• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
no taky něco dělat :grinning:
15. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
no abyste se z té práce neposraly :grinning:
Odkud medun jsi? Koukám, že máš v pase zahraničí...
15. říj 2009 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz
já se neposeru určitě,marodím :dizzy_face: ale, z nácíčkova jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
jsem tu :grinning: Můžu vám říct,že kdyby ten test neviděla i lussi,tak si myslim,že to byl přelud :grinning:
janýsku v TIA je zbytečný něco hledat,ale povídej co potřebuješ :grinning:
15. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
a s čím marodíš, s frndou? :grinning: Já bych taky chtěla marodit, baví mě to :grinning:
a jak je v nácíčkově? Na IVFka jezdíš, ale do čech ne?
Jdu si dát cígo na Simonku,tak hned přijdu :slight_smile:
15. říj 2009 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
jo a já četla,že janička letí do branky :grinning:
15. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
latu na tom záchodě si taky musíš rozsvítit abys něco viděla, víš? :grinning:
15. říj 2009 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz
autor
lussi fakt jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ale bez prdele - totálně jsem ten test zlikvidovala,takže kokotátovi už nemám co ukázat, akorát pochcanej kus flekatýho papíru :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
Já jsem zvyklá na KOS a toto je hrozný tentons, než se to vyplní a zaboha nemůžu u auta najít sklo :grinning:
15. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
to já jsem jich už dala,že mě pálí huba :stuck_out_tongue_closed_eyes: hele jsi vědma?fakt s pekáčem marodím :confused: a ještě jsem měla nějakou alergii,no už nefachám jak bych měla :angry: jezdím do Čech,protože nácci nedělaj prodlouženou kultivaci ani AH,prostě nic.akorát,že finančně jsme už na tom tak,že brzy natáhnem s manžou punčošky a vyrazíme směr banka :sunglasses:
15. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
latu no počkej jako,to mu ale nemůžeš říct, musíš mu ukázat až foto z ultrazvuku :grinning:
15. říj 2009 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz
Blázníš??? To nemůže vydržet :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
To mu musí ukázat, jinak se mu neubrání :grinning:
15. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
jenže Latu má ještě další testiky,tak počká jen až bude materiál a pak už bude umírněná ve šmatání aby měla co kokotátovi ukaázat
15. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
janýsku musíš naklapat LP HAV a na záložku připojištění :grinning: A KOS už to má za pár,ale taky ho mám radši :angry:
15. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
no já bych mu to chtěla říct,až bude na tom testu normální druhá čárka - co si budem nalhávat, kokotáta stejně nepochopí,že se počítá i takhle slabá,takže bych mu to musela složitě vysvětlovat :grinning:
15. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
lat jsem se ptala jak mu to řekneš,hergot :grinning: tak ta stolarofka je tak stará,že sí jí mám prej zarámovat :grinning: :angry: :grinning:
do branky jo? :grinning: :grinning:
počkej až ty budeš mít za osm měsíců otevřenou branku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
Mám pocit, že LP HAV jsem prozkoumala dostatečně :angry: , ty jo to je na výskok z předkožky...., proč musí něco co funguje, vždy nahradit něčím mnohem zdlouhavějším :angry:.
Jsem si na to uvařila kafe a hodila jiskru v krbu, už bylo pod 20 celsiusů
15. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
tak si to dej zatavit do folie :grinning: :grinning: :grinning: ty chmatáku :wink:
15. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jdu něco dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
15. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
teď mě hnula žlučí zase nějaká kravajzna,co nechala novorozeně v igelitce před kostelem :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
15. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
bože a kde,jedu tam hned
15. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
jdu něco dělat,jinak shnijeme ve vlastní špíně doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
No, hlavně, jestli přežilo :angry: .. Je to hrůza, ale lepší, než aby ho zabila :angry: :frowning2: ..
15. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
u kostela sv.Ignáce a teď je u Apolináře v nemocnici......
15. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
jo je podchlazená :frowning2: to prostě nepochopim...
15. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
chuďátko malinkatý,no hlavně že taková rodí jak jabloň,ale zase vlastně člověk neví co jí k tomu vedlo :cry:
15. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
nejhorší je,že ty zákony jsou na hovno a bůh ví jak dlouho pak holčička bude v kojeňáku,pak v děcáku a přitom by mohla být hned v nějaké rodině,kde by jí tak chtěla nějaká mamina
15. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
asi neslyšela o bejbyboxu a v Praze je.....já si taky říkám,co člověka dovede k tomu aby někde sám porodil,dal dítě do zkrvavenýho ručníku a tašky a když pomalu mrzne ho nechal před kostelem...
medu vedlo nevedlo máme babyboxy v praze několik a není zas takovej problém když to bejbo nechu ho tam donýst podle mýho. Spíš je to o tom že tyhle matky maj IQ tykve :angry: :angry: :angry: a ani si nezasloužej aby se jim řikalo matky :pensive:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.