• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
no nemuselo,ale znáš jaruš.... :grinning: :grinning: :grinning: Ale dobrý je,že prostě víme,že za tejden už s ní budeš doma :grinning:
3. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
autor
A já mizim - pes je otravnej,tak se jedeme venčit :wink: Odpoledne budu načuhovat co nového :wink: Držim palce,ať už to teda dneska fakt je :grinning:
3. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
autor
Tak koukám co nového a zatim nic,tak se asi u musilků pořád leží ve vaně :wink:
3. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
latu jo kdyby ve vaně vole :grinning: Jsem vypila po devátý ten lektvar a od tý doby lítám srát ale už je asi všechno venku tak bude klid na tu vanu. Ale dobrá zpráva začali mě brát i křčci tak třeba něco i bude :grinning:
3. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
autor
takže jako fakt že by dneska? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A koukám,že recept na tvůj nový nápoj si poznamenám až budu mít zase zácpu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz
latu :grinning: nevim ale ono to kuwa už docela i bolí zatim cca po šesti minutách jdu se asi projít jestli to něco udělá a pak dám sprchu a umeju si šišku dyž bysme večer fakt jeli....
3. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz
autor
tak teď bude musilka frflat,že to bolí - chudák Jaruš,jak má taky vědět co ti zrovna vyhovuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jdi se projít,ale ne abys to rozchodila, koukej dneska porodit :wink:
3. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
latu ale ono to KUWA bolí :grinning: :grinning: :grinning: no uvidíme jdu uklidit třeba to přejde třeba ne. Ale zatim to nijak zázačně nevypadá
3. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz
autor
no když už to KUWA bolí,tak to musí začínat být ono,protože jinak nechci vědět jak to bude bolet,až to teda přijde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz
latu no zatim to ale jen trochu KUWA bolí bude hůř :grinning: ale já se nebojim. Prostě to pár hodin přežiju a malá bude na světě. Ta bolest mě netrápí. SPíš mě sere že nevim kdy to bude nesnášim když nevim co mě čeká :sweat_smile:
3. bře 2010 v 15:17  • Odpověz
autor
o tom jsem se zrovna bavila s kamarádkou,mě vytáhla na procházku,šla zrovna kolem s kočárkem - jí doktorka už od 27.9. připravovala na porod, chodila k ní na kontrolu každý den a nakonec rodila až 11.10. a říkala,že to bylo strašný, pořád čekala kdy už a ono pořád nic :angry:
3. bře 2010 v 15:32  • Odpověz
no to mi povídej termín 20.2. už je nějak dalece za náma :grinning: a 3.3. dneska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
hm ženy asi hovňajs :grinning: já to asi fakt rozchodila vůbec nic se najednou neděje jen další zesrání a nic víc :grinning: takže zejtra se zahlásím až přifrčim z poradny jestli mě pustěj dom. Ale myslim že jo a že se s nima dohodnu na hospitalizaci od pondělka ať jsem ještě vík v klídnu doma :wink:
3. bře 2010 v 18:23  • Odpověz
Zduř ýeny, Musil, hodláš vůbec rodit:slight_smile: :grinning: ..mmchdm dneska bych, kdybytov étědopadlo, aky měla TP :frowning2:
3. bře 2010 v 18:47  • Odpověz
autor
ivomal :frowning2:
musil tak teda já fakt myslela,že dneska už a ono zase nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: hele jsi ty vůbec gravidní? Nesežralas náhodou jenom v létě melouna a celou dobu nás vodíš za nos? :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
čus ženy já nevim ,jaruš se fakt ven nechce ,je chytrá ,ví do čeho leze..ted se nají kdy chce ,mokrá je stejně furt a vůbec jí to neva ,teplo tam má .. :dizzy_face: :dizzy_face: já jí celkem i chápu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
musil ty jsi v těhu -8kg? a jak jsi to prosímtě udělala,já bych taky potřebovala takovou těhu dietu..ale ten svůj blicí a srací návod si nech ..
3. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
autor
Tak žádnej porod se asi nekonal,tak jdu spát :wink: Tak brou noc a ať je nás zítra o jednoho víc :grinning:
3. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
ahoj holky ,tak co musil? dnešní datum je taky dobrej ,ale mě by se to pletlo jestli 3.4 nebo 4.3..tak at jaruš vydrží ještě do zítra :sunglasses: ,když se jí teda včerejšek nelíbil .. :grinning:
4. bře 2010 v 07:16  • Odpověz
Udazte :slight_smile:
Musilkojc....?????
4. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
autor
Udaz :grinning: Nějaká nová Jaruna? :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
Vypadá to, že už asi něco začalo vystrkovat růžky :slight_smile:
4. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
autor
A nebo zase sere :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A co nového u Janýsků?
4. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
Janýsek se rozhodl jít příští týden na plodovku. Sice výsledky vyšly moc dobře a tak rozhodnutí zůstalo na mě.....
4. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
autor
A který den jdeš? To se akorát "prostřídáme" v čekání, my budeme mít ve čtvrtek nebo v pátek výsledky :unamused: Ale je to hnusný rozhodování,viď? Člověk chce mít jistotu,že je mimís zdravej jako řípa,ale zase ten strach z komplikací :frowning2: Ale já bych asi šla znovu,kdybych se opět musela rozhodovat.
4. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
Já jdu v pondělí. Prdel staženou mám, ale díky věku nebudu riskovat nějaké postižení, to bych těžko zvládala
4. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
ty jo holky já před váma smekám...já bych se posrala tam jít
4. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
v narkozičce to nedělaj? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
To ne Leni :slight_smile: . Toho zákroku samotného se nebojím, vždyť už jsme toho zakusily..., ale aby se něco neposralo
4. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
musilka se někde toulá holka jedna ..aby nám sem nepřišla slavnostně oznámit ,že jde jaruš do školky ..to se doufám ozve dřív :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.