• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
tak zas ale pokud by to mělo pomoct tak proč ne a ještě pak přímo před by ti možná měli zvýšit dávku na 10 mg denně :wink:
8. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
ty s měla 10mg? já byla ted ve spršce .. :wink:
8. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
zdarec ženy:slight_smile:

Musil, hodláš vůbec porodit? Už jste zkoušeli s manžou sex? Ještě pár vlásků Jarmilkovi:slight_smile: dopíchat:slight_smile: :grinning:
8. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
se ani nedivim že mi to při oposlednim ketu nepomohlo ,brala jsem ho měsíc a ještě půlku .. :rolling_eyes: a to jsem si o to musela ještě říct :rolling_eyes:
8. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
ivo čauky ---já myslim že musilka píchá i nás .. :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
leni neměla měla jsem 5 mg ale před případným dalším KETem bych měla desítku :wink:

musilka píchat zkoušela :grinning: ale prd z toho akorát mě začli bolet záda :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
musil ona je totiž jaruš strašně ionteligentní ,ví ,že to tady stojí za vyliž prdel proto ase nikam nežene :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
ted to čtu po sobě ,ježiš musilak nepíchá nás ,ale za nás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
ted papam čerstvej rohlíček s máslíčkem ..chudák klávesnice ..já jinak máslo nemusim ,ale na křupavej rohlíček to můžu ..
8. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
hele musil je to normální že mi pořád bolí hlava ?
8. bře 2010 v 10:01  • Odpověz
leni no nevim to bude spíš tlakem nebo tak něco po predni jsem o tom neslyšela :confused:
taky bych si dala rohlajs ale nemám a sámoška daleko :sweat_smile:
tak ještě ložnici a mám vygruntováno pak ještě doházim věci do tašky a budu se válet. :slight_smile:
8. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
ještě teda se naložim do vany a odbobřim se umeju šiškebab abych nemusela ráno kurnik to bude vstávání nejsem na to zvyklá tak v 6:15 nejdýl blééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
mohla by se jaruna toho vstávání leknout a vylízt už teď :grinning:
8. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
no jo zítra je den D ..a holka bude na světě ..musíš zaúkolovat musilotce at dodá fotky ..na koníka ..se nebudu moct dočkat .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hele perlička moje pracovní jo?ted mi volala vedoucí ,že potřebuje 6tis. na zboží a ona má jen tis. a já at vemu z domu 5tis. a přijdu ještě o hod. dřív do práce a zaplatim to zboží ,že šéf odvezl z trezoru všechny peníze a musíme tam mít základ 4tis.no chápeš to ????????já mám sqělou práci no ne? ostatní si nosí manyz práce jen já je budu nosit do práce a dělat na dluh .. :confused: :confused: :confused: :confused: už mi dluží 12tis. když těch 5 nepočítam :rolling_eyes:
8. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
Ty Leni, ty platíš zaměstnavateli za to, že tam můžeš dřít? :wink: :grinning:
8. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
leni no ono to třeba nebude tak rychlý počítám že ráno mě naženou na předoperační vyš. dyby náhodou byl potřeba udělat řez takže tablta nejdřív tak kolem oběda a to pak porod může trvat klidně do středy do oběda.... Fotku pošlu latu na facebook tak jí pak prdne do alba páč musiotec bude v lihu počítám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni hlavně aby ti to všechno vrátili ty fole :confused:
8. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
no ..ivo je to výstižné ..chceš makat? tak si to zaplat :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,zatim jsem byla pořád jenom škodná ,musela jsem si nakoupit jejich věci ,abych měla v čem chodit a nakonec po 2měsících sbohem firma krachla ,ted jsem řekla ,že budu nosit co mám a nezajímá mě že to nejsou jejich značky ..stejně bych ty jejich pidi rifle neoblíkla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
holky že vy už si myslíte že nikde nedělam a jenom vás krmim historkama co si vymyslim co? :grinning: :grinning: :grinning: když se nad tim zamyslim je to takový scifi drobet :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 11:33  • Odpověz
tak mizim ..mějte se tu hezky a večír mrknu jestli vás neni víc..jasan latu je pověřená ,to je fajn..
8. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
autor
nasral :stuck_out_tongue_closed_eyes: je mi blbě, bolí mě záda, je mi na blití, cuká mi v pravym oku, v břichu mi střídavě škrundá na srágoru a pak jenom na zaražený prdy a jsem neskutečně unavená, chci zalézt do pelechu a spát,ale když si lehnu,tak se mi začne točit šiška :angry: Bojim se něco sežrat,ale je mi blbě hlady - tak co mám asi ku.va dělat?! V sobotu mega depka, včera to bylo lepší, jenže večer mě zase dostal kokotáta, ten se fakt někdy umí chovat :angry: Celý dny se válí jenom u notebooku nebo u toho starýho krámu co si teď koupil a když jsem mu něco chtěla vypravět,tak se na mě utrhnul "jestli nevadí,že něco zrovna dělá" :angry: :angry: Stahoval si písničky,to bylo tak důležitý,takže jsem bulela celej večer v obýváku - on to samozřejmě nevěděl, protože se od toho svýho krámu nezved :angry: :angry:
Musil koukej porodit,ať je konečně něco pozitivního :wink:
Lení ty jo takovejch peněz :astonished: Mě zase dneska přišla výplatnice a samozřejmě mě ta svině stáhla o prémie, takže ještě do tohohle fajn rozpoložení se s ní budu muset dohadovat a nejvíc mě děsí,že řekne,že s ní mám přijít na osobní schůzku - jenže já na to nervově nějak nemám,tam jít sama a kokotáta se mnou nepůjde :frowning2:
8. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
latu a bude ještě hůř ty nálady jsou fakt děsný já bulim snad co tři dny. Neřikám že ty chlapy za to z velký části nemůžou ale hormony taky hrajou určitou roli.
Taky je mi blivno ale to je po tom bramborovým slaátu ze včéra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
Co furt bulíte, sakryš, jste těhule, tak se přeci smějte - u Musil sice ten smích brzy a oprávněně přejde, jakmile se rozhodne rodit.. :sunglasses:

