• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
leni nechtělo ona se rozhodla že si zahraje na klokana a já jí budu tahat až do puberty :grinning: :grinning: :grinning:
zítra zkoušim zas riciňák to už musí vyjít prostě. To mám termín podle KETu ten je podle mě nejpřesnější :confused:
2. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
Dobré ranko, nějaký nový přírůstek? Prdlajs? Musil, ty se s tím prdíš jako s první láskou :slight_smile:
2. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
jany je to fakt no. ALe zítra je hezčí datum víš :grinning: a pak ve čtvrtek taky :grinning: zítra 3.3. a ve čtvrtek 4.3.2010 jde to hezky popořádku 4321 :grinning:
2. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
Když myslíš, že to zmákneš, tak tedy jó :wink:
2. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
jany no dneska to na rození nevypadá sice tvrdnu ale to už se děje asi dva tejdny takže nevim asi musí zahřmít nebo co aby se něco začlo dít :grinning:
2. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
a jinak už jsem na to přišla já mám totiž psychickej blok. Navenek už chci fakt rodit mít malou u sebe ale vnitřně mám z toho bobky bojim se bolesti a proto nerodim :sweat_smile:
2. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
Jj bouřka by ti pomohla :grinning: a s tím blokem...., no snad se nám do vánoc odblokuješ :grinning:
2. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
jany no kdybych si mohla dát pár mochit nebo cuba libre tak jsem odblokovaná jejej :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
autor
Bré neporodní ráno :grinning: musil ty z toho teda děláš tady kovbojku,já celou noc čuměla na mobil,jestli nepíšeš,že si to Jaruna rozmyslela a leze ven a ono nic - takže vyřiď Jaruš,že jsem včera vlastně celej den kvůli ní čuměla na mobil a připadala jsem si jako zamlada,když jsem čekala jestli napíše aktuální šampion mého srdce :grinning: :grinning:
polet tak to jsi mě nepotěšila s těma kozenkama, jen doufám,že se mi při druhym nezvětší bradavice o další kus, to už bych je měla až na záda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ivomal tak alespoň gratulka k nové práci, musilovka taky změnila práci a pak ogravidněla,takže třeba je to osvědčený způsob jak tu přírodu přechčůrat :wink:
2. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
Latu, kdy budeš mít výsledky? To sleduji, jsem v závěsu, tento týden čekám, zda doky zavolá
2. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
latuš :grinning: :grinning: :grinning: Tak to se za Jarunu moc omlouvám že ti mrvila klidné spaní :grinning:
Já už jsem na to totiž kápla ona neví kudy ven :grinning: :grinning: :grinning: asi jí chybí vylejzací reflex :grinning:
2. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
ivomal a změnu práce jen a jen schvaluju já změnila loni v lednu a v červnu už jsem byla našuklá. A hlavně mi to psychicky strašně prospělo. Byla jsem v pohodičce a i když první KET v březnu nevyšel tak jsem to zmákla v poho. Hlavně proto že jsem akt do práce chodila ráda bavilo mě to. A pak se mi odtamtud skoro nechtělo :grinning:
2. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
autor
janýsku zkusim volat 11.3. odpoledne,to už možná by mohlo něco být a nebo pak 12.3. si toho vyzvednu osobně, protože to mám ten velký UTZ :wink: A přiznám se,že to čekání neni tak strašný jak jsem myslela - já na to prostě prdim, výsledek už stejně nezměnim a nehodlám moje zdravoučký miminko stresovat tim,že si budu představovat katastrofický scénáře :wink:
2. bře 2010 v 09:30  • Odpověz
to jí asi chybí po tatínkovi on taky někdy při cestě z hospody neví kudy dom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
Jak si se po tom odběru cítila a jak dlouho jsi doma ležela? Se na to raději připravuji
2. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
latu a řeknou ti to po telefonu ? U nás ty kurvy už neřeknout v laborce do founu vůbec nic pro všechno se musí osobně s občankou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
2. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
autor
Já si budu volat přímo té dr,co k ní chodim - se s ní stejně musim domluvit na nějakym rychlym předání, protože UTZ mám v 9:15,tak nemám čas tam opět jako vždy čekat 2 hodiny než přijdu milostivě na řadu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
