• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
tak co zde ,furt nerodíme?u nás holky taky namrznuto .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v práci to taky stojí za 3,14..než se to tam dodělá tenhle týden tak mi švihne ..
22. únor 2010 v 18:26  • Odpověz
Kuk můriny :wink:

Abych vůbec mohla něco našetřit, musím změnit práci, ale což, stejně mě to v domku pro babičky a dědečky už pěkně sra.. a ještě nám ty ku... sebrali jako dárek do nového roku docela dost peněz. Takže Ella se naprdla a od 1.3. odchází pracovat do nemocnice na chirurgii. Takže až si někdy u nás na Vysočině zlomíte hnátku, máte známou, děvuchy... :grinning:
Jinak v CARu nám poradili ať já zhubnu (což opravdu potřebuju) a pro tátu nějaké vitamíny a Profertil (opět děsně levná záležitost :angry: :confused: ) ...jinak se dohromady na žádný zádrhel nepřišlo, mnó oni ho ani nehledali, když se to původně povedlo napoprvé...tak uvidíme. Asi začnu užívat ještě Femigard a taky by to možná občas chtělo i sex, to bude taky zádrhel :grinning: :grinning: Já chodím do Unicy Brno a v naší diskuzi je teď strašně moc těhulí přirozeně i přes příšerné diagnózy :astonished: Věštím mimořádně plodný rok!!! :grinning: :grinning:
Latu, držím pěsti na plodovku! :wink:
22. únor 2010 ve 23:33  • Odpověz
latu tak klučíček je tam schovanej ,ale simon je hezké jméno ..nedávno jsem četla jednoho a nyl to tuším vévoda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Elo tak nová práce ,no já si taky chtěla vydělat na ivf ,ale bude to spousta práce a odpovědnosti za hovno kč..
23. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
autor
ello teda ty máš změny, počkej se z těch změn tenhle rok posejříš - nová práce, nový tělo, nový mimísko :wink: :slight_smile: :slight_smile: a nad tim sexem bych se možná trochu zamyslela,mě pak už ke konci taky vrtalo hlavou,jestli s tim náhodou nemám začít častěji než 2x do měsíce :grinning: :grinning: :grinning:
a klučíka jsem dneska zase viděla a nevim teda čí sperma mi tam foukly, protože ten je už teď snad vyvinutější než kokotáta, to se nedalo přehlídnout co má mezi nožičkama :grinning: :grinning:
je tady krásně,takže vyrážim povenku, budu pak muset ležet pár dní jak pecka doma,tak musim načerpat zásoby kyslíku :wink:
23. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
latu esli vono to nebude tim ,že jsou tak hubený že maj velkou hlavičku a gulybroky ..až nabere nějaký sádlíko tak se jim to tam nějak propadne .. :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
latu a kdy že bude případný odběr?
23. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
autor
lení odběr bude jisto jistě zítra ráno :unamused: ale překvapivě nemám ani moc nervy, to spíš až přijedeme domu a budu odpočítávat ty rizikový tři dny :angry: Hned v úterý jdu ke své dr na kontrolu,tak se těšim,jaká to pak bude úleva,že odběr jsme vydrželi :wink: Ale pak zase čekání na výsledky,i když to uteče, protože to bude ten následující pátek,tak snad ani moc nezešedivim..A hned v tom dalšim týdnu se konečně obejdnávám ke kadeřnici, už to fakt potřebuju jak prase drbání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
latu tak to na tebe budu moc myslet ..já budu akorát podepisovat zkur..smlouvu a budu na nervy i za tebe ..jsi dobrá ,že se nebojíš ..
23. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
at s tebou tata domu jede jak z pokladem ..a doma se ani nehni ..
23. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
Udazte kočky :wink:
Latunko, na zítřek hodně štěstíčka a ať jste rychle doma a odpočíváš, budu na Tebe myslet.
Musilkojc grůpa už je snad v porodnici, ji tu nikde nevidím :confused: :confused: :confused:
Leničko, ahojky, čtu, jak válčíš se zaměstnavateli, je to na pytel :unamused:
23. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
janý ahojky jo je to celkem síla ,když makáš zadara a jenom proto ,aby tě vůbec někdo vzal makat .. :unamused: :frowning2: ,když zrovna mě by ty penízky pomohly..no jo no ..ale život jde dál..hlavně ,aby sajmon byl v poho ..jde jenom o život ,o nic jinýho :wink:
23. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
taky na holky musilkojc čekam až se ozvou naposledy mi popřály k svátku a nic .snad je tam vše v pořádku
23. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
musilkojc stále kinder vajco řikám že to vydržim až do vánoc hlavně kurnik ať nejsu štědrej den v porodnici to bych byla ale opravdu naštvaná :grinning: :grinning: :grinning:

