• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
lení ten samotnej zákrok fakt nebolí, není to nic příjemného,ale není to bolestivé - a hlavně ten strach o to mimi ti ani nedovolí,že by sis měla vzpomenout na nějakou vlastní bolest :unamused: Jako těch pár dní předtim jsem taky přemýšlela,jestli to bude bolet nebo ne,ale pak když jsem tam čekala a ležela připravená,tak jsem akorát myslela na to,ať mi tam nezanesou infekci a nebo nepíchnou tou jehlou do mimouše :unamused:
4. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
autor
no podle toho jak dlouho jí nosí,tak už to monžá nějaký ten předškolní věk bude :grinning: A ona je vlastně na kontrole v porodce, takže buď písne na mobila nebo přijde zabudlikat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
no právě já se bojim těch komplikací ...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a k tomu ten stres :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
No ty tři dny po tom byly takový dlouhý,ale teď mi to čekání na výsledky ani nepřijde,hlavně na to obrazně řečeno kašlu - prostě to musí vyjít dobře, šla jsem tam pro to,aby mi řekly,že je mimi zdravé a ne pro soupis vrozených vad :wink: Já ho stejně nedám, i kdyby cokoliv :wink:
4. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
ono to stejně všechny vady neodhalí ..tak se na to vylulat musíš ..
4. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
autor
Tak tak a hlavně, můžeš mít 100x zdraví dítě a pak se něco posejří u porodu a výsledek je stejnej :unamused: To by si člověk ty děti nemohl pořídit vůbec,kdyby to bral hned katastroficky :wink:
naházela jsem prádlo do pračky a vyrážim na procházkování :wink: Zatim páááá :wink:
4. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
čus tak jsem přijela vytočená úplně maximálně do vrtule. ALe mám strašnej hlad takže vám sem jen zkopíruju příspěvek z těhulí o tom co se dělo v poradně :unamused:
4. bře 2010 v 11:16  • Odpověz
čau ženy tak já už jsem fakt normálně zralá na to jít si hodit mašli Mi připadá že mi každej mudr řekne vždycky něco jinýho
Dneska mi doktorka v porodce vůbec ani neudělala vyšetření takže nevim jak na tom vůbec jsem jen mi změřila pupek řekla že necejtit nohu je normální a ať přijdu v úterý k hospitalizaci na vyvolání. Že se mám hlásit u primáře páč nejsem pacientka z jejich ambulance to mě vcelku dorazilo. Tak mi natočili ozvy ještě abych tam nemusela zítra a frrrr domu. Vůbec teda jsem nevěděla nic.
Tak mi to nedalo zvedla jsem foun a zavolala svýmu doktorovi jak se mnou s prominutím vyprcali. A on že zavolá primářovi že s nim stejně něco potřebuje probrat kvůli operacím tak ať čekám že se mi ozve zpátky. Tak mi teď volal že je s primářem dohodlej ať přijdu v to úterý na sedmou ráno že mi ani nebude dělat oxyt. test že mi hned daj tabletku prostaglandinu a že mi primář slibuje že bude v to úterý stopro na světě když ne dřív že si jí porodí pěkně sám Tak jak jsem byla vytočená tak se už vcelku dostávám do klidu ale vytočili mě tam slušně.
4. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
musil ..ty jo ..to tě chápu ..ale onmo to bude určo o víkendu ..a bez pilule
4. bře 2010 v 11:25  • Odpověz
to už taky neni prdel to pak přenášet ,placenta přestane vyživovat a dítě se udusí ne?pěkně si zahrávaj
4. bře 2010 v 11:26  • Odpověz
len tim si nejsem jistá na tokografu nebylo lautr nic žádná kontra prostě jako nic. Tohle už je vážně strašný. Nejde mi o mě ale jde mi o tom že sakra díky tomu že jsem na umělým tak vědí přesně jak je malá stará a na to že placenta má od přírody fungovat a vyživovat plod 40 týdnů a já už jedu přes čas tak je to vůbec nezajímá a jak já jako doma poznám že se jí něco nedostává nebo je jí něco špatně. Fakt jsem hotovson :cry:
4. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
leni já prostě zvažuju že tam v sobotu ráno naklušu že prostě chci přimout ať se třeba poserou ale chci malou mít pod kontrolou a ne sedět teď 4 dny doma na prdeli a doufat že je malá v pořádku
4. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
naprosto tě chápu musil ,nejde o tebe a tvoje pohodlí ,ale o malou ..
4. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
je škoda že ti ten doktor nějak nepomůže ..a kdyby tě přijali aspon by ti monitor museli dělat a byla bys pod kontrolou ,asi bych si snad i něco vymyslela ..
4. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
leni asi jo no vymyslim si že jsem sebou někde řízla nebo něco a oni mě budou muset přijmout....
4. bře 2010 v 11:33  • Odpověz
řekni že se ti udělalo špatně ..já už bych taky neriskovala a divim se ,že riskujou doktoři ,když to je každou chvíli v telce a pak čuměj ,když se něco stane a všeci od toho dávaj ruce pryč..nechjci tě vůbec strašit ,ale uděláš dobře ,když se necháš přijmout
4. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
leni nechám fakt v sobotu tam prostě jedu to už mě přece nepropustěj aby mě v úterý ráno přijímali znova. Fakt už se ani nedivim že se takový věci hnusný dějou a už nikdy nebudu v tomhle doktory hájit když vidim že flákaj co můžou
4. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
ted už se uklidni a dej si nožky nahoru :wink:
4. bře 2010 v 11:47  • Odpověz
leni nemůžu jsem fakt rozpumpovaná jak sopka. Jdu to zatrávit uklízením.....
4. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
klíííííd rozhodnutí jsi udělala a správné ..
4. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
nechci být za chytrolínu :grinning: ale kdybych podruhé rodila tak už v životě nepřenáším,prostě 40+0 a dítě ven, kalná voda, nevyživující placenta, neprůtokové pupečníky.....a mnoho dalších rizik, fuck off všichni doktoři,co mátkám nakecají,že se může 10 dní přenášet, pokud jsou porodní cesty nachystané tak rodit!!!!
4. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz
autor
musil teda ten tvůj porod bude nakonec složitější než celý otěhotnění :frowning2: Doprdky čekat až do úterý? Když kdysi dávno tvrdili 20.2. a podle KETu to už taky mělo být?! Moc ti přeju,ať už to máš za sebou, snad bude příroda moudřejší než doktoři a najednou se ti rozjede ukázkový porod :wink:
4. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz
autor
jupijou můj příspěvek 8000 :grinning: :grinning: :grinning: Málem jsem ho "vykecla" v srpnovkách, to by byla trága,protože jubilejní patřej sem :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz
hele tak jestli Jaruna nečeká na 15 000 mejch výkňafů :grinning:
20.2. to vycházelo podle UZ a 3.3. podle KETu čili že fčera.
Už na to klafu prostě když budu mít kdykoli blbej pocit tak frčíme do porodky na monitor ale jsem smířená s tim úterkem to už spolu nějak vydržíme víkend uteče jak voda v pondělí pofackuju byt a v úterý bude prďola venku :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz
autor
já jdu v úterý k zubaři :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mimochodem koukla jsem ti dopasu - "dnes čekáme miminko",to je jak výsměch od oře :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem zvědavá co ti to tam bude psát zítra :grinning:
4. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz
autor
a já se vlastně přišla rozloučit, že valim do prdelákova č. 2,ať tam Barčuše prožene tlustoprdům kožichy po zahradě :wink: Tak páááá večer :wink:
4. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz
latu no zítra tam bude "včera čekáme miminko" :grinning: fááákt :sweat_smile: užij si prdelákov já jdu vytírat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 15:00  • Odpověz
autor
Tak hlavně aby ses nedopracovala k "loni čekáme miminko" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vytřít bych doma taky potřebovala,už je to humus :angry: A zase se moc nepřepínej. Ty jo stejně je to strašný - já fakt myslela,že nejpozději dneska ti to vyvolaj :frowning2:
4. bře 2010 v 17:12  • Odpověz
což o to na pas koukat nemusíš ale horší když v profilu svítí že jsi v 5468246546846988 tt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
tak koukám že je jaruš furt na svý značce ..tak nic ..no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.