janýsku tak přímo po tom odběru se mi udělalo pěkně šoufl,mi klesnul tlak až někam na nulu nebo co, ale to netušim jestli to bylo v důsledku toho zákroku nebo jak jsme tam dřepěly v té hnusné nevětrané místnosti - ale i tak se to dalo, jsem se stejně držela kokotáty za ruku,takže jsem tu chvilku než jsme vyšli před motol na vzduch přežila,pak už to bylo OK. Ten první den jsem ležela fakt poctivě v postely, ono stejně to místo vpichu je cítit - takový jako když máš namožený sval,takže ti to žádnou akrobacii nedovolí, druhý den už jsem "si dovolila" přemísťovat se z gauče do postele a večer jsem vyšla na zahradu se psem ven - ale jenom jsem se tam došourala,chvilku tam na ní čuměla než se vyvenčila a zase jsem se odšourala zpátky, jsem se potřebovala trochu protáhnout. No a od pátku už jsem tak nějak pomalu existoval po bytě - jídlo jsem si nosila sama, chodila jsem s ní ven,ale žádná namáhavá činnost, nádobí jsem myla až v neděly večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a fakt jsem si ty první 3-4 dny dávala pozor,abych se nezvedala přes břicho, vždycky jsem se nejdřív překulila na bok, hodila nohy dolu z postele a pomalu se zvedala - to nám říkala i sestřička,že se máme zvedat přes bok, sice nevim jestli tak dlouho,ale mě to bylo pohodlnější a hlavně jsem měla takový ten pocit,že fakt dělám všechno proto,aby to dobřed dopadlo :wink:
Ku.va to byl román :grinning:
2. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
Děkuji moc za popis :wink: . Za jak dlouho se ta odebraná plodovka zase doplní?
2. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
autor
tušim že říkala 1-2 dny, podle toho kolik toho vezmou :wink:
2. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
Uf, no jsem na sebe zvědavá, mám pocit, že tomu neuniknu, říkal, že ať se nelekám, že i když ten NT screening a krevní testy dopadly O.K., že tyto můžou vyjít špatně a že to tak dost často bývá. No a já si říkám, že když to přepočtou tím mým koeficientem stáří, že budu jasná a pokud něco bude na hranici nebo ne právě ideálně, tak nebudu riskovat a raději na to půjdu, než abych pak celou dobu stresovala a nebo si pak něco vyčítala...
2. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
blblblblblblblblblblblllllblblblblblbllllblblblblblllllblblblblbbllllllll :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to na vás jako dělám čerta :grinning: takovej úlet no :grinning:
2. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
a mám děsivě volezlej ksicht myslíte že je to příznak porodu ?
2. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
a sere mě že se se m,nou nebavíte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže blblblblblblblblblblblblblllllllll :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bubáci na vás blblblblblblblblblblblblllllll
Musil, tak to vypadá na první etapu porodu, já myslím, že je to tady :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
jany máš štěstí už jsem chtěla zas dělat bubáka tak tehle neni na tebe jo ten je jen na latunii
Blblblblblblblblblblllllblblblblblblblblblblblblblbllllllblblblblblbllllll :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já si taky myslim že už je to tady :grinning: To abych se šla dát do pucu co :grinning:
2. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
To ty ještě nejsi načančaná, porodní taška nestojí v předsíni a klíče od auta nejsou v zapalování??????
2. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
Latu uklízí králíkovi pelech a pak vyráží k rodičovstvu, asi má hlad :grinning:
2. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
jsem hnusná nemám vyžehlený vlasy taška je od včera napůl vybalená klíče od auta vůbec netušim kde jsou a hlavní problém je že nevim jak bych se dostala do porodky :grinning: Páč manža je druhým dnem na školení v praze a s těma zasekávkama co jsou teď na dálnici mu trvá cesta hodinu a třičtvrtě takže smůla :grinning: ale už jen zejtra a zas bude jen půl hoďky od domova :sweat_smile:
2. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
jsem si myslela že jako zafunguje zákon schválnosti a tuplem začnu rodit když bude manža v prdeli a ono nic :grinning:
2. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.