jak to je. Je to sice riskantní zákrok,ale zase ne tak moc - 1% rizika neni tak strašný, takže to prostě risknem a jen doufám,že tohle nebylo nejšpatnější rozhodnutí v mojim životě :wink:
musil a to já tě chápu,že chceš rodit dřív :wink: A krom toho všechno konzultuješ s dokym,takže to že si pouze přeješ už porodit vlastně nic neznamená, Jaruš si stejně vyleze kdy bude chtít :slight_smile: A to mě teda naštvala,že mě neposlechla a nepoleze ven už zítra :grinning: :grinning: :grinning: To budu muset Simčákovi říct,že už před narozením sabotovala rozhodnutí své budoucí tchýně :grinning:
A o lussi nic zjišťovat nebudu, myslim,že to tady stejně čte a když vidí,že se po ní ptáte,tak by se vám mohla sama ozvat, pokud jí za to stojíte.
19. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
Nehledě na to že normální fyziologický termín porodu je 40 tt plus mínus dva týdny takže jsem od včera vlastně i co se termínu podle KETu ve fyziologickém termínu 38 +0 tt. A víc už k tomu fakt nic :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Latu a vyýsledek bude po dvou týdnech nebo kdy ? Ono to riziko odběru je fakt minimální. Hlavně potom opravdu odpočívat hlídat nějaký signály co by bejt neměli ale když bych byla na tvým místě šla bych na odběr taky. Je to lepší mít tu jistotu že je prcek v pořádku.
19. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
autor
volat si mám 12.3. - což měl být stejně termín toho velkého genetického UTZ,takže doba čekání na verdikt se nemění,jen už budeme mít toho 12.3. jistotu :wink: Při našem štěstí by se jim stejně jinak určitě něco nepozdávalo i na UTZ a plodovka by nás čekala stejně a už by to všechno bylo časově dost napnutý :unamused: Se špatnym výsledkem nepočítám,ale kdyby nááááhodou něco a musely jsme se rozhodnout jak dál, tak teď budeme mít i dost času - dozvíme se to ve 21tt, kdybysme šly na plodovku až po UTZ,tak nám při výsledku poběží ten 24tt a už by nebyl prostor pro další vyšetření a rozhodnutí :confounded:
19. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
tak já se taky vyjádřím bo se mnou je to vždy vzrůšo... :grinning: :grinning: :grinning:
od 38+3 se počítá dítě jako donošené a připravené na porod...i já 2 týdny před porodem začala vyvolávat protože jsem už chtěla mít malého u sebe....myslím si že pokud nejsou nachystané porodní cesty, dorotované mimčo a další věcí tak se můžete stavět i na ucho a stejně ven nepůjde.....
řeči o termínech jak omýlají všechny matky jsou nesmysly...prostě pokud člověk ví datum početí tak přesně podle toho vychází i datum porodu, neexistuje aby se termín lišil o dva týdny, zvlášť u umělých oplodnění!!!!tady ty termíny jsou jen výpočty utz které bere průměrné rozměry mimina já od 20tt byla neustále o 2 týdny dopředu a jelikož jsem rodila ve 42tt tak dítě odpovídalo 44tt??? kravina...odpovídal 42tt jen mi v tom břichu víc narostl, což je dané i genetticky..můj otec měl při porodu 5,5kg já s manžou oba 3,3kg.....
nechci tu být za chytrolínu, tuhle štafetu tu má někdo jiný ale je to tak a teď pojďte do mě... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak v diskuzi o vyvolání porodu kde jsem tehdy nakukovala jsem sice žádnou rozepři nezaznamenala ale nevadí krmme se tu dál........ :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
19. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
jinak latu...držím palce, čekání bude ale dlouhé..u nás teď jedna holka v tématu měla taky blbé výsledky a plodovka byla dobrá....tak tfujtfuj
19. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
ahoj kočičky ,tak jsme snad zprovoznili prozatim starou plečku tak hned první koukám k vám jestli už rodíte ..koukám ,že ne ,tak jsem aspon nic nezameškala ,latu tobě a miminku přeju hodně klídku v těch nervíkách ..bude to dobré neboj ..moje sestřenka měla to samé a jakého má klučíčka jako malinu..jo jinak zdravim všechny
19. únor 2010 v 18:15  • Odpověz
autor
zdarec lení :grinning: On se tady hromadně musilkojc porod bojkotuje, je to tady samá zkušená rodička,takže jí kamenujeme za to,že si přeje už porodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Co Vladís? Seká a šuká? :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
latu asi už se zase šustit nebude ,páč jsem to přehodnotila a začla jsem žrát predni ..znova a zatim se ho budu snažit nezabít ..ale třeba už moje nálady budou lepší jak posledně..a ten porod ..někdy je lepší porodit dřív než pozdějc ..dyt o nic nejde,jarča už dopečená je ..jen se ještě fintí no .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz
ale jestli chce jaruš počkat na mě ..tak klidně může! :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako v ordinačce jak si pěkně ta černoška zastavila porod ,než se manžel dostavil ..to bylo dobrý .
19. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz
autor
lení přesně to si myslim, lepší o tady těch pár dní dříve nežli později :wink: a jak píšeš,když si to musilka rozmyslí,tak si může porod vždycky zastavit - já to v ordinaci taky viděla a tam by žádnou blbost nedali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo a abys věděla jaká jsem trupka,tak mě hned nedošlo, co myslíš tim "predni", jsem to pořád četla jako "přední" a nevěděla jsem jestli myslíš přední hovězí nebo co :grinning: :grinning:
Jdu do pelech, je mi nějako blivno, jsem zase ztláskala hromadu věcí a teď trpim,ale slibuju,že už to víckrát neudělám :grinning:
19. únor 2010 ve 23:18  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: přední zadní a neni to fuk? :grinning: ,nu uvidíme ,třeba zase budem doma na válečný noze ..nějak ty hormony špatně snášim ,jsem tlustá a nervní stará bába ..ale docela mě nakopla jedna holčina co mi píše na ickvé :grinning: :sunglasses: ,dodržela vše a našla //,tak nevim,dle toho jak se mi bude v tý nový práci dařit a nedařit do toho zase půjdu ,mám letos 38let a je asi nejvyšší čas zabojovat
20. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
Nazdar babice :grinning:
Latu, ať tě už nestraší, kurnik, příště postraš ty je, fakt psychologický přístup, mají kuva držet kušňu, dokud neví něco konkrétního...a se špatným výsledkem rovněž nepočítám :wink:

Leníí, a co vše mám dodržet nebo držet, abych našla l l ?? Já budu držet klidně i hovno, když to pomůže.. :grinning:
20. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz
ela čauky ,já se budu držet asi nejvíc za hlavu ,páč ta mi dobře bolí.. ale jinak jsem samo myslela dodržovat léky a gumový sex :wink:
21. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
zdar pfičundy mundy :grinning: jsem se přežrala k snídani a čekám až rozmrzne čelní sklo na autě a pojedu k našincům, teda možná ještě počkám na popelnicový muže,až je vyvezou,ať je rovnou uklidim do dvora - bych totiž do těch vyndaných popelnic určitě nabourala,až budu couvat na silnici :grinning:
ella přesně, maj bejt zticha dokud něco neví jistě :angry: A ty teda teď šetříš korunky na další pokus? To je tedy s prominutím na mega3,14ču,jakoby nestačilo,že ti hází příroda klacky pod nohy,ještě na to muset nejdřív šetřit :angry:
22. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.