• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
no holky se nesmějte ,posledního papouchal klepla pepka a ještě se utopil v krmítku ,jako by jedna smrt nestačila :stuck_out_tongue_closed_eyes: a od tý doby mám už jenom blinkacího
24. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
Teda z Teplic...
24. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
ty vole leni já fakt čekala nějaký vrabčáci a ne takový hovada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: Musil :grinning:
musil když ,tak už ..aby se ti jelo líp do porodky :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
fuj ale teda to je jako moc takový rozměry zlatej musiotec standartních rozměrů :grinning: :grinning: :grinning: ale zas je fakt že vrazit si tam takovýho vochechuláka grandiozního tak jsem otevřená natoprd a rodim :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
leni já dneska pojedu tak max do popelnice s PET lahvema páč se mi tam nechce pěšky v tom marastu :grinning:
24. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: musil za to ti ručim a bez nástřihu :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
leni no páč by mě asi do půli prdele natrhnul sám ten vochechulák :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 15:23  • Odpověz
ááá musiotec standartních rozměrů přifrčel z roboty tak mu jdu říct čau papá ptákofilky
24. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
to jo ,tak musil papa a měj se hezky ,zítra se už neuvidíme až večir možná ..
24. únor 2010 v 15:28  • Odpověz
autor
mařeny jedny jeden den tu nejsem a už mě obviňujete ze sexu :angry: :angry: :angry: Ještě si to přečte kokotáta a vzpomene si,že jsem mu už dlouho nedala a budu muset :angry: :grinning: :grinning: :grinning: a jinak jako vůbec nejsem žádná hrdinka, jsem byla strachy nafouklá jak prase,se divim,že se přes ty nahromaděný prdy k sájmonovi ani nedostanou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ale přežili jsme to, bylo to spíš nepříjemný než bolestivý, včera jsem se válela,dneska už trochu šmrdlám po bytě,abych rozhejbala střeva,ale nepřehánim to. A musim se zase odpojit, protože je mi z toho netobooku strašný vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zatim páček :wink:
25. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
Ahojda latuško nic nešmrdlej lež a neser teda jako ser ale mě neser :grinning: uklidí kokootec. Mě dneska čeká vytěráčkování je to tu děsně poťupkatý od psa a ten mi tu fláká miskou asi má hlad :sweat_smile: :fearful:
Jinak včera u mudra fajn jen už si jdu příští čtvrtek hajnout do nemocky nechtěj mě nechat přenášet tak jsem docela ráda ale byla bych radši kdybych to dala do tý doby sama přirozeně bez vyvolávání :confounded:
26. únor 2010 v 07:02  • Odpověz
autor
udaz :grinning: Musil tim šmrdláním myslim jakože chodim do ledničky a přesunuju se z gauče do ložnice - ani ne jednom se totiž nedá válet dlouho, bolej mě pak záda,tak to střídám :wink: Na úklid kakánkuju, sice to tady vypadá jak na smeťáku - pes zneužil situace a rozkousal a vycupoval snad všechny hračky co má - ale on ten bordel neuteče,že? :grinning:
a to je fajn,že nejpozději příští čtvrtek je Jaruš mezi námi,ale držim palce,ať se ti to rozjede do té doby samovolně :wink: Třeba Jaruš čeká na březen, že nechce bejt únorovka a hned zkraje tejdne se do toho pustí :wink:
26. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
Udazte :slight_smile: , kontrola z ústředí, jak jste na tom.....
Musilka pokupě a Latu se šetří a odpočívá, hlavně, že to máš za sebou......, já čekám na výsledky tripplů a uvidí se, zda se té plodovce vyhnu, či ne
26. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
autor
no ještě že jsme podaly hlášení :grinning: jsem koukala do alba,jakej je z Beníka velkej trhač :grinning:
26. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
Už to je dvoukiláček, ale až se mimi narodí, tak bude zase nejmenší člen :wink:
26. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
autor
no to je teda ale kus psa - 2kila :grinning: blběna má asi 10,tak to bude mít naopak - až se mimouš narodí,tak přestane bejt za bažanta :grinning:
26. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Ty vole ženy já si jako dala :frowning2: zkusila jsem ten vyvolávací nápoj s ricinem a je to teda humus hrůza děs. Až zas budu chtít něco zkoušt tak mi rozbijte kokos. Děsivá blitka sračka a jinak nic ale je mi děsně bolí mě žaludek jak sviň. :rolling_eyes:
26. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
Musil, co zase vyvádíš, ty tu Jaruš zabetonuješ a ne vypudíš
26. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
jany no vypila jsem ráno v sedm slavný vyvolávací nápoj podle Ingeborg BlaBla s tim ricinem a je to teda výkon. To vypití ušlo ale za dvě hoďky blití sraní prostě všechno dohromady a je mi zle. Takže už prostě nic nezkoušim chudák malá tam má pěknej mazec a porod to fakt není :sweat_smile: :pensive:
26. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
autor
musil třeba se nejdřív odlehčí střevům a pak začne vylejzat Jaruš :wink: ale je mi tě líto, jakobys toho sraního a blitího neměla dost za celé těhu :frowning2:
já jdu prdět do peřin, tak zatim páček :wink:
26. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
latu pochybuju páč to včera jsem měla kontra silnější i bez toho riciňáku tohle teď je nic jen takový šolichá¨ní. Nejradši bych si dala do huby. Když už se mi konečně upraví žaludek a můžu žrát tak udělám takovouhle pitomost. No už nikdy více radši si počkám na tu vyvolávku než tohle :unamused:
26. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
autor
uvidíš,do večera daleko :wink: Za jak dlouho má vlastně ten nápoj ten porod vyvolat?
26. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
No právě že už by to muselo dávno bejt. Už je to 7 hodin a skoro nic se neděje. I prstit už jsem tkoušela a čípajs furt stejnej. Holt únor to nebude no.....
26. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
autor
no to je tedy na hovénko :frowning2: Ta Jaruš ale dělá Zagorku, já už jí chci vidět jak vypadá,tak ať kouká vylézt nebo si budu myslet,že se za něco stydí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
asi se stydí za svou matku :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
autor
matka byla u kadeřnice,tak neni důvod se za ní stydět - hele pošly tam Jaruně nějakou svojí fotku,ať ví do čeho jde :grinning:
26. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
ahoj děvčata tak koukám tady se ještě nerodí tak to je v oukeji :grinning:
27. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
autor
no dneska se musilovky nezahlásili,tak třeba přes noc Jaruš změnila názor :wink: :grinning:
Já se zrovna cpu snídaní a jedu k našim - konečně nebudu muset smolit oběd,ale nacpeme se pěkně tam :grinning:
27. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.