• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
ajo ty jsi zahraničí,jsem se lekla že v tomhle marastu(u nás sněží s deštěm :angry: :angry: )jezdíš na kole :wink:
14. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
autor
hlásim že na pankráci nesněží, neprší a dokonce to vypadá,že nefučí vítr - ale zima je už od pohledu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
já mám tendenci lízt na brambory hergot :grinning: :grinning: :grinning: já jak si na něco zvyknu,těžko si zvykám na novinky :angry: :angry: :rolling_eyes: :sweat_smile: :sunglasses:
14. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
latu závidim,ale teď mi volal tchán že mě vezmě domů autem :wink:
14. říj 2009 v 16:20  • Odpověz
Latu, tak já tě měla za zaměstnance jiného ústavu :grinning: :grinning: :grinning:
Jani, na jiného chlapa jsi si taky zvykla :wink:
autor
no já zas vždycky čumim na ten přehled témat a nevim kam vlízt :grinning: :grinning:
no já už na to peču,jsem jela a všichni na mě dělali posunky,jako aha,kráva za volantem,jela jsem jak důchodce,ještě klobouk mi chyběl,třikrát mi to chcíplo na křižovatce,pak jsem se rozjela,vytrhala málem asfalt,kolečka propocená až do pasu...už to nebudu pokoušet.jo a vrchol byl,že jsem najela na chodník,udělala díru do kola,manžel vylezl,řádně orosený,já skočila na místo pro spolujezdce a dělala jsem jako,že ten blb byl on.Tak kolo je pro mě lepší
autor
janýsku kriminál jako kriminál,to máš fuk a bachaří jsou tu taky :grinning:
medu :grinning: tak já mám naštěstí automat,tak mi to nechcípe,ale jinak mi mluvíš z duš :grinning: Já zase jednou chtěla ukázkova zaparkovat k chodníku a omlátila jsem takovou tu poklici - to byla rána jak kráva a kokotáta se mohl zbláznit,tak jsem ho samozřejmě seřvala,že za to může on a byla jsem nafouklá :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
Latu ani to není tak daleko,do mé rodné hroudy-Česká Lípa,400km :confused:
14. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
jany to jo a ráda :grinning: ale já ho nechtěla,to šlo samo :grinning: :grinning:
latu já jak pako si řikám hergot to se to zase rychle posunulo dolů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
medu a kde teda jezdíš,já bych brala Holandsko :grinning: :grinning: nesnášim kopce :angry: :angry: :angry:
14. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
no tak parkování to je sci-fi pro mě,to bych omlátila všechno.A jak jsem udělala tu díru do kola,tak manža jel koupit novou,protože my jsme oba šikulové,ani jeden se nepodíval jestli máme rezervu,no byla tam,ale z jiného auta a nepasovala.Tak on jel nakoupit a já čekala,auto na heveru lidi čuměli jak debilové a já dělala jako,že si hrozně čtu,prostě pohoda
14. říj 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
bloncka mi něco teď říkala a vůbec nevim co,ale protože na mě civěla asi 10 vteřin,tak očekávala zřejmě nějakou odpověď,tak jsem jí to odsouhlasila :grinning: :grinning: :grinning:
medu tak to bude asi nějaký deutschland? Já teda nevim kde je přesně česká lípa,ale myslim,že tak přibližně tušim - zeměpis to je moje :grinning:
14. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
latu já taky přecházím do protiútoku,ale jaksi vašík mě prokoukl :angry: a normálně není hádací,a já bych si někdy tak ráda ulevila hergot :grinning: :grinning: a hlavně mi v mojim autě nic říct nemůže ale se svojim mě parkovat nenechá...budeme kupovat společný,dvě se nám nevyplatěj,a to si myslim že se konečně rafnem,jestli mě nezabije :grinning:
14. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
jsem v říši holky :sunglasses:
14. říj 2009 v 16:27  • Odpověz
máš recht,ten zeměpis je tvůj :wink:
14. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
Medu, v říši berem, v řiti by bylo horší
latu my dvě jmse si nějak moc podobný...já a zeměpis...ale zase z dějepisu vim že říše je náckovo :grinning:
Janýsku,tam jsem taky :grinning:
14. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
já zase nejřív četla v rauši :grinning: nemám brejle,no :grinning:
14. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
Medu, tak to vítej do klubu :grinning:
14. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
tam bych byla nejraději,asi pro to budu muset něco udělat :grinning:
14. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
tak dějepis vůbec nevytahuj - já třeba dodneška nevim jiného vládce než Karla a Vaška IV. - a to vůbec netušim v jakym století :grinning: A ještě tu myslim,kdysi byla Sámova říše :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
autor
já když jsem v rauši, tak jsem pak v řiti :grinning:
14. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
latu ty jsi chytrá,úplně jsi mě oslnila,aaaaach :grinning: :grinning: ještě praotec kazi,teteka a libuška :grinning: a šemík :wink:
14. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
no tak to já jsem ale v pr...i,budu muset zabodovat někde jinde,dějepis to taky neni :cry:
14. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
jo tak bacha,Horymír měl šemíka :sunglasses:
14. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
Jo a nepletu-li se, tak skákal po Libuši....???
14. říj 2009 v 16:35  • Odpověz
autor
no vidíte, mi tu historii splácáme nějak dohromady :grinning: a ještě neumim poznávat slavné opery :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 16:35  • Odpověz
Janýsku pro nebo po?
14. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
Ježíš Latu, na co potřebuješ opery????
14. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.