Latu mě už jecelej tejden blivno, na nic nemám chuť, jídlo mi nechutná a dokonce mám i žaludek na vodě...a to musím vydržet ještě nesnažilkovat celý tři měsíce...mě jebne...
8. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
autor
musil tak to já tomu asi večernim náletem na uzený žebírka asi taky moc nepomohla,ale nikdo z vás to neviděl,takže se to nepočítá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ivomal - ještě tři měsíce?! Ty volís,to vůbec neutíká :frowning2: Ale těhuhu příznaky už evidentně máš,takže se tělo připravuje :wink: Kurník kdyby to tak šlo vám všem ty čáry namalovat a otěhotnět vás :frowning2: :wink:
Já jdu s blbkou ven, třeba si rozhejbu střeva a bude líp - jen doufám,že na mě nepřijde sraní uprostřed vsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
Brebery jdu říct čuuuus zítra v půl sedmí valíme. Tak držte palce ať začnou vyvolávat fakt co nejdřív a nenechaj mě tam cukat dlouho ozvu se latu po sms až budu vědět nějak co a jak. Papá opatrujte se ženy :slight_smile:
8. bře 2010 v 19:13  • Odpověz
musil zítra na tebe budu moc myslet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a čekat na zprávy
8. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
musil už tě asi vyšetřujou ..tak se holka drž!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
Zdarec babky :slight_smile:
Přeju Musilce rychlý porod, doufám, že bude Jaruš rozumná a nebude dělat dámu, hrát si na schovku ve 41 tt už opravdu není košer :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Latunko, tobě pevné nervy, doufám, že plodovka dopadne O.K. A z kokotáty si nic nedělej, oni jsou chlapi taky pěkně nervní, když se něco děje a z falešného hrdinství se tváří, že to maj na salámu. Drž se!
9. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
čaute tak jsem z marketu zase doma
Zpráva od primáře je výborná porodní cesty absolutně nepřipravené čípek prej téměř zavřený prostě nic nasvědčující porodu. Takže vyvolávat nemá cenu protože bych akorát trpěla jak oř a tablety a oxytocin uměj akorát udělat kontrakce a ne dozrát porodní cesty. Tak mě nechaj teda do pondělka tj. 41+5. Nastupuju teď v pátek udělaj mi předoperační budou dělat monitor a v pondělí mi malou primář vyndá císařem.
Trochu jsem se jim tam po tý zprávě zbortila ale primář se ukázal jako fakt formát všechno mi vysvětlil udělal UZ i průtoky abych byla klidná a bere si mě sám do péče v pátek si mě přijme a v pondělí mě fikne.
Jsem z toho sice docela na mrtvicu že zas ještě 5 celejch dní než bude venku ale takhle mám fakt jistotu že opravdu v pondělí ráno už jí uslyšim bulet
Jen teda mám od manži zákaz netu má asi pravdu zbytečně se stresuju těma všema článkama a příběhmama a pak jsem z toho úplně vypatlaná. Takže se s vámi loučím a ozvu se až po císaři za ten týden. Potřebuju vysadit přestat na to všechno myslet a to s netem prostě nejde. Opatrujte se mařeny mám vás ráda :slight_smile:
9. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
Do řitě! :unamused:
Příroda je mocná, do pondělka se to může ještě klidně rozběhnot přirozeně. Tak pevný nervy, Musil.
9. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
ell právě že nemůže porodní cesty se připravujou nějakou dobu a za 6 dní se rozhodně nepřipraví z totální nuly a 10 cm to prostě nejde. Mám prý nález jako bych ani nebyla těhotná prostě se vůbec nic nechystá a sama bych nikdy od sebe neporodila. Je to fakt asi tím jak je těhu umělé a vlastně do 15 tt léky podporované a udržované tak se tělo na ten porod nepřipravilo neumí to mimčo samo porodit :wink:
9. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.