• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
latu jen se pěkně šetři :wink: ,chceš taky poslat ohniváky?abys viděla jak to má vypadat :grinning: :wink:
27. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
musil????????????? :confused: :confused: :confused: :confused:
27. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
Byla jsem dopolko Jaruš vyklepat v lese a prdlajs nechce :grinning: akorát mě rozbolel hemeroid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže jsem se nažrala a teď se válim. Nic se vevnitř neděje krom dalšího posrání z ricinu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
tak to je dobře ..že ti ten ricinák neublížil,,raději jí nech ještě v klidku ..
27. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
leni už ne :frowning2: já už í chci ven :pensive:
27. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
musil do léta času dost ..bane ,kdy ti dali nástup do porodky?
27. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
náhodou březen je hezkej měsíc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
leni no jedu tam v pondělí s tim že se uvidí podle nálezu. Mluvila jsem včera s primářem po telefounu a ten by si mě tam chtěl už rovnou v pondělí nechat. ALe uvidíme třeba to ukecám a nastoupila bych třeba až ve čtvrtek. Počkám si co mi poví no. Z toho vyvolávání mám trochu bobky ale ho,t třeba nebude jinýho zbytí tak ať to mám aspoň rychle za sebou
27. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
ahojky,tak vas jdu zase jednou pozdravit :wink:
musil drzim moc palce at uz to mate s Jarus za sebou!!! :slight_smile:
latu-tak Simonka nebude,ju? ...Kubik je krasny jmeno...ale mne se libi i ten Premek :grinning: ...tak hlavne at je vsechno ok a testy dopadnou nakonec dobre,neboj :wink:
jak se ma Lussy???
28. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
polet děkuji snad to bude brzo :dizzy_face:
28. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
polet koukla jsem na fotečky ,malej ti pěkně roste :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a tatka zapustil delší vlas
28. únor 2010 v 17:27  • Odpověz
zapustil vlas :grinning: :grinning: :grinning: Musiotec je teĎ taky zarostlej jak racochejl bere malou jako finále extraligy prej se nebude stříhat dokaď nevyleze :grinning:
28. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
hele musil a do jak dlouho tam je to počítadlo nastavený?na slony to asi neni ne?
28. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
autor
Jéé Deník je už velkej :dizzy_face: Přeju bréé ráno jinak všem :slight_smile: Máme tady březen a vymyslela jsem pranostiku pro Jaruš:
Březen - z musilky vylezem :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
leni já myslim že je donekonečna :grinning: aspoň teda doufám že pro mě ho tak udělaj :grinning: :grinning: :grinning:
Pranostika je fajn ale ještě bych to upřesnila : První nebo druhý březen z musilky ven vylezem :grinning:
Fičim do porodky na monitor dámy a beru ssebou tašku kdyby splnili sliby a fakt si mě tam nechali na pozorování. Takže se buď ohlásim sem nebo latu do smsky papá
1. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
Udazte :slight_smile:
Musilce hodně štěstíčka!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
autor
musil tak tfuuuuuuuuuj pro štěstí /ten byla až z paty,tak ti ten porod vyvolá ještě než dojedeš/ :grinning: :grinning: :grinning: A nic proti tobě,ale nechci tě tady pár dní vidět :grinning: :grinning: :grinning:
Já jdu sbírat na zahradu hovna, odtál sní a ty zakonzervovaný svině nahromaděný od prosince se válej všude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
jste rádi že jsem tady ? :grinning: :grinning: :grinning: Monitor byl fajne kontra taky takže kyž nic do čtvrtka tak nástup. Ale prej to vypadá nadějně tak teda uvidíme :grinning: TeĎ mám hlad jak vlk jdu něco ulovit k obědu :slight_smile:
1. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
No to je radosti teda :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
Něco se děje pindy :sweat_smile: trochu to začalo bolet tak uidíme co z toho bude. ALe ne abyste zejtra dělali hihihihahaha až vám přijdu říct že to byly jen zaražený prdy :grinning:
1. bře 2010 v 17:08  • Odpověz
musil že by????????????????????????já přišla z práce a docela to tam zatim jde..
1. bře 2010 v 17:15  • Odpověz
musil spíš to bude bolet jako když dostaneš krámy .. :wink: :dizzy_face: to se z prdama asi nezamění ..
1. bře 2010 v 17:18  • Odpověz
Musil, zase super hlášení z vily :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 17:20  • Odpověz
Ahoooj, jsem on line:slight_smile:

Musil, držím palce:slight_smile:
1. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
autor
áááá že by se tady rodilo? :grinning: :grinning: :grinning: Já byla v Práglu s kozama na utz a pořád jsem kontrolovala mobil,jestli musimatka nepíče :grinning: :grinning: Tak doufám,že touhle dobou už ten zaraženej prd leze pořádně ven a brzo bude na fotce :grinning:
Jinak jsem usoudila,že si domu fakt pořídim nějaký zrcadlo - já jak se vůbec nevidim,tak jsem si myslela,že se mi následkem těhuhu vůbec to tělo nezměnilo a když jsem čekala v kabince na ten utz,tak tam bylo zrcadlo a docela by mě zajímalo,proč mám bradavky přes celý kozy a ty kozy mám nějaký větší nebo co :grinning: :grinning:
zdarec ivomal :grinning: něco nového?
1. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
latu :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
tak nakukuju a furt nic,jo? urco pres noc vyleze maly musilce :sunglasses:
latu ...pockej...bude hur :grinning: ty bradavice jako kolace mi zatim zustaly a prsa se ze dne na den vyparily :sweat_smile: ...takze to zrejme spravi az plasticka chirurgie :grinning:
tady vam posilam pozdrav od Dendoura http://www.youtube.com/watch?v=G54XQmh9y4Q
1. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj Latu, co se týká plození dětí tak niiic.... :frowning2: , a protože jsem dala výpověď v kolbence a jdu za měsíc do nové práce, tak i s tím mám tak na dva - tři měsíce útrum. Ale dneska nám konečně zavedli net i domů, takže můžu s vámi zase plkat... :wink:
1. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz
Hm tak houno krásný fakt krásný stahy po osmi minutách ale v deset šlus a nic . Takže hihihi hahaha jsem zas tady :grinning:
2. bře 2010 v 07:05  • Odpověz
ahoj musil vítej do nového dne 2v1 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .za chvilku jdu do fachy tak nakukuju jestli už se jaruš chtělo ven
2. bře 2010 v 07:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.