• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
čau včera čekáme miminko :grinning: :grinning: :grinning: Dneska mám nabitej tak ne abyste řešili jestli náhodou nerodim :grinning: Jedu na nákup pak s kámoškou na oběd pak musim udělat dobrou večeřu a jedem s mužíkem do kina :slight_smile:
5. bře 2010 v 06:26  • Odpověz
a vůbec bllll blll blll blll :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jste líný a chrápete :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže vás blluju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
blblblblblblblllllblblblblblllllblblblblbllllllblblblblbllll :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
hezky musil 41tt zdravím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
tak to vidim na porod v kině :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebo v autě
5. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
jinak pšt už nic neřešim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: za chvíli jdu do fachy tak jen koukám jestli seš celá
5. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
psala mi včera kámoška že mi doveze osmáka já doma vše nachystala a za čtvrt hodiny rýma ,v krku škrábání a dneska jí budu muset taktně oznámit ,že si musí osmičku nechat ,že mi vadí ta podestýlka ..
5. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
autor
Domrdáno a nenarodíno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Lení tak si kup jinou podestýlku,to je jednoduchý - buď jsou ty hoblinový,co ti asi vadí a nebo ty kukuřičný kuličky, sousedka alergička na všechno to dávala králíkovi a vůbec jí to nevadilo :wink:
musil tak doufám,že večer ve zprávách bude porod v tom kině,jak avizovala Lenka :grinning:
5. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
v kině bude leda chcáčkování :grinning: jsem si proto objednala flíčky hned u východu abych to měla blízko :grinning:
a teď si jdu udělat seznam co mám koupit ať zas nepřivezu jen polovinu věcí.
leni taky bych zkusila ještě něco jinýho pod něj :wink: nebo moje známá ta pod ně myslim dává ty nasekaný papíry ze skartovačky :wink:
5. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
mě bude asi vadit to seno milé dámy ..tak co vy na to?! za chvíli to donese na zkoušku a uvidíme
5. bře 2010 v 16:57  • Odpověz
tak tam to šeňo nedávej kup něco inčího :sweat_smile:
5. bře 2010 v 16:58  • Odpověz
já ho vyndala,ale prej je to hlavní potrava ,kdyby aspon bylo létio že by to nebylo v bytě ..dala bych jí na balkona
5. bře 2010 v 17:00  • Odpověz
musil tak po jaru ani památky na zítra se asi vytáhne hrablo a uklizený kozajdy ze sklepa ..a já se tak těšila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,nutně se potřebuju dobít
5. bře 2010 v 17:20  • Odpověz
někdo řikal že to žere i psí granule ..ty volčo ,takový granule ze sena by bodly co?
5. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
leni tak co jak se sžíváte s kamarádem osmáčkem ? :slight_smile:
Já začnu chystat pomalu obídek - kašičku s rybkou- a po o frčíme ke kamarádům oňufat miminko aby to naše zlato začalo třeba žárlit a vylezlo :grinning: :sweat_smile: ale dneska ne dneska nerodim i kdybych si měla vrazit do pindy čpunt páč maj tchán se švagrem svátek a je dva zrovna docela fešně nesnášim tak jim nechci udělat tu radost že porodim na jejich jmenoviny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Užijte si sobotu mařeny papá
6. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
hele hodila jsem fotky dnešního pupka žuchnul nebo ne ?
6. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
autor
Musil já myslim,že spadnul a když to poznám já,tak to asi spadnul hodně :grinning: Jinak to s tim svátkem je teda dost naprd, tak snad když Jaruš počkala takovou dobu,tak už se taky o ten jeden den neposere :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nebo může začít vylejzat večer a protáhnout to přes půlnoc :grinning:
6. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
latu nepřipadá mi že by měla dneska jít ven :unamused: nějak se prostě lautr nic neděje. čípajs pořád stejnej křečci občas ale strašně slaboučký takže já prostě počítám s pondělním MDŽ a chci rudej karafiát :grinning:
6. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
autor
Ale to je zase hezký porodit na MDŽ :grinning: akorát chudáci játra pana musiotce :grinning: :grinning: :grinning:
Já jdu vařit oběd a pověsit prádlo, si připadám jak pradlena z povolání :angry:
6. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
latu taky furt peru o sto péro :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni vidim na střeše myšáka krásňoučkej !!!! :grinning: :dizzy_face:
6. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
jojo je to pusinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
a name ?
6. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
myslim jako jméno né jestli papá jako ňame :grinning:
6. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
máš nádherný bříško ,ale zas tak dole neni
6. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
musil ,ale vzhledem k tomu ,že je to tryskomyš tak se nedala moc fotit,modelku z ní musim teprve udělat ,aby uměla pozovat :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 v 11:33  • Odpověz
name 8 piškotka :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
no ale jak jí řikáš :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
ty vole řikam jí piškotka :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2010 v 11:39  • Odpověz
aha :grinning: :grinning: :grinning: jsem dneska trochu tatarka no :grinning: :grinning: :grinning: a proš 8 piškotka ?
6. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
protože je to osmák degu :grinning: :grinning: :grinning: a je to samička ,tu spolu koníkujem
6. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
autor
Přeji krásnou neděli :wink: Tak jsem zvědavá,jestli teda dneska už :grinning:
7. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.