• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
latu od včera od večera jsem měla fakt hustý kontra myslela jsem si že snad i pojedem.... Byly i potřech minutách což už je teda hustý ale asi kolem jedný v noci to přešlo teda nepřešlo ale ztlumilo se to. Ale spala jsem tak dvě hoďky celkem počítám :pensive: takže jsem jak zombík. Kontra choděj furt no tak uvidíme co se z toho vyklubá. Ale fakt jsem strašně utahaná nevyspalá takže po obědě procházka a pak doufám si dám aspoň na chvíli šlofánka když to půjd jinak zhebnu :pensive:
7. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
autor
Tak že by se z toho konečně vyklubala Jarmilka? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Už to přece nemůže dýl protahovat, držim palce :wink:
7. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
musil přeju at už máš klid.. a malou u sebe ..ta tě teda natahuje :confused:
7. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
Hojda tak dneska celej den klid. Byly jsme na prochajdě já jsem polehávala páč jsem z tý noci vážně kaput. Malá se mrcasí ale bolesti žádný. Tak to tu zítra fest pofackuju vyperu ještě co je třeba a v úterý v 7:00 příjem. Je to zvláštní pocit vědět že se za pár dní sem vrátím s uzlíčkem. Jak je to takhle načasovaný to vyvolávání tak mi připadá jak kdybych si pro ní šla někam do supermarketu po vejplatě si jí koupit :sweat_smile: Jestli ta vyvolávka půjde rychle a narodí se ještě v to úterý tak jdem vlastně v sobotu nebo v neděli dom když bude vše o.k.
Jsem nějaká z toho divná :sweat_smile: Dám sprchu a budu spát jak špaleček dneska. DObrou :dizzy_face:
7. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
musil to tě chápu .že seš už ze všeho unavená
7. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz
ahoj holky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
teda musil já myslela že užs porodila :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: držim palečky :wink:
u mě nic nového...v pátek jedem do francieee :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: tam konečně zapracujeme,vychází mi ovulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2010 v 01:22  • Odpověz
latu gratuluju k chlapečkovi :slight_smile:
8. bře 2010 v 01:25  • Odpověz
jani tak francouzáčka se vám zachtělo ?!my od té doby co u nás probíhá gumi sex tak spíš nic než sex.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted bude týden na cvičení ,to bude klíííííííííííííd
8. bře 2010 v 07:37  • Odpověz
Dobré ránko :dizzy_face: kde se tam vzal zas kuwa ten sníh ? :astonished: Já už chci jaro :cry:
jani závidim lyžovajdu :dizzy_face: já už se na to ani nebudu umět za rok postavit :sweat_smile:
Já jdu ještě prát ať mě to tu nestraší než se vrátíme s Jarunou dom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zableju květenu ať nebrečí,vodblešim se a ráno frr Turnov.Jsem z toho nervoza :confounded:
8. bře 2010 v 07:50  • Odpověz
musil jaruna je skoro stejně dobrá jako blažena :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
jaruna je ale vlastně Jarmila :grinning:
8. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
to mi povídej se sněhem ,u nás za chvíli služba v baráku a vladís si odjel honit brko s vojskem ..kamsi do Čáslavi,já budu lítat s hrablem před krámem a ještě kolem paneláku ,to je akundrát na moje záda :rolling_eyes:
8. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
a nebo jaroslava :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
musil píšeš si notýsek ? aby si jarča jednou přečetla jak se jí od tebe nechtělo?
8. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
Jarmila :dizzy_face:
leni nepíšu nepíšu..... Až založim fotoalbum tak tam možná napíšu nějakej popis jak to všechno probíhalo.
8. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
a kde je latuňák dneska ? Včera tu byla jen dopolko a dneska nič ?
8. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
to já bych si psala od 1tt :grinning: :grinning: :grinning: kolikrát proběhla blitka za den a tak :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
leni to jsem si čoveče myslela taky :sweat_smile: ale nakonec jsem byla ráda že během těch blitek ještě zvládám chodit :grinning: Byla jsem kaputo totálně. Když si na to teď vzpomenu tak si vůbec nedovedu představit jak jsem fungovala když jsem furt jen blila. Bylo to děsivý :sweat_smile:
8. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
já si to pamatuju jak jsi jezdila v autě kýbl za ušima... :grinning: :grinning: :grinning: ,ba ne už to bude za tebou a už přemýšlíš kdy půjdeš do sourozence?
8. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
leni no to ještě uvidíme. Najradši bych šla hned a pokračovalav mateřský ale ais dáme chvíli pauzu. Přeci jen v mojí profesi nemůžu bejt tak dlouho mimo to prostě nejde. Takže bych se za tři roky vrátila do roboty chvíli tak rok dva porobila a pak bysme do toho zase šli. Ale víš jak člověk míní život mění takže nevim. Ale vyhovoval by mi ten cca pěti letej rozdíl mezi dětičkama no. že bych byla pěkně doma až půjde Jarmila do první třídy.
Jo kýbl v autě to byly zážitky fuj ten jogurt vyblitej na volantu to byly časy :grinning:
8. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
ale zas když vim že i teď to IVF nebyla prdel tak nevim no možná to zkusíme dřív. Od odběru vajec jsem vlastně otěhu za devět měsíců :unamused:
8. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
musil pěknej graf ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uvidíš třeba se ti nebude chtít tak rychle do fachy a zaděláte hnedka ..jako ipuska ,už přemýšlí že urobí amálce bratříčka ..
8. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
leni jak řikám je to možný a hlavně máme ještě ty dva zbylý embrýsky u ledu teď v září jim budou dva roky tak třeba jim dáme ke konci mateřský šanci buď se chytěj nebo ne. Ale řikaj že doba zmrazení nemá na úspěch KETu vliv. Ale když si zas vezmu že z devíti dosud rozmrazených se úspěšně rozmrazili 4 a z toho se chytla jedna Jaruna tak nevim no moc šancí tomu nedávám spíš myslím že bude další IVF komplet.
8. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
tak to jsou sněhuldové furt jako dvojčata stářím co?
8. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
a hlavně musíme poplatit dluhy a ty máme ještě na ty cca 4 roky a ty bych chtěla mít před druhým dítětem pryč....
jj jsou z jednoho vrhu z Jaruš vlastně :sweat_smile:
že by jaruš šla do školy embrouš by se rozmrazil a byl by při tom stejně starej :grinning: :grinning: :grinning: ,starej ,mladej..já nevim kdy u nás to ivfko proběhne ,sere mě že jsme si nenechali aspon 1 embrouše .. po tý léčbě ..chtěla jsem to rychle rychle a ted mám prdlačku a vše znova
8. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
len je to divný viď že bude mezi dětma věkovej rozdíl a přitom budou stejně starý :sweat_smile: fakt sci-fi todle :grinning:
a jak dlouho budeš mít ten predni před IVFkem ? respektive teda pře transferem ?
8. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
mám to mít 3měsíce .. :wink:
8. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
začla jsem 19.2.na konci května je kontrola v praze,tak než budou výsledky no kdoví jak dlouho to budu jíst možná půl roku ..
8. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.