Latuše Hrozně moc moc držim palce zvládnete to jak prd SajmoŇák je už kus chlapa tak mu decka vody chybět nebude on si tam načůrá novou :wink: Drž se zlato :dizzy_face:

My čumíme na hokej nakrmily jsme zvířectvo a vyspali se na hovno jako každej den :grinning:
24. únor 2010 v 05:50  • Odpověz
:wink: musil ahojky ...to je dost ,žes dala o sobě vědět,že fandíte pořád 2v1 :grinning: :grinning: :grinning: ,jo dneska je latunčin den
24. únor 2010 v 07:12  • Odpověz
leni no jak jinak :grinning: já to vidim fakt tak nejdřív na vánoce :sweat_smile: :grinning:
Latu zrovna psala... Už je po zákroku vše o.k. jde odpočívat. Tak doufám že kokootec jí připoutá k pelechu a i chcáčkovat jí bude nosit jinak mu nakopu rozkrok.
24. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
jé to jsi hodná žes dala vědět o latunce ..já bych se po.. jak se znam ,jsem takovej nerv ..jak začne doktor chrastit z nástrojema jdu do kolen a následovně k zemi ..se divim ,že jsem podstoupila celé ivf
24. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
No to mi povídej já bych srala jak alík nervama. Latu je fakt borka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
jo a jinak jsi hodná ,že na mě čekáš ,já tak v květnu pojedu asi do car na kontrolu,takže tak za rok v únoru ,březnu plánuju ten porod :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
no já počkám počkám :grinning: Už čekám i na mladýho pána Latuňáka Sajmona budu rodit až v srpnu s Latu aby Jaruna nebyla starší než on to se nehodí :grinning:
24. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
já bych taky ráda děvče ,musim se teda ještě poradit na diskuzi jak na to ,jak jsem to četla jsem se mohla poškubat smíchy ,nu to je fuk ..třeba když si strčim nohu za krk tak to vyjde a pak si bude moct sájmon vybrat..vy máte podkrovní byt ,my máme chatu .. :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
leni my máme taky chatu :grinning: sice pět metrů od vchodu do baráku ale máme :grinning: :grinning: :grinning: to je původní stavba tady na tom pozemku než se vymrsknul barák :grinning: :sweat_smile:

leni právě že žádný nohy za krk mě nejvíc pomohla stimulace piňa koládou a bílým rumem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
jupíjajou mám kontrakce :grinning: ale asi hovno z toho nějaký je to slabý :rolling_eyes:
24. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
hele mi neser to že máte víc než my mi napiš do ip a ne že to tady bude čítaat sájmonova matka a bude mu to 9měs. rozmlouvat ,ted jsem si objednala kontrolu na janýskovo svátek ..
24. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
musilče nezbyl tě třeba nějaký prášík na imunitu?já nevim ,že mi s tim dělaj takový problémy a přece nepojedu do car 60km pro recepis ..
24. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
leni juknu počkej mám myslim pětkovej prednison posbírala bych ti ho stačí ti pětka nebo bereš vyšší ?
24. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
a nebereš i Estrofem ? Mám ho tu dvě plný nenačatý kolečka a je to škoda vyhodit je drahej tak ať ho ještě někdo sežere
24. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
beru 5mg predni
24. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
pošli mi do IP adresku leni a já ti pošlu predni co tu mám a ještě se kdyžtak když to stihnu zítra stavím v práci tak bych ti nějakej vzala. Kolik jich cca potřebuješ než pojedeš k mudrovi ?
24. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
estrofem je na sliznici vid ..ten mi dali posledně před ketem ..já jedu frajerka zase od začátku ty 3měsíce víš ,takže mám měsíc predni v sobě a ted budu žebrat někde na měsíc prášky ..doktorka mě nic nedá .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: už poskledně měla kydy
24. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
tak já ti pošlu i ten estrofem jestli chceš buď ho využiješ nebo ne :wink:
24. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.