• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Jdu pověsit cejchy, ať do večera uschnou a můžu je hned zkrámovat
2. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
jany co chceš krámovat když si těhuhu ? :confused: :confused: :confused:
2. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
Krámování je poklízení bordelismu a jdu....... za pár jsem tu
2. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
autor
:grinning: fuj to jsem se lekla :grinning: :grinning: Já vypucovala králíkův bejvák,to byla zase fuška,jak může tak malý zvíře tolik srát? :stuck_out_tongue_closed_eyes: A teď jdu honem sbalit věci a vyrážim, vyložim psa u našich a v 11:30 se mám hlásit u mudry,tam budu tak hodinu čekat a pak se zahlásim,tak se neradujte,že tu celej den nebudu :grinning: :grinning: Tak zatim páááá!
2. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
latu držim palec všech 8 :dizzy_face: jeď ofafrně :wink:

a tady vám nabubákuju do zásoby
Blblblblblblblblblblblblblblblblblblblllll :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
autor
tak jsem zpět :grinning: Jsme v pořádku, zase tam svítili kulky na monitoru,tak z toho už asi Simonku neuděláme - i když jak řekla,třeba se z něj za 18-20 let Simonka stane :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Od minule jsem zhubla půl kila - tak jsem byla pokáraná,že jsem vyžle, samozřejmě mi dr nevěří,že žeru naprosto všechno a v jakémkoliv množství :angry: A hlavně si myslim,že jsem zhubla ze dvou důvodu - ten minulý týden když mě vážila,tak jsem měla 2denní zácpu a tlustej svetr,dneska ráno na mě přišlo sraní a vzhledem ke sluníčko jsem měla 3/4 a tričko s košilí,takže to podle mě udělá půl kila jento fikne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
latu s tou váhou mě taky jebou že jsem nic nepřibrala a že za těhu jsem mínus 8 kil ale na to prď ono si malý vezme co potřebuje a nikoho se ptát nebude. Prostě jez na co máš chuť ne moc ne málo. Mě se třeba strašně zrychlil metabolismus v těhu takže i když toho sežeru fakt kvanta tak na váze nic neni.
2. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
autor
Ježíši musim jít blbce a těm dvoum vochomejtákům kopat míč :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musil máš recht - hlavně že mímo roste a vim že já ho o nic nešidim, holt prostě nekynu do obřích rozměrů :wink:
2. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
autor
Tady nikdo - tak doufám,že se třeba rodí :grinning:
2. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
hahaha :grinning:
2. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
Musil, nevysírej a snaž se :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
jany ráno se vyseru dám si zas ricínek :grinning:
2. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
To zase budeš jak doňa Poblítos a možná i Poserandos
2. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
to bude počkej až tu budu zas hekat proč já kráva to pila :grinning:
2. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
Ty už koukej hekat v porodce.
2. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Odpolko mi volal doky, že krevní testy v pořádku...., jen má připsáno od genetičky nějaká rizika kvůli věku. Zítra se tam zastavím a domluvím se, co podstoupit. Oni se musí chránit, že sdělí možná rizika a ty se rozhodni. Jsem zvědavá, už to potřebuji rozseknout, abych měla klid
2. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
autor
no třeba se Jaruš přes noc zalekne,že jí zase bude hrozit porod do hajzlíku a fakt už konečně přes nos vyleze :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mi neřikej,že jí fakt budou vyhánět násilím - to teda nevim jestli Sááájmon takovou Zagorku bude vůbec chtít :grinning: :grinning: :grinning:
janýsku tak přeju rychlé rozhodování, ale když všechno vyšlo tak jak má,tak bych se asi do té plodovky nehrnula - věk,nevěk :wink:
Já se jdu rozplácnout k Čestmírovi, musim být u bedny první,aby mi to kokotáta nepřepnul na letecké katastrofy :angry:
2. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
Tak příjemné ordinování. Jsem zvědavá, :grinning: kdo zase s kým....
2. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
já mám taky volezlej ksicht,myslíš musil ,že mám stejnou příčinu? asi ne :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
autor
zdarec :grinning: Tak pozitivní je,že tu nevidim musilovatou Jaruš a negativní,že sotva se o nich zmínim,tak se odněkud vyloupnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
lení to máš takovej trénink, jakože znamení,že již brzy :wink:
U nás se včera sexovalo, kokotáta měl asi divoký sny, protože se vzbudil někdy po desátý hodině a vrhnul se na mě jak zamlada :grinning: :grinning: :grinning: Škoda,že se mi opět chtělo po 30 vteřinách lulat, ale těch pár minut se to dá vydržet - ale docela jsem si přitom srovnala záda, předtim jsem se nemohla skoro hnout a pak jsem byla pružná jak laňka :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
Baf :grinning: :grinning: :grinning: Ale mám boleníčko to je dobrá zpráva :grinning: a za chvíli tam kpnu riciňák a zalezu do vany páč chci dneska rodit :grinning:
3. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
u nás se taky sexovalo bylo to zajímavý no jinak to popsat prostě nejde :grinning:
3. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
a dneska mám dle KETu datum porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
chi chi chi :grinning:
3. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
blblblblblblblblbllllll :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
autor
Já to věděla,že odněkud vylezete :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Tak snad z toho dneska bude víc než sraní a blití :grinning:
3. bře 2010 v 09:18  • Odpověz
já dneska prostě rodim jsem pevně rozhodnutá nebojim se a líbí se mi datum. Dneska jí prostě vyprdnu :grinning:
3. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
fuj už to budu mít skoro celý v sobě blivajs jeden :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
autor
jojo, 3.3.je hezký datum :slight_smile: Ale aby jaruš neprovedla poslední sabotáž a nevylezla pět minut po půlnoci :grinning: i kdy to by měla 04.03.20.10 - teb konec sice trochu hapruje,ale podstatu jistě chápete :grinning:
3. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
latu ale jde to hezky po sobě ty číslíčka no ale tak dlouho by to trvat nemuselo ne ? :grinning:
3